Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Alergij

poruka: 23
|
čitano: 5.200
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Alergij".
9 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Alergij

eto i tu bi flopao, ja vazda subotom izlazim u grad

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Ale
Ništa nije flat,pa ni ta pokućna tarifa sa 10ak TB četvrtkom za žene.
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Alergij

@161 - dočim se organizam od sikičkog ("na bazi") te (mo)mentalnog napora, rada i zalaganja brani pospanošću te odavanjem dekadenciji kičmatransa uz mozak na pašu. kad se, pak, pretjera s time, zahvate ga ale(go)rije i tako ukrug. demit, jedini izlaz je biti lijen. nažalost i tu ima quaka: 99% izuma nastalo je kao posljedica lijenosti. užas! kaj god (ne) napraviš - nadrapaš.  

 

@162 - nije ni čudo, s toliko debelim i dugačkim kabelom. ma žica je žica. jebeš ti wi-fi. 

 

@163 - izvrsna vijest. mnogostruko ću im zapapriti kad me vrag odnese. čim nanjušim smrt, pravac djetelina (s kruškama, sirom, mahunarkama ...). 

 

@164 - znao sam da sam posvojen. ovime je to i znanstveno potvrđeno. iako, moja je kći spol vjerojatno ipak nasljedila od prabake 

 

@165 - poznavao sam jednu kojoj je svaki dan bio četvrtak. no tad bijah mlađi pa ...

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2019 10:06 (Ajar).
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Alergij

Biser #162: kad pogledamo koliki dio tog bandwidtha bude korisno i svrsihodno upotrebljen, dobijemo omjere bliske portalima sa žutilom i hrpom reklama...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Alergij

Kako može kćer nasljediti spol od oca???

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Ale
rjakopec kaže...

Kako može kćer nasljediti spol od oca???

Ono kad netko ne čita sa razumijevanjem... čije spolne stanice definiraju spol djeteta?

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
11 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Ale
rjakopec kaže...

Kako može kćer nasljediti spol od oca???

Ženske spolne stanice su XX, a muške XY. Kad se podjele onda od majke uvjek dobiješ X, a od oca, kako kad, nekad X (pa si žensko), a nekad Y (pa si muško). 

42
15 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Alergij

Bandwith je efektivno puno manji, jer se stalno šalju identični paketi podataka.

A preduvjet slanja podataka je uspješan handshake.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Ale
S obzirom na 165, mogli bi četvrtkom davati neki popust u kupleraju.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Ale
Visak kaže...

Bandwith je efektivno puno manji, jer se stalno šalju identični paketi podataka.

Upravo to sam i ja mislio napisati, ali sam prije napravio mali research:

 

Pri razvoju spolnih stanica se DNK ne dijeli tako da su isti kromosomi na istoj "strani" već se svaki par može razdvojiti na jedan ili drugi način, neovisno o prethodnom paru (primjerice, jedan spermić može dobiti prvi kromosom od oca, a drugi od majke, dok drugi može dobiti oba od oca). To bi dalo u prosjeku po svakom ejakulatu setove od 10 identičnih spermića. Međutim, tu postoji još jedan mehanizam rekombinacija homolognih kromosoma zbog koje vjerojatnosti da naiđeš na identične spermiće, ne samo u jednom ejakulatu, već u čitavom životu, drastično opadaju. Time teza o identičnim podacima pada u vodu, međutim, zbog prirode samih podataka, efektivni bandwidth bi se mogao značajno povećati primjenom kompresije.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Alergij

Inače o ovim muškim x i y spolnim stanicama (gametama). One nisu različite samo genotipski nego i fenotipski. One s x kromosomom putuju brže u kiselom, a one s y kromosomom putuju brže u manje kiselom mediju. Stoga se mogu odijeliti, što se koristi u veterinatskoj medicini. U humanoj, posebice pri prirodnoj oplodnji ne, no dr. Shetles je napisao 7 pravila prema kojima se zbog različtog gibanja sperzatozoida mogu preferentno raditi muška ili ženska djeca. Ne znam jesu li ta pravila u praksi ("klinički") testirana. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Ale
danen kaže...

Inače o ovim muškim x i y spolnim stanicama (gametama). One nisu različite samo genotipski nego i fenotipski. One s x kromosomom putuju brže u kiselom, a one s y kromosomom putuju brže u manje kiselom mediju. Stoga se mogu odijeliti, što se koristi u veterinatskoj medicini. U humanoj, posebice pri prirodnoj oplodnji ne, no dr. Shetles je napisao 7 pravila prema kojima se zbog različtog gibanja sperzatozoida mogu preferentno raditi muška ili ženska djeca. Ne znam jesu li ta pravila u praksi ("klinički") testirana. 

 ovo bi, prevedeno na krkanski, značilo da je veća vjerojatnost za pukni puško ak se drugarica ne pere (kiselo) a za surisu (a.k.a. "dite") ak je čistunka (lužnato). potvrđeno u praksi: tak sam zadobil kći (inzistisanjem na trojcu s higijenom). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Ale
Ajar kaže...

potvrđeno u praksi: tak sam zadobil kći (inzistisanjem na trojcu s higijenom).

Kako znaš da je tvoja, a ne higijenina?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Ale
MrBlc kaže...
Ajar kaže...

potvrđeno u praksi: tak sam zadobil kći (inzistisanjem na trojcu s higijenom).

Kako znaš da je tvoja, a ne higijenina?

Higijena je, očito, ženskog roda.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2019 19:35 (Father_Dougal).
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Alergij

#162 - u iskoristivost bandwitha  treba uzeti u obzir:

 

3% mrčidbi  rezultira začećem...

 

2/3 svih začeća žene spontano pobace unutar prva 2 tjedna bez da su svjesne da su trudne...

 

dakle, svi mi s djecom, znamo da smo ševili n*100 puta (n - broj djece)...

 

puno je to muke za premalo rezultata....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Ale
Stric_Jura kaže...

dakle, svi mi s djecom, znamo da smo ševili n*100 puta (n - broj djece)...

 

puno je to muke za premalo rezultata....

A šta misliš kako je tek spermićima - tek jedan od 8 miljardi napravi nešto korisno i to ako ne računamo masturbaciju....

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Ale
MrBlc kaže...
Visak kaže...

Bandwith je efektivno puno manji, jer se stalno šalju identični paketi podataka.

Upravo to sam i ja mislio napisati, ali sam prije napravio mali research:

 

Pri razvoju spolnih stanica se DNK ne dijeli tako da su isti kromosomi na istoj "strani" već se svaki par može razdvojiti na jedan ili drugi način, neovisno o prethodnom paru (primjerice, jedan spermić može dobiti prvi kromosom od oca, a drugi od majke, dok drugi može dobiti oba od oca). To bi dalo u prosjeku po svakom ejakulatu setove od 10 identičnih spermića. Međutim, tu postoji još jedan mehanizam rekombinacija homolognih kromosoma zbog koje vjerojatnosti da naiđeš na identične spermiće, ne samo u jednom ejakulatu, već u čitavom životu, drastično opadaju. Time teza o identičnim podacima pada u vodu,

međutim, zbog prirode samih podataka, efektivni bandwidth bi se mogao značajno povećati primjenom kompresije.

Posljedično, dekompresija uvjetuje poveći buffer primaoca (ili primamajke... bitno je da se prima).

Bukkake == DDoS

6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Alergij

biser #164

Genetički gledano, u većini slučajeva od majke nasljeđujemo IQ, emocionalnu (ne)stabilnost i oblik tijela.

 

..ovo za IQ je već bilo a ovo za oblik tijela mi je malo čudno (na mušku djecu mislim, ) 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Ale
Anđeo bez falinge kaže...

biser #164

Genetički gledano, u većini slučajeva od majke nasljeđujemo IQ, emocionalnu (ne)stabilnost i oblik tijela.

 

..ovo za IQ je već bilo a ovo za oblik tijela mi je malo čudno (na mušku djecu mislim, ) 

 u me se od majke nasljeđuju nekretnine, a od oca dugovi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Ale
Stric_Jura kaže...

#162 - u iskoristivost bandwitha  treba uzeti u obzir:

 

3% mrčidbi  rezultira začećem...

 

2/3 svih začeća žene spontano pobace unutar prva 2 tjedna bez da su svjesne da su trudne...

 

dakle, svi mi s djecom, znamo da smo ševili n*100 puta (n - broj djece)...

 

puno je to muke za premalo rezultata....

Od tih n*100 koliko je obavio susjed, poštar, vodoinstalater, najbolji prijatelj ili najgori neprijatelj? 

42
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Alergij

gle , piše se na mene, ja dobijam poreznu olakšicu..

 

usput, ti to iz vlastitog iskustva, koji od nabrojanih je radio tvoj posao?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Ale
Možda je čovjek poštar, vodoinstalater ili susjed, pa govori iz vlastitog iskustva.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#33) - Alergij

aha dobiva gratis 5.-og u mjesecu, kad raznosi penzije?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice