Bakreni odsjaj paklene vatre

poruka: 48
|
čitano: 11.390
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bakreni odsjaj paklene vatre".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bakreni odsjaj paklene vatre
Vrlo moguće da je tako bilo.
Inace dan danas neka afrička plemena "cijene" albino ljude.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
7 godina
online
Re: Bakreni odsjaj paklene vatre
metallic kaže...

Oboje ste na forumu, kako slatko! ;)

 

Prike ste uzivo i virtualno, ko je gdje glavni.? :)

 

 

 Ma, općenito sam u svemu ja glavni, samo ju pustim da melje i da misli da je ona glavna 😉

 

 

Kruha i igala...
12 godina
offline
Bakreni odsjaj paklene vatre

Riđokosi drukčije osjećaju bol od ostalih ljudi: statistički značajno su osjetljiviji na toplo i hladno, a češće i više osjećaju zubobolju.

 

Zapravo,Mythbustersi su dokazali upravo suprotvo od navedene tvrdnje

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bakreni odsjaj paklene vatre

da i ja sam gledao da ridjokosi koje su testrali bolje su podnosili bol od ostalih i to prilicno velikom razlikom u trajanju trpljenja boli

15 godina
offline
Re: Bakreni odsjaj paklene vatre
metallic kaže...

 

Oboje ste na forumu, kako slatko! ;)

 

Prike ste uzivo i virtualno, ko je gdje glavni.? :)

 

 

 preostala strana medalje moguće izgleda ovako

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
online
Re: Bakreni odsjaj paklene vatre

Tak nekaj, samo kaj mi ova j.be mater i samo zato kaj udišem zrak i postojim u ovom prostorvremenskom kontinuumu, a kamoli da nekaj i beknem ili napravim...

Ali držim se još, ten mi je i bolji od njenog, zanosan sam momak još 😊

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 7:44 (fer-de-lance).
11 godina
offline
Re: Bakreni odsjaj paklene vatre
fer-de-lance kaže...

Tak nekaj, samo kaj mi ova j.be mater i samo zato kaj udišem zrak i postojim u ovom prostorvremenskom kontinuumu, a kamoli da nekaj i beknem ili napravim...

Ali držim se još, ten mi je i bolji od njenog, zanosan sam momak još 😊 

 držiš se ti, bojim se, zubima za zrak

i posljednje utočište, poput bug foruma, ti nije ostavila na miru

gotov si stari moj, koliko god se tješio, pretpostavljam da niti televizor ili auto ne biraš više 

10 godina
offline
Re: Bakreni odsjaj paklene vatre
picajzla0707 kaže...

 i posljednje utočište, poput bug foruma, ti nije ostavila na miru

gotov si stari moj, koliko god se tješio, pretpostavljam da niti televizor ili auto ne biraš više 

 khm khm ja sam na vorumu dulje nego on prema tome nek šuti i trpi 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
11 godina
offline
Re: Bakreni odsjaj paklene vatre

Okej, sve jasno, ali daj reci mi nesto?

 

Tko je "IT guy" u kuci, tko ima bolju konfu i ima li gamera medju vama? :)

coffe,coffe,coffe.....
7 godina
online
Re: Bakreni odsjaj paklene vatre

Kaj se tiče "IT guya", to je ona (kaj se softwarea tiče), a ja sam hardveraš, premda se bakčem i sa softverom.

Bolju konfu imam ja, ali nemamo ništa moderno trenutno (uskoro uzimamo novu konfu) pa se borimo s dva laptopa (moj osjetno moćniji).

Ona igra MMORPG-ove na mom laptop, a ja ionak samo pičim po emulatorima i eventualno neke strategije i FPS povremeno, ali ne sviđa mi se ništa od novih naslova (najnovije kaj mi se svidjelo je Witcher serijal).

Još pitanja?

 

 

Kruha i igala...
11 godina
offline
Re: Bakreni odsjaj paklene vatre

Bas si temeljito objasnio. Dobar tim ste, a pitao sam jer me zanimalo kako je ona duze na forumu. :)

 

Zene koje sam upoznao komp uopce ne zanima, a gaming nesto malo vise. Jedino vole mobitel, tablet i mali laptop....

coffe,coffe,coffe.....
15 godina
offline
Re: Bakreni odsjaj paklene vatre
AA-d00d kaže...
Vrlo moguće da je tako bilo.
Inace dan danas neka afrička plemena "cijene" albino ljude.

 -na jelovniku.. :)

 

.. ali više zabrinjava docovo stanje svijesti i fizičke kondicije (ili blizina žene koja možda čita natipkano...) kad pod slikom napiše:

Da, prirodne su: vatreno crvene vlasi kose Christine Hendricks ..

 

ili za lakše čitanje, čovjek (mužjak), vidi i kosu, nešto raspoznaje boje.. no ono što je važno, prirodno .. :)) vive la differance! .. tj, pravi 'mužjak' nije rasist koji ljude razlikuje po boji (kože/kose/očiju), dok žene razlikuje po prirodnosti, ne narodnosti.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 13:08 (ihush).
11 godina
offline
Re: Bakreni odsjaj paklene vatre
metallic kaže...

Bas si temeljito objasnio. Dobar tim ste, a pitao sam jer me zanimalo kako je ona duze na forumu. :)

 

Zene koje sam upoznao komp uopce ne zanima, a gaming nesto malo vise. Jedino vole mobitel, tablet i mali laptop....

 zato kad nađeš takvu, odmah je ženiš 

jedini je problem kad se ženica zakači na neki mmo, počneš razmišljati o vlastitom računalu dok sjediš na kauču i gledaš je kako se uznojena svađa s pola interneta... satima

11 godina
offline
Re: Bakreni odsjaj paklene vatre

A cuj prika, kuzim sto zelis reci...

Ipak meni vise pase sto moja ne uzurpira PC pa je samo moj. :)

 

Mislim kad bi imali pleyku da bi zajedno igrali. Zato ciljam na 4 ili 5 ako brzo izadje.

coffe,coffe,coffe.....
7 godina
online
Re: Bakreni odsjaj paklene vatre
metallic kaže...

Bas si temeljito objasnio. Dobar tim ste, a pitao sam jer me zanimalo kako je ona duze na forumu. :)

 

Zene koje sam upoznao komp uopce ne zanima, a gaming nesto malo vise. Jedino vole mobitel, tablet i mali laptop....

 Ma, ja sam na forumu od 2009., ali se nisam regao, samo sam stalkao, ali bila baš neka tema kaj sam "morao " komentirat i tak...

Inače, na forumu smo se i upoznali, zato ti valjda i je čudno kak je ona duže tu, nismo se znali od prije.

picajzla0707 kaže...

 zato kad nađeš takvu, odmah je ženiš 

jedini je problem kad se ženica zakači na neki mmo, počneš razmišljati o vlastitom računalu dok sjediš na kauču i gledaš je kako se uznojena svađa s pola interneta... satima

 Da, upravo to, npr. ovih dana igra Neverwinter i stalno pizdi kad su neke borbe di sudjeluju i drugi.

Još ju i neki glupi turčin stalno stalkao, preklela mu sve po spisku 😂

Ja baš zbog takvih stvari ne volim mmo, premda bih mogao trolati sa "ženskim" profilom...

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 15:21 (fer-de-lance).
14 godina
offline
Re: Bakreni odsjaj paklene vatre
fer-de-lance kaže...

"Riđokose žene češće i lakše zadobiju modrice, a pri porodu su sklonije krvarenju nego žene drugih boja kose."

 

Pa ti ženi takvu; moraš pazit da ne "padne niz stepenice"...

(inače bi ljudi svašta mogli pomislit)

 

P.S. moja se stalno farba crveno (a prirodno plava) - obrnuto od merlinke.

Ali, sad kad sam pročitao kaj to znači, zapitam se....

😥

 

 

 A sada mi kaži gdje si vidio ženu koja je zadovoljna svojom prirodnom bojom kose. Tako su bogomdane plavuše postale crnke ili još gore smeđe, crvene su plavuše i .....Meni su prirodne crnke vrlo interesantne, kao što volim gledati vatru kada gori,(u peći, nisam piroman) volim vidjeti i zgodnu crvenokosu (po mogućnosti prirodnu). Kažu da je to gen koji polako nestaje, pa će nakon nekoliko tisuća godina možda i potpuno nestati.

dolazim odmah - Godot
15 godina
offline
Bakreni odsjaj paklene vatre

toliko se spominjalo onu slikicu gdje se spominje teskt  "Da, prirodne su"... i onda pogledam na imdb a tamo kaže "Although known as a redhead, Hendricks is a natural blonde having dyed her hair since she was 10 years old." tako da je ona kontra Merlinki, plavuša ofarbana u crveno a prirodno je biće ono bujno ispod frizure...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bakreni odsjaj paklene vatre
Mary Sue kaže...

Nisam baš ljubiteljica toga pridjeva bakren u značenju koje se odnosi na ljudski izgled. Možda zbog podvjesnih asocijacija na skupljače sekundarnih sirovina, premda su oni bakreni u drukčijemu smislu. Izgledom - ne baš.

 Ima smisla pridjev bakren. Jedna moja poznanica, prirodna crvenokosa se ljutila kada bi joj netko rekao da ima bakrenu boju kose. Onda sam ja jednog dana doneo komadić čistog bakrenog lima i usporedio s bojom njene kose. Nakon toga se više nikada više nije bunila ako bi joj netko rekao da ima kosu boje bakra.

dolazim odmah - Godot
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice