Bang & Olufsen u problemima i traži kupca

poruka: 14
|
čitano: 4.920
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bang & Olufsen u problemima i traži kupca".
4 godine
protjeran
offline
Bang & Olufsen u problemima i traži kupca

Teško će ga naći.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bang & Olufsen u problemima i traži kupca

Aj dobro je, ovaj put nisu napisali da je to zbog konkurencije s istoka poput Hisense i TLC.

 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Bang & Olufsen u problemima i traži kupca

da su ostali u domeni "klasičnog" hi-fija (uz legendarano oblikovanje), ne bi im se to dogodilo. a gurali se k'o košulja vrit tam di im nije mesto. još jedno poduzetničko (menadžersko-marketinško) sranje koje će na koncu morati pojesti zaposlenici. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2019 11:20 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bang & Olufsen u problemima i traži kupca

Skužili su da moraju nešto novo i ponudit za cijenu koju traže od kupaca (a koja je za neke stvari i po 5-10x skuplja od proizvođača čiju elektroniku koriste).
HI-FI utrku su već odavno izgubili, i pokazali su im engleski manufakturni HIFI proizvođači (Naim, Arcam, Rotel, Roksan, CA....) kako se treba nositi sa jeftinjara kineskim (pod imenima starih Japanskih proizvođača), a to je kvaliteta uređaja i dobar dizajn, ne vrhunski dizajn a smeće od elektronike i kvalitete.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Bang & Olufsen u problemima i traži kupca

Baš mi je drago vidit kad propada ovakva snobovsko-hipsterska firma... imam neki perverzni gušt to gledat.

 
7 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bang & Olufsen u problemima i traži kupca
Ajar kaže...

da su ostali u domeni "klasičnog" hi-fija (uz legendarano oblikovanje), ne bi im se to dogodilo. a gurali se k'o košulja vrit tam di im nije mesto. još jedno poduzetničko (menadžersko-marketinško) sranje koje će na koncu morati pojesti zaposlenici. 

 https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-lanaka-bughr/loewe-1-srpnja-prestaje-svim-poslovnim-akti/269249.aspx?page=0&jumpto=5927806&sort=asc&view=flat

 

naša mala rasprava ;)

 

lijepo sam ti napisao da je B&O isti drek ko Loewe.

 

Jednostavno, to je vrsta proizvoda koji danas nema smisla. Prije bi kupio B&O ili Loewe da ti 20 godina stoji kao ukras u dnevnom boravku. Danas dok oni u svoj dizajn implementiraju novu tehnologiju drugi su već otišli korak dalje. Tehnika se kupuje svakih 5-6 godina i svak će radije dati novac za tehnologiju nego dizajn. Super je kad imaš i jedno i drugo no nije li najbolji design, npr. TV-a ekran bez ikakvih rubova?

15 godina
online
Re: Bang & Olufsen u problemima i traži kupca
BlueMax kaže...

 https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-lanaka-bughr/loewe-1-srpnja-prestaje-svim-poslovnim-akti/269249.aspx?page=0&jumpto=5927806&sort=asc&view=flat

 

naša mala rasprava ;)

 

lijepo sam ti napisao da je B&O isti drek ko Loewe.

 

Jednostavno, to je vrsta proizvoda koji danas nema smisla. Prije bi kupio B&O ili Loewe da ti 20 godina stoji kao ukras u dnevnom boravku. Danas dok oni u svoj dizajn implementiraju novu tehnologiju drugi su već otišli korak dalje. Tehnika se kupuje svakih 5-6 godina i svak će radije dati novac za tehnologiju nego dizajn. Super je kad imaš i jedno i drugo no nije li najbolji design, npr. TV-a ekran bez ikakvih rubova?

 sad jest no tamo davno b&o je bio pojam dizajna i pun ih muzej moderne umjetnosti u novom amsterdamu. 

 

pe se: imao sam davno jednu b&o kazetu (praznu; jedino njihovo što sam mogao kupiti pa, rek'o, da probam). niš posebno. tdk je bio bitno bolji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2019 13:35 (Ajar).
12 godina
offline
Re: Bang & Olufsen u problemima i traži kupca
Ajar kaže...

 

pe se: imao sam davno jednu b&o kazetu (praznu; jedino njihovo što sam mogao kupiti pa, rek'o, da probam). niš posebno. tdk je bio bitno bolji. 

 imao sam je i ja, onu skoro cijelu prozirnu. I to je točno ono o čemu govorim. Malo je ljudi koji od kazete traže da dobro izgleda, više je onih koji žele da dobro zvuči i dugo traje. I zato kupiš TDK SA ili Maxell XL2.

A dobre su bilei BASF metalke.

 

Dad sam se sjetio i onih prozirnih Denonki. S obzirom na ime i nisu bile skupe a ok su bile.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2019 13:51 (BlueMax).
Bang & Olufsen u problemima i traži kupca

https://bang-olufsen.hr/item/beovision-eclipse/

 

 

Ma kako u problemima?? Pa tko ne bi htio imati TV od 97,000 kn uz stalak od 12,000 kn i daljinski upravljač od 2500 kn???

 

Kako to? Kako to??

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bang & Olufsen u problemima i traži kupca
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

https://bang-olufsen.hr/item/beovision-eclipse/

 

 

Ma kako u problemima?? Pa tko ne bi htio imati TV od 97,000 kn uz stalak od 12,000 kn i daljinski upravljač od 2500 kn???

 

Kako to? Kako to??

 Uz ovakav dizajn nije ni čudno da su u problemima.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
12 godina
offline
Re: Bang & Olufsen u problemima i traži kupca
EZY-E kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

https://bang-olufsen.hr/item/beovision-eclipse/

 

 

Ma kako u problemima?? Pa tko ne bi htio imati TV od 97,000 kn uz stalak od 12,000 kn i daljinski upravljač od 2500 kn???

 

Kako to? Kako to??

 Uz ovakav dizajn nije ni čudno da su u problemima.

 Meni je ovaj dizajn vrhunski. Nije baš za moj dnevni boravak (fali mi 30tak kvadrata i pod od palisandera) ali eto, sviđa mi se.

16 godina
offline
Re: Bang & Olufsen u problemima i traži kupca
Ajar kaže...

 

pe se: imao sam davno jednu b&o kazetu (praznu; jedino njihovo što sam mogao kupiti pa, rek'o, da probam). niš posebno. tdk je bio bitno bolji. 

 to je bio rebrandani basf. Što se toga tiče opet precijenjeno u odnosu na original, ali basf je sa pure chrome imao fantastične kazete, samo mana im je bila teška kalibracija na nekim uređajima za snimanje, i nisu išli hot, tj. nije se moglo frljit rec level preko nule kao sa cobalt doped vrpcama maxella i tdk.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
11 godina
neaktivan
offline
Bang & Olufsen u problemima i traži kupca

Neko ih sabotira protiv njih lobira... 

Mozda su kinezi mozda su kupci a mozda su u sumi... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bang & Olufsen u problemima i traži kupca
Super, sad kada se prodaju kinezima cemo morat u autima opet gledati gluposti poput Beats audia... a i Bose mi pada napamet...
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice