Bez beta MIUI inačica za smartphone starije od 1 g

poruka: 3
|
čitano: 1.361
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bez beta MIUI inačica za smartphone starije od 1 g".
15 godina
offline
Bez beta MIUI inačica za smartphone starije od 1 g

hvala, šaomi. ne mogu vam opisati koliko ste mi išli na jetra s "tjednim ažuriranjima", iako je sve i prije njih (i poslije) radilo besprijekorno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bez beta MIUI inačica za smartphone starije od
Ajar kaže...

hvala, šaomi. ne mogu vam opisati koliko ste mi išli na jetra s "tjednim ažuriranjima", iako je sve i prije njih (i poslije) radilo besprijekorno. 

 Promijenio sam brdo xiaomi mobitela i nakon svake nadogradnje ili ispravka (naručito beta) su uspješno uveli nove bugove.

Jednu stvar poprave i usput tri pokvare.

 

Možeš li reći koji to model njihov imaš ?

15 godina
offline
Re: Bez beta MIUI inačica za smartphone starije od
sand kaže...

 Promijenio sam brdo xiaomi mobitela i nakon svake nadogradnje ili ispravka (naručito beta) su uspješno uveli nove bugove.

Jednu stvar poprave i usput tri pokvare.

 

Možeš li reći koji to model njihov imaš ?

 redmi 3x, besprijekoran od prvoga dana (kuc o drvo), već 3 godine, usprkos/unatoč ažuriranjima sustava. nikakvih bugaša (bar ne vidljivih). nemam dodatnih "aplikacija" jer mi služi (začudo) samo za telefoniranje i sms-e (da, bez mms-a) pa se baterija ne prazni do kraja po tjedan dana. a propos ovoga s korak naprijed-tri natrag, zar nije tako u svakom os-u untrag nekih 5-6 godina?  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice