Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od svih

poruka: 69
|
čitano: 29.136
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od svih ".
15 godina
offline
Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od svih

oćeli mi ko prodat BTCa za 100kn? pa nekideupičkumaternu

 
5 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od svih

Kocka je bačena. Sad ljudi samo trebaju potrčati za tom kockom da postanu ovisnici.

 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od s
tjodalv kaže...
CroVandal kaže...

imas hrpu stranica koje su provjerene i rade godinama naravno za proviziju.

 Možeš li preporučiti neku stranicu gdje se relativno sigurno može kupovati i prodavati bitcoint? Ja na koju god da sam naišao susreo sam se sa hrpom problema. Ili se dugo čeka na withdraw ili su fee-jevi nenormalni (tipa 7%) i sl.

 Ako se odlučiš za Coinbase javi mi se na pp - pošaljem ti pozivnicu, ako uplatiš 100 dolara ti dobiješ 10 dolara, ja dobijem 10 dolara (kao motivacija da se kod njih otvori account). To je i više od provizije koju uzmu, pa taman zgodno za rekrativne "ulagače". Kažu iskusniji da Coinbase spada među najjednostavnije, pa zato i privlači početnike...

Qudek kaže...

Kaj nije ovo sve zbog novog hard forka koji je navodno "uskoro" na redu? A kaj se tiče tehnike u pozadini toga normalno da je prekomplicirano kad je na papiru vrlo vrlo apstraktno, a kamoli ovako u praksi normalnom čovjeku.

 Posljednji fork, koji se trebao dogoditi nedavno, propao je... https://www.bug.hr/kriptovalute/propala-segwit2x-podjela-bitcoina-1315

...
12 godina
offline
Re: Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od s
Jebote svaki dan s tim bitcoinom, bitcoin bitcoin bla bla blaaaa
 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od svih

Kaj cu kad nemamo pametnijeg posla u zivotu. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od svih

I što sad napraviti?

Svi sad čupamo kosu koji nismo ušli u to ranije.. to nam je svima jasno.
Ali što sad, laik poput mene, da napravi, a želi uložiti neku lovu u to?!

Pumpati u BTC ili neku drugu od njih 1300+?

 

 

Ima li kakav savjet vas koji ste u tome duže, da znamo što nas čeka.
Neki guidance za noobove!?

Ako se ne varam, u jednom od bugova je bila tema bitcoin što ne?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od s
sudy_freak kaže...

I što sad napraviti?

Svi sad čupamo kosu koji nismo ušli u to ranije.. to nam je svima jasno.
Ali što sad, laik poput mene, da napravi, a želi uložiti neku lovu u to?!

Pumpati u BTC ili neku drugu od njih 1300+?

 

 

Ima li kakav savjet vas koji ste u tome duže, da znamo što nas čeka.
Neki guidance za noobove!?

Ako se ne varam, u jednom od bugova je bila tema bitcoin što ne?

Pa nitko ti ne brani da kupis recimo 0.1 ili 0.01 BTC-a :) Sigurno će još rasti, samo je pitanje koliko i kada će krenuti prema dolje. Uostalom, i ethereum i litecoin bilježe rast od kad su krenule punom parom, ukoliko sumnjas u BTC. Sve ima svoje rizike :)

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od svih

tko kaže da će krenut dole ... internet novca je budućnost. ovo je tek početak.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od s
mrsmith kaže...
sudy_freak kaže...

I što sad napraviti?

Svi sad čupamo kosu koji nismo ušli u to ranije.. to nam je svima jasno.
Ali što sad, laik poput mene, da napravi, a želi uložiti neku lovu u to?!

Pumpati u BTC ili neku drugu od njih 1300+?

 

 

Ima li kakav savjet vas koji ste u tome duže, da znamo što nas čeka.
Neki guidance za noobove!?

Ako se ne varam, u jednom od bugova je bila tema bitcoin što ne?

Pa nitko ti ne brani da kupis recimo 0.1 ili 0.01 BTC-a :) Sigurno će još rasti, samo je pitanje koliko i kada će krenuti prema dolje. Uostalom, i ethereum i litecoin bilježe rast od kad su krenule punom parom, ukoliko sumnjas u BTC. Sve ima svoje rizike :)

Kad kažeš da kupim 0,1 ili 0,01 BTC-a, može li se kupiti izravno deseti ili stoti dio BTC-a ili kroz druge kriptovalute se kupuje?

 

Kako se kupuje? Gdje se kupuje? Koje bi se restrikcije mogle pojaviti?
Koja valuta ima najnižu novčanu vrijednost u omjeru na dobivenu količinu BTC-a?

Nisam ekonomist, niti najmanje, al ima neke potencijalne logike u tom svemu.

 

P.s. probio je i 11k.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
16 godina
moderator
offline
Re: Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od s
sudy_freak kaže...

Ako se ne varam, u jednom od bugova je bila tema bitcoin što ne?

 Bila je TB u rujnu, ali imaš u novom broju (sutra izlazi) update te teme - vrlo koncizno pregled novosti i objašnjenja što se novoga dogodilo u ova tri mjeseca.

...
16 godina
moderator
offline
Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od svih

Više nema smisla o ovim "dnevnim" stvarima ni pisati - već je danas probijena i granica od 11 tisuća.

...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od s
sudy_freak kaže...

I što sad napraviti?

Svi sad čupamo kosu koji nismo ušli u to ranije.. to nam je svima jasno.
Ali što sad, laik poput mene, da napravi, a želi uložiti neku lovu u to?!

Pumpati u BTC ili neku drugu od njih 1300+?

 

 

Ima li kakav savjet vas koji ste u tome duže, da znamo što nas čeka.
Neki guidance za noobove!?

Ako se ne varam, u jednom od bugova je bila tema bitcoin što ne?

Potraži temu na forumu: Altcoins - Pitanja i Odgovori :) 

15 godina
offline
Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od svih

Nije isto kada ulozis 1000 eura u bitcoine kada mu je vrijednost 10 000 dolara i poslije skoci na 11 000 dolara i kao kada ulozis 1000 eura kada mu je vrijednost 1000 dolara i poslije skoci na 2000 dolara. Medutim ako ce nastaviti ovako skakati svakih par dana/tjedana za tisucu dolara kao sto je poceo, onda bih rekao da nikad nije kasno uskociti u vlak.

(

Danas je teze ulagati, cekati i ocekivati neki skok ("HODLING") prvenstveno iz razloga sto nam vecini nije pojmljiv (prvenstveno nama ljudima, a ne samom blockchainu koji to ne moze postici) ovaj prakticki svakodnevni skok od 1000 dolara

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2017 17:26 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od s
Puknuti će sve kad prvi veliki unovči malo veću cifru. Srušiti će se kao kula od karata.
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od s
Punti kaže...
Puknuti će sve kad prvi veliki unovči malo veću cifru. Srušiti će se kao kula od karata.

 Velika vecina ce tada vidjeti priliku za ulaganje....... tako da taj "bubble" ili "tulipan" kako ga nazivaju jos od 2009. god. ne mora nuzno biti los. Mislis li ti da ce npr. rudari, ulagaci itd. hipotetski prihvatiti konstantni pad Bitcoina? Bas naprotiv, uciniti ce sve da do toga ne dode (na duge staze ofc).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od s
Miro kaže...

Više nema smisla o ovim "dnevnim" stvarima ni pisati - već je danas probijena i granica od 11 tisuća.

 kako si uspio ID staviti na gdax. Jer meni samo preko kamere kada prebacim na mobitel radi preko prednje kamere koja je za k. Uspio sam vozačku sa zadnjom ne znam da li je do mene da ne prabaci na zadnju ili u nećemo drugome? 

 

 

Btw za bitcoin prodajte je to je to doji na vrhu ide korekcija 99%, kao duga stvar je ta što nakon što je probio 10k dollara vijest je bila skoro pa svugdje dobar priljev novca za cash out 

14 godina
offline
Re: Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od s

Realno, vrijednost mu eksponencijalno raste zbog potražnje koja je špekulativne prirode. U tijeku je igra pokera kojoj će biti kraj kad jedan veliki igrač procijeni da je vrijeme za isplatu. Da ne govorimo da su u igru ušle i konzervativne financijske institucije koje gledaju kako da je unište, jer im to odgovara, ali kad su već ulupali velike pare, sad gledaju da usput i zarade.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2017 21:48 (Punti).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od svih

Mene zanima bi li tko sa foruma kod prodaje npr auta koje vrijedi 11.000$ pristao primiti 1 Bitcoin umjesto casha?

Svoje spasenje dugujem samo svom preziru prema opasnosti i svojoj iskušanoj tehnici strateškog povlačenja.
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od s
Jim Carrey kaže...
Miro kaže...

Više nema smisla o ovim "dnevnim" stvarima ni pisati - već je danas probijena i granica od 11 tisuća.

 kako si uspio ID staviti na gdax. Jer meni samo preko kamere kada prebacim na mobitel radi preko prednje kamere koja je za k. Uspio sam vozačku sa zadnjom ne znam da li je do mene da ne prabaci na zadnju ili u nećemo drugome? 

 

 Nemam uopće račun na Gdax, pa ti ne mogu pomoći.

...
16 godina
moderator
offline
Re: Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od s
planety kaže...

Mene zanima bi li tko sa foruma kod prodaje npr auta koje vrijedi 11.000$ pristao primiti 1 Bitcoin umjesto casha?

 Ako imaš 10 bitcoina i želiš kupiti kuću, izvoli:

 

http://www.njuskalo.hr/nekretnine/prodajem-mijenjam-atraktivnu-kucu-snizeno-oglas-23777177

 

...
15 godina
offline
Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od svih

Reklo bi se da se nekaj dogadja jer BTC vise bas nije 11k $.

Ako ja dobro vidim sad je kojih 9.700$.

Mozda malo pricekat pa uletiti ko padobranci :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od s
Punti kaže...
Realno, vrijednost mu eksponencijalno raste zbog potražnje koja je špekulativne prirode. U tijeku je igra pokera u kojoj će biti kraj kad jedan veliki igrač procijeni da je vrijeme za isplatu. Da ne govorimo da su u igru ušle i konzervativne financijske institucije koje gledaju kako da je unište, jer im je odgovara, ali kad su već ulupale velike pare, sad gledaju da usput i zarade.

 

1. tehnologija koja stoji iza kriptovaluta je idealna za potpuno kontrolu svakog pojedinca

2. bitcoin nikada neće biti ekvivalent ili superioran prema dollaru, euru i sl. 

3. ako bi i država unijela tohnologiju išla bi u pravcu dollar coin i sl.

4. ako bi se i desio krah bitcoina te ostalih kriptovaluta je idealno za populizam o nesigurnosti davanja projekata koji je iznad većine ljudi

 

problem je u tome što su kriptovalute pod ciljem odmicanja od bankarskog sustava pod izlikom da nije centralizirano što nije točno jer kao 1. imate ljude iza projekta koji ne nužno da rade u korist korinika 2. imate rudarke koji sigurno nisu decentralizirani 3. imate ljudi koji su podložni manipulaciji

 

nije da branim bankarski sustav ali treba se prisjetiti da radi prema zakonu koji je izglasani od strane vlade koja je demokratski izabrana od strane ljudi onda se postavlja pitanje ako ljudi nisu sposobni odabrati vladu koja će raditi u koristi ljudi kako će ti isti ljudi biti sposobni voditi bilo kakav projekat

 

 

dovoljno je pogledati ovaj video tko stoji iza bitcoin cash trenutno market cap 26.6 milijardi dollara

više puta izjavio da je to njegov projekt da on stoji iza toga što dobodi pitanje decentralizacije

 

 

ovdje je cijeli video 

 

14 godina
offline
Re: Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od s

Pada jos sad je oko 9400 al to nije cudno posto su pretpostavljam mnogi krenuli prodavat.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od s

da krvi je na cesti sada treba samo gledati gdje je dno ili za day tradere na bounce zaraditi nešto

 

https://coinmarketcap.com/

14 godina
offline
Re: Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od s
CroVandal kaže...

Pada jos sad je oko 9400 al to nije cudno posto su pretpostavljam mnogi krenuli prodavat.

 to su normalne oscilacije, ništa dramatično

16 godina
offline
Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od svih

!

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od svih

Izgleda da ljudi neznaju ili neprijavljuju ostvarenu dobit transakcijama, pogotovo sa bitcoinom, pa je američka porezna odlučila uzeti svoj dio kolača preko suda.

https://www.theverge.com/2017/11/29/16717416/us-coinbase-irs-records

Do not feed the trolls!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od svih

To bi napravi i nasi ili bilo koji drugi. Ima hrpa kartica za podizat lovu, isplata na racun ide samo ako mislis prijaviti dobit i platiti porez. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od svih

To bi napravili i nasi ili bilo koji drugi. Ima hrpa kartica za podizat lovu, isplata na racun ide samo ako mislis prijaviti dobit i platiti porez. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bitcoin probio granicu 10.000 dolara brže od s
TTTT kaže...

 Ima hrpa kartica za podizat lovu

 da koje moraš verificirati osobnom i nekim dokazom o prebivalištu, više nema neverificiranih, ja imam cryptopay karticu i planiraju stavit limit na 100$ lifetime koje sam naravno podigao već, sve zbog države

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice