Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog napa

poruka: 20
|
čitano: 8.133
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog napa".
5 godina
offline
Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog napa

Djeco, likujte, digo mi se BTC. Kad bombe počnu padati, a senilni diktator počne kišiti nuklearne rakete, svima će biti drago da imaju dio digitalnog kolača, jer je decentraliziran, na blockchainu i bez regulacije. Pogotovo onima koji prvi prodaju...

 
7 4 hvala 0
2 godine
offline
Re: Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog
encoding kaže...

Djeco, likujte, digo mi se BTC. Kad bombe počnu padati, a senilni diktator počne kišiti nuklearne rakete, svima će biti drago da imaju dio digitalnog kolača, jer je decentraliziran, na blockchainu i bez regulacije. Pogotovo onima koji prvi prodaju...

 

▓ Razlika između patnje i sreće jest samo u različitom rasporedu atoma u prostoru. ☠️ Stop the War in Ukraine☠️
13 godina
offline
Re: Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog
encoding kaže...

Djeco, likujte, digo mi se BTC. Kad bombe počnu padati, a senilni diktator počne kišiti nuklearne rakete, svima će biti drago da imaju dio digitalnog kolača, jer je decentraliziran, na blockchainu i bez regulacije. Pogotovo onima koji prvi prodaju...

 zaboravio si lijek popiti

12 godina
neaktivan
offline
Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog napa

*ebeš BTC, dosadno, monotono, ovo je trenutno hit za pratiti. 

 

Gone in 60 259200 seconds. U 2-3 dana -85%.

 

Otvaramo oklade, tko će prvi do NULE ili je u pitanju odlična prilika za zaraditi ozbiljnu lovu?

 

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog
encoding kaže...

Djeco, likujte, digo mi se BTC. Kad bombe počnu padati, a senilni diktator počne kišiti nuklearne rakete, svima će biti drago da imaju dio digitalnog kolača, jer je decentraliziran, na blockchainu i bez regulacije. Pogotovo onima koji prvi prodaju...

 Kad udare bombe puca sustav adio digitale i bitkoina nestade, ostaju jedino radijacijom kontaminirani dolar. Dekontaminirat će ga ameri i eto opet sreće.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2022 17:39 (dery).
16 godina
offline
Re: Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog
Baš bi te htio gledati encoding kako ti u trgovini vraćaju kusur u btc
5 godina
offline
Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog napa

Taj film nećeš gledati. Mislim da je nekima promakao sarkazam mog posta :)

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog
dd.inc kaže...
Baš bi te htio gledati encoding kako ti u trgovini vraćaju kusur u btc

 Nema vraćanja kusura, platiš digitalno i precizno do zadnjeg satoshija. 

15 godina
offline
Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog napa
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog

 Treba kupiti barem dva komada, onda imaju tri puta jači efekt. 

 

 

Meni se ovo ipak čini kao nešto bolje ulaganje, sa 0.03 će ili na 0 ili prema 15, što je 500x. Ubaciti $500 na svaku od ovih pa što bude. 500 x 500 = 250 000. 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog napa

Nešto je tiho kad dionice od početka mjeseca tonu 3-4 puta više od BTCa. 

Da je obrnuto imali bi već barem tri teksta na tu temu, ovako muk, tišina.

 

Pa evo malo podataka za tekući mjesec:

Facebook -11.5%

Disney -13%

Hasbro -10.5%

Peloton -30.5%

Netflix -16%

Docusign -38%

Fiverr -26%

Micron -22%

Apple -9%

Microsoft -7.5%

AMD -17%

Nvidia -12.5%

Adobe -12%

Intel -7%

Google -7%

Seagate -16.3%

Roblox -29%

Amazon -7.6%

Nike -13.9%

Alibaba -26%

Momo -50%

Pinduoduo -51%

Sea -40%

Sofi -31%

Rio Tinto -12%

Tesla -12%

Aston Martin -14%

Mercedes -14%

VW -16%

Ford -10%

GM -12.5%

Rivian -47%

Lucid -26%

Xpeng -46%

NIO -38%

Corsair -23%

PayPal -13.5%

Roku -28%

Baidu -29%

Coupang -39%

Oatly -30%

 

BTC -7.6%

 

Je znam, cherry picking. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2022 23:05 (mzopg).
 
4 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog
mzopg kaže...

Nešto je tiho kad dionice od početka mjeseca tonu 3-4 puta više od BTCa. 

Da je obrnuto imali bi već barem tri teksta na tu temu, ovako muk, tišina.

 

Pa evo malo podataka za tekući mjesec:

Facebook -11.5%

Disney -13%

Hasbro -10.5%

Peloton -30.5%

Netflix -16%

Docusign -38%

Fiverr -26%

Micron -22%

Apple -9%

Microsoft -7.5%

AMD -17%

Nvidia -12.5%

Adobe -12%

Intel -7%

Google -7%

Seagate -16.3%

Roblox -29%

Amazon -7.6%

Nike -13.9%

Alibaba -26%

Momo -50%

Pinduoduo -51%

Sea -40%

Sofi -31%

Rio Tinto -12%

Tesla -12%

Aston Martin -14%

Mercedes -14%

VW -16%

Ford -10%

GM -12.5%

Rivian -47%

Lucid -26%

Xpeng -46%

NIO -38%

Corsair -23%

PayPal -13.5%

Roku -28%

Baidu -29%

Coupang -39%

Oatly -30%

 

BTC -7.6%

 

Je znam, cherry picking. 

 

čuj, osobno nemam ništa protiv kriptovaluta, štoviše, da sam znao, bio upućen kupio bih 2013 bitcoine po 230 dolara za jedan coin.

imao sam nekih 15 tisoć eura, pa da sam sve utukao u to, danas bi bio ajme, financijski pun.. ne bih morao nikupovati grafičke kartice, rudariti, bilo što.

 

no, mislim da nije primjereno uspoređivati firme koje imaju uposlenike, od kojih će njih desetine tisuća dobiti otkaz zbog jebenog rata i pada vrijednosti dionica njihovih firmi.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog
Zaporožac kaže...

 

čuj, osobno nemam ništa protiv kriptovaluta, štoviše, da sam znao, bio upućen kupio bih 2013 bitcoine po 230 dolara za jedan coin.

imao sam nekih 15 tisoć eura, pa da sam sve utukao u to, danas bi bio ajme, financijski pun.. ne bih morao nikupovati grafičke kartice, rudariti, bilo što.

 

no, mislim da nije primjereno uspoređivati firme koje imaju uposlenike, od kojih će njih desetine tisuća dobiti otkaz zbog jebenog rata i pada vrijednosti dionica njihovih firmi.

Kripto isto iza sebe ima djelatnike koji sve to pokreću, veliki broj developera itd., naravno da to nije usporedivo sa tvrtkama čije sam dionice spomenuo, ali čisto spominjem da netko ne pomisli da kripto radi sam bez ičije pomoći.

Nisam se nigdje rugao tvrtkama i njihovim dionicama koje padaju, što više ako pogledaš najveći pad trenutno bilježe kineske dionice koje teoretski nemaju veze s ratnim zbivanjima, što više trebale bi i profitirati od svega jer postaju jedini veći izvor za Rusiju i tamo sad više nemaju bitnu konkurenciju, pogledaj samo mobilni sektor gdje su se povukli Apple i Samsung i sada ostaju Huawei i Xiaomi koji će preuzeti njihov udio, tako da kao i obično vrijedi ona dok se jednom ne smrkne, drugom se ne svane.

 

Puno se zanimljivih informacija može iz svega ovoga izvući.

Utječe li rat na kripto? I njemu je rat kao i drugim tvrtkama.

Tko kažnjava kineske dionice? Odgovor je logičan, ali prema tome zapadnjaci imaju daleko veći udio u njima nego što se to prikazuje.

 

Mogao sam navesti i dionice koje trenutno rastu, jer uvijek netko profitira na tuđoj nesreći. Nažalost.

 

Ukoliko pogledš još jednom listu vidjeti ćeš da je u njoj svega par EU kompanija, uglavnom automobilski sektor, sve druge su američke i kineske, i ni jedni ni drugi prema trenutnom stanju ne bi trebali osjetiti ozbiljnije posljedice trenutnog rata. I dalje je puno veći problem inflacija, a kod Kineza je ponovno buknula korona tako da je Shenzhen zatvoren na desetak dana koliko sam pročitao.

 

I za kraj, ukoliko zanemarimo ovo sitno dječje prepucavanje između nas par tu na forumu, nadam se da će napisani podaci ipak imati i korisnu funkciju, pa netko tko se misli upustiti u investiranje može lakše odrediti pravo vrijeme za tako nešto. Osobno to nažalost nisam imao kad sam krenuo u tu avanturu i prve godine su bile jako teške i stresne. Mnoge kvalitetne kompanije se već sada mogu kupiti za 70-80% njihove ATH vrijednosti, čak i ako uzmemo da su mnoge bile precijenjene to je i dalje dobar popust za otvaranje početnih pozicija. Osobno očekujem da će sve još pasti barem 20-25%, tamo negdje do svibnja, naravno teško je nešto predviđati jer sve ovisi i o razvoju trenutne situacije u svijetu. Već se šuška da bi Kina mogla krenuti na Tajvan, a onda idu sankcije prema njima, uklanjanje njihovih dionica sa američke burze i novi drastični pad... Iskreno se nadam da neće doći do toga i da će rat u Ukrajini čim prije završiti, samo uništavanje gradove je katastrofa, a o ljudskim žrtvama da i ne govorim, jednostavno nema opravdanja za tako nešto.

11 godina
offline
Re: Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog
mzopg kaže...

... Iskreno se nadam da neće doći do toga i da će rat u Ukrajini čim prije završiti, samo uništavanje gradove je katastrofa, a o ljudskim žrtvama da i ne govorim, jednostavno nema opravdanja za tako nešto.

Osobno očekujem da će sve još pasti barem 20-25%, tamo negdje do svibnja

 

12 godina
neaktivan
offline
Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog napa

Ovo bi moglo biti zanimljivo...

 

Hoće li EU na kraju plin i ostale energente plaćati BTCom? 

 

Russia is open to accepting bitcoin for its natural resources exports, the chairman of the country’s Congressional energy committee, Pavel Zavalny, said in a press conference on Thursday.

 

https://bitcoinmagazine.com/markets/russia-open-to-sell-gas-for-bitcoin

 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog napa

A koliko će dat za 1 btc 😂  i oce bit prema tečaju btc za rublju? 

Da sam znao 2015 što sad znam bio bih milijarder 😂  

Živimo Hajduk
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog
ZaliazniMacan kaže...

A koliko će dat za 1 btc 😂  i oce bit prema tečaju btc za rublju? 

Da sam znao 2015 što sad znam bio bih milijarder 😂  

Možda treba računati da je sad 2015. Da ne bi bilo opet 2029, e da sam znao što sam znao 2022. 

13 godina
offline
Re: Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog
mzopg kaže...
ZaliazniMacan kaže...

A koliko će dat za 1 btc 😂  i oce bit prema tečaju btc za rublju? 

Da sam znao 2015 što sad znam bio bih milijarder 😂  

Možda treba računati da je sad 2015. Da ne bi bilo opet 2029, e da sam znao što sam znao 2022. 

 Pa kad pogledaš ukupan broj ljudi (u svijetu i u HRV) koji koriste kripto. Sve je to još u začecima.

10 godina
offline
Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog napa

Bitcoin padne zajedno sa dobrim dijelom dionica i fiat valuta... oporavi se za vrijeme potencijalnog svjetskog rata, pandemije i ekstremne inflacije... Dođeš na bug.."hah! koje budale to kupuju!?"

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2022 14:40 (D3lBoy).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bitcoin se potpuno oporavio od šoka izazvanog napa

Malo zanimljive statistike, naletio na nju jučer:

 

YTD - ili od početka godine

 

$SHOP (Shopify Inc.) -60%

Netflix -65%

$PYPL (PayPal Holdings) -55%

$FB (Meta Platforms Inc) -40%

ARKK -40%

$NSDQ100 -15%

$BTC -13%

 

Nije loše za nestabilni crypto. 

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice