Black Friday u nas

poruka: 73
|
čitano: 16.232
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Black Friday u nas".
15 godina
offline
Black Friday u nas

jebate, a ja mislil da vam je taj BF - battlefield. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday u nas
Visak kaže...

 U cijeloj priči je bitno shvatiti da je to takav tip prodaje u kojem se kupci pristaju poniziti za određenu (ponekad upitnu) financijsku korist. Nešto kao 'Život na vagi' i slične emisije, jer i ovo je neka vrsta showa. 

 Nije upitna financijska korist. Ako pratiš cijene malo duže, točno znaš koliko košta nešto što te jako zanima. I ako cijena padne 20, 30 ili 50%, onda to nije upitna financijska korist.

6 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday u nas
ZGamer kaže...
ridealong kaže...
ZGamer kaže...

Svakako korak u dobrom smjeru za Hrvatistan po pitanju BF-a...iako po broju ekonomskih i financijskih stručnjaka na forumu reklo bi se da smo Amerika

Daj pojasni - reklo bi se da smo Amerika.

 Kaj ja tebi imam objašnjavati kad si se sam našao u postu...pardnon moru stručnjaka i bez citiranja 

 Baš si filozof. Pravi pravcati. Gdje sam se našao u postu? Bez citiranja? Amerika? Hvala, ne bih. Nekada je bila san, a i tada nekima majka, mnogima mačeha, a danas je i još ponešto gore od toga. Tu sam, gdje sam. I trpim svašta.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 21:42 (ridealong).
14 godina
offline
Re: Black Friday u nas
Drugi put uđi zgrabi robu i odi na blagajnu. Probaj večer prije skužiti kada slože ako slože gdje što stoji tako da ujutro znaš. A i znaš da Ameri odmah utrčavaju i grabe robu kakva blagajna. To ide poslije.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Black Friday u nas

Bezveze black friday. Bio sam se naoštrio kupiti PS4 pro, sušilicu Bosch, aparat za kavu malo bolji i još koješta i sad kako pratim te cijene već neko vrijeme uglavnom nema nikakvih stvarnih popusta kojih se i inače mogu naći ili su tek simbolični.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Black Friday u nas
A dobar je ako dobiješ stvar u pola cijene, ali onda upadneš unutra, zgrabiš to nešto i bok. Ne se držati kao drvena Marija.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Black Friday u nas
Ja sam odlucio ove godine upisati ragbi, pa se vodimo sljedece godine na ulazu trgovine
 
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Black Friday u nas
Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Black Friday u nas

Zašto dakle taj uvezeni crni petak mora biti stampedo i tučnjava ako su rudi pristojno sami napravili red? Onda bi pristojno taj red trebalo usmjeriti do blagajne (jer očito znaju po što su došli i nema NIKAKVOG smisla ni opravdanja kopati i premetati po dućanu), i redom PRODAVAČI posluživati ljude KAKO SU STIGLI. 
Kakve fakin kutije na hrpama po dućanu po kojima bi sad ljudi trebali se čupati i trgati. Pa to je sporije i rizičnije za dućan, osim ako isti ne igra u mutnom, pa u kaosu želi sakriti da glavne reklamirane artikle nije ni imao ili su bili simboličnih količina.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Black Friday u nas
overhaul kaže...

Zašto dakle taj uvezeni crni petak mora biti stampedo i tučnjava ako su rudi pristojno sami napravili red? Onda bi pristojno taj red trebalo usmjeriti do blagajne (jer očito znaju po što su došli i nema NIKAKVOG smisla ni opravdanja kopati i premetati po dućanu), i redom PRODAVAČI posluživati ljude KAKO SU STIGLI. 
Kakve fakin kutije na hrpama po dućanu po kojima bi sad ljudi trebali se čupati i trgati. Pa to je sporije i rizičnije za dućan, osim ako isti ne igra u mutnom, pa u kaosu želi sakriti da glavne reklamirane artikle nije ni imao ili su bili simboličnih količina.

Da, puno ljudi je pročitalo onu listu dostupnu dan-dva prije i već imala pripremljene šalabahtere :)

Ako su već željeli "BF stampedo" onda su to trebali najaviti i ostati dosljedni a ne da jedni pričaju da treba ići najprije na blagajnu a drugi da se najprije uzme artikl. Umjesto da je onaj tobožnji animator pričao bezvezarije i proizvodio buku mogao je ljude usmjeravati gdje se što nalazi i kako će najlakše obaviti kupnju a time i skratiti čekanje idućoj grupi. Inače, taj dio mi se čini ok, da se puštaju grupe i prati izlaz koji je bio iz podruma a onda pušta nova.

Što se tiče reda vani, većina se ponijela pristojno a propust Linksa je da nije sankcioniran upad grupice pametnjakovića nešto prije 8:00 na mjestu gdje se red lomio u sporednu ulicu.

 

Ono što mislim da nije ok je par navlakuša sa 1 ili 2 komada jer to onda nije BF. Istina, uredno su se ogradili opisom "posljedni komadi" ali to je onda trebala biti odvojena akcija u nekom drugom terminu, kao što i inače imaju one vikend akcije.

Ne znam da li je običaj za BF maknuti sve ostale artikle (bez sniženja) jer se bespotrebno gubilo vrijeme na provjeru cijena - najekstremniji primjer je jedna zaostala košara sa RX580 Nitro+ 4GB bez istaknute cijene (i taj model nije bio na listi) koja je preživjela čak i par minuta iza 9:00 :) iako su prodavači na ulazu koji su puštali nove grupe već puno ranije govorili da su sve grafičke rasprodane.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday u nas
Pretpostavljam da se u Americi ne tuku tučnjave radi, nego upravo zato što su količine ograničene. Osim toga koja bi računica bila prodavaču da prodaje velike količine po jako sniženim cijenama? Sve je to predstava u kojoj pohlepni ljudi nasjednu, a onda su im svi drugi krivi što su neuspješno sudjelovali.

Ljude koji se tuku pred pučkom kuhinjom možemo žaliti, ovima pred Linksom se možemo samo smijati.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Black Friday u nas

Naravno da se ne mogu očekivati beskonačne količine, moj komentar je bio uz pitanje da li i "posljednji komad" spada u ograničene ili je to ipak za neku posebnu akciju.

Ne vidim čemu se smijati, nije bilo tučnjave niti je netko pregažen u stampedu a ovo za pohlepu može ići švercere ... nije valjda postalo sramota kupiti nešto u pol cijene :)

 

 

 

 

16 godina
offline
Black Friday u nas

Jel tko kupio na kraju što za ciber monday u tog istog linksa? Kako je to funkcikoniralo? Ja sam vidio odbrojavanje sati na istaknutim artiklima, ali ne i dali ih još ima ili ne na stanju. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice