Blagi rast dobiti i prihoda Hrvatskog Telekoma u p

poruka: 6
|
čitano: 2.109
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Blagi rast dobiti i prihoda Hrvatskog Telekoma u p".
14 godina
offline
Blagi rast dobiti i prihoda Hrvatskog Telekoma u p

Baš mi je drago

Gale
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Blagi rast dobiti i prihoda Hrvatskog Telekoma
Pozdrav Legasus!
HT ti malo obmanjuje javnost. Imaju pad od 9%.
To im dolazi kao odgovor na preskupe pakete, manjak fleksibilnosti, manjak radne snage zbog mobinga na poslu koji je rezultat postavljanja nerealnih ciljeva od strane upravljača, kažnjavanje zaposlenika smanjivanjem plaće za svako odustajanje korisnika, nemogućnost dostave i uključivanja ugovorenih paketa u dogovorenom periodu, naplata usluga koje nisu isporučene...
Mogu trenutno biti prvi, ali svatko tko loše tretira korisnike i zaposlenike, nema svijetlu budućnost.
vicious
9 godina
offline
Blagi rast dobiti i prihoda Hrvatskog Telekoma u p

Dabog da propali skupa sa DT

 
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Blagi rast dobiti i prihoda Hrvatskog Telekoma
viciousone kaže...
Pozdrav Legasus!
HT ti malo obmanjuje javnost. Imaju pad od 9%.
To im dolazi kao odgovor na preskupe pakete, manjak fleksibilnosti, manjak radne snage zbog mobinga na poslu koji je rezultat postavljanja nerealnih ciljeva od strane upravljača, kažnjavanje zaposlenika smanjivanjem plaće za svako odustajanje korisnika, nemogućnost dostave i uključivanja ugovorenih paketa u dogovorenom periodu, naplata usluga koje nisu isporučene...
Mogu trenutno biti prvi, ali svatko tko loše tretira korisnike i zaposlenike, nema svijetlu budućnost.

 Sarkazam :)

Gale
16 godina
neaktivan
offline
Re: Blagi rast dobiti i prihoda Hrvatskog Telekoma
Legasus kaže...

Baš mi je drago

Meni nije jer tako dugo dok budu dobro zarađivali neće imati potrebe ozbiljnije ulagati u infrastrukturu. Ulaže se isključivo u mobilnu tehnologiju i to u par gradova, dok mi ostali imamo paricu koju je povlačila nekadašnja pošta.

 

A što se tiče 420 tisuća kućanstva ima dostupno FTTx - nekako baš u to ne vjerujem jer prema toj procjeni bi nas bilo valjda više od 10 milijuna Hrvata. Zašto ne kažu koliko koliko ima dostupnost u okviru ispod 4Mbit i koliko ih je radi toga prestalo koristiti njihove Internet usluge.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
offline
Re: Blagi rast dobiti i prihoda Hrvatskog Telekoma
Legasus!
👍
Lp
vicious
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice