Bowers & Wilkins PX - Uspješna premijera

poruka: 8
|
čitano: 3.650
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bowers & Wilkins PX - Uspješna premijera".
16 godina
odjavljen
offline
Bowers & Wilkins PX - Uspješna premijera

Iako volim svoje P7 izmedju ovih PX i Sony WH-1000XM2 bi bez imalo razmisljanja izabrao Sony . Cak i gledam uzeti jedne . PX cu ipak zaobici . Razloga je vise . Duze trajanje baterije ( do 30 sati sa ukljucenim BT i ANC ) Kod slusanja preko zice sa ukljucenim ANC baterija traje skoro 40 sati ...etc 

PX mi cak i ne izgledaju udobno sto je Davor cak i potvrdio iako ih jos nisam stavio na usi. Ali budem . Ipak , u planu za kupnju nisu . :) Ovaj puta biram Sony 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bowers & Wilkins PX - Uspješna premijera
unimatrix001 kaže...

Iako volim svoje P7 izmedju ovih PX i Sony WH-1000XM2 bi bez imalo razmisljanja izabrao Sony . Cak i gledam uzeti jedne . PX cu ipak zaobici . Razloga je vise . Duze trajanje baterije ( do 30 sati sa ukljucenim BT i ANC ) Kod slusanja preko zice sa ukljucenim ANC baterija traje skoro 40 sati ...etc 

PX mi cak i ne izgledaju udobno sto je Davor cak i potvrdio iako ih jos nisam stavio na usi. Ali budem . Ipak , u planu za kupnju nisu . :) Ovaj puta biram Sony 

 

Ja isto. Upravo koristim/testiram 1000XM2 i po meni su to trenutno najbolje NC slušalice koje postoje. U svakom pogledu.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
13 godina
offline
Re: Bowers & Wilkins PX - Uspješna premijera
Davor kaže...
unimatrix001 kaže...

Iako volim svoje P7 izmedju ovih PX i Sony WH-1000XM2 bi bez imalo razmisljanja izabrao Sony . Cak i gledam uzeti jedne . PX cu ipak zaobici . Razloga je vise . Duze trajanje baterije ( do 30 sati sa ukljucenim BT i ANC ) Kod slusanja preko zice sa ukljucenim ANC baterija traje skoro 40 sati ...etc 

PX mi cak i ne izgledaju udobno sto je Davor cak i potvrdio iako ih jos nisam stavio na usi. Ali budem . Ipak , u planu za kupnju nisu . :) Ovaj puta biram Sony 

 

Ja isto. Upravo koristim/testiram 1000XM2 i po meni su to trenutno najbolje NC slušalice koje postoje. U svakom pogledu.

U svezi samog NC detalja, ako bi uskoro mogla onda velika usporedba takvih slušalica u nekom slijedjećem broju BUG-a?!?! 

 

Usprkos svemu dobrom i/ili lošem u ovom testu, prije nekoliko godina sam probavao jedne rog tipa AKG slušalice, cijenom to oko 2500.00 kuna, pa me stvarno zanima koliko je SONY stvarno bolji da ga se može uzeti ozbiljno u plan kupnje, obzirom je i 250.00$ značajno jeftinije od ovih B&W slušalica?! 

ATJ Lučko
16 godina
moderator
offline
Re: Bowers & Wilkins PX - Uspješna premijera
ATJLučko kaže...

U svezi samog NC detalja, ako bi uskoro mogla onda velika usporedba takvih slušalica u nekom slijedjećem broju BUG-a?!?! 

 

Usprkos svemu dobrom i/ili lošem u ovom testu, prije nekoliko godina sam probavao jedne rog tipa AKG slušalice, cijenom to oko 2500.00 kuna, pa me stvarno zanima koliko je SONY stvarno bolji da ga se može uzeti ozbiljno u plan kupnje, obzirom je i 250.00$ značajno jeftinije od ovih B&W slušalica?! 

 

Mogla bi, dobra ideja! Trenutno radim jedan usporedni test koji je naručen tu na forumu, a onda mogu ovaj organizirati i odraditi odmah nakon njega, u bližoj budućnosti 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
12 godina
offline
Bowers & Wilkins PX - Uspješna premijera

U hebote mada sam audiofil,3 soma kuna za sluše,tribale bi me izut iz cipela da ih kupim!!Trenutno doma furam 2 para AKG sluša na žici AKG 540 i K240MKII,trazim im nasljednika ...myb K7XXX...

AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bowers & Wilkins PX - Uspješna premijera

Pisac ovog teksta očito nikada nije čuo, a niti probao Zik Parrot seriju slušalica, koje su za tehnologiju i izvedbu iste bile benchmark i Bose-u i Sony-ju. Koristio sam v2.0, sada imam v3.0, i pored samog dizajna koji potpisuje Starck, alu-izvedbe, ANC-a koji je do prije godinu dana bio nedodirljiv za ikog (nakon njih Bose izbacije QC35 i Sony svoju MEX seriju), senzor dodira (pause-play), jaw senzor za poboljšanje prijema mikrofona  ukoliko se koristi za razgovor a ANC je upaljen, pratećeg software-a, touch kožne desne strane (iskustveno nejiritantnija stvar kod svih slušalica)....heh.

I onda kada su ih pratitelji uhvatili, ubacili su samo NFC, wireless charging, malo proširili luk za još udobnije nošenje i (ukoliko se USB-om priključe na računalo) mogućnost da se postave kao vanjska zvučna kartica. 

B&W je nesumnjivo izbacio odličan proizvod koji koristi već dokazane tehnologije, ispolira ih i isporuči fantastičan zvuk, međutim daleko je od toga da će riskirati uvodeći kao Zik toliku količinu (prije 3 godine) novotarija, pa ne shvaćam toliku fascinaciju proizvodom.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bowers & Wilkins PX - Uspješna premijera

Dobio sam mail od B&O-na sa najnovijim WiFi slušalicama, H8i on ear headphones i H9i ower ear haeadphones. 

 

Možda da se i te slušalice probaju uzeti na test ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bowers & Wilkins PX - Uspješna premijera
ATJLučko kaže...

Dobio sam mail od B&O-na sa najnovijim WiFi slušalicama, H8i on ear headphones i H9i ower ear haeadphones. 

 

Možda da se i te slušalice probaju uzeti na test ?!?! 

 

Probat ću, ali s obzirom na B&O-ov dosadašnji interes za suradnju s medijima u HR, bojim se da od toga neće biti ništa :(

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice