Bug vam pomaže da postanete uspješni developeri

poruka: 7
|
čitano: 3.332
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bug vam pomaže da postanete uspješni developeri".
16 godina
odjavljen
offline
Bug vam pomaže da postanete uspješni developeri

E sad trebamo docekati postara

Freak Show Inc.
 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Bug vam pomaže da postanete uspješni developeri

Pročitao sam "Bog vam pomaže..." i mislim si ima nade

Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Bug vam pomaže da postanete uspješni developer
Meni je potpuno besmisleno svjetlucanje ledica u kućištu. A kamoli držati komp na stolu, kao da sam dijete u lunaparku. Mene kao osobu i inače više zanima ono što je "ispod haube", stoga je moja zvjerčica u tami (sve skupa s tri ledice koje ponekad zattepere) gdje radi hladno i većinom vremena apsolutno bešumno i pritom maksimalno optimizirano za ono za što je namijenjena. Djeci i djetinjastim starcima prepuštam šarene ledice u kućištu i potpuno besmisleni kičeraj osvijetljenih komponenti.
 
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Bug vam pomaže da postanete uspješni developeri

Bas me zanima tema, ali "prijelom teksta" je zanimljiv. Zategnuti i raskosni. Onaj crveni "i" bolje da je sa druge, desne strane.

O microsfotovom o, pa blaku da ne pisem. Mozda da se maknula ona slikica aviona dolje lijevo pa da to bude ipak k cemu. Osobno misljenje, naravno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 0:52 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Bug vam pomaže da postanete uspješni developeri

 

 

Još jedan jaki broj BUG je vani. Tema broja kao uvertira za veliko finale, koje će se održati na .debug konferenciji. 

BUG je otvorio godinu sa već legendarnim BFS, a zatvaraju ju sa .debug-om. Tako to rade samo najveći. Kao kada na SP u nogometu,

ista repka kao domaćin i prvaka svijeta, otvara, odnosno zatvara veliki događaj.

 

BUG je to svojim radom sam sebi stvorio, te im nitko nije ništa poklonio. 

Glavna tema broja se lijepo naodovezuje na temu broju iz veljače prošle godine, odnosno na temu iz broja 303.

Predstavljene su glavne tehologije koje sa danas koriste na tržištu. Vrlo dobro je odrađena ta tema.  BUG se vratio svojim korijenima, svojem početku. 

To će itekako ljudima biti na pomoći, jer nije ovo prvi put da BUG svojim sadržajem pomaže ljudima na najbolji mogući način približiti tehnologiju. Da se odluče da im bude to životni poziv ili čak da pokrenu biznis.

Naime, sjećam se jednog uvodnika od Mire, gdje je opisao da je jedan naš poduzetnik koji se htio baviti prodajom kompjutera, svoj prvi kompjuter složio na način, odnosno uz pomoć BUG-a.

 

Uz pregršt drugih odličnih tema, BUG je još jednom pogodio u sridu. Od hardvera, opisa igara, bogate nagradnjače i reportaža sa terena.

BUG, rula nadmoćno!

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
0 1 hvala 1
7 godina
online
Re: Bug vam pomaže da postanete uspješni developer
Kokobil50 kaže...
Meni je potpuno besmisleno svjetlucanje ledica u kućištu. A kamoli držati komp na stolu, kao da sam dijete u lunaparku. Mene kao osobu i inače više zanima ono što je "ispod haube", stoga je moja zvjerčica u tami (sve skupa s tri ledice koje ponekad zattepere) gdje radi hladno i većinom vremena apsolutno bešumno i pritom maksimalno optimizirano za ono za što je namijenjena. Djeci i djetinjastim starcima prepuštam šarene ledice u kućištu i potpuno besmisleni kičeraj osvijetljenih komponenti.

Ištekaj si i ove naprijed (power i hdd), mene jako živciraju, fakat bodu u oči po mraku, a ledice jedino priznam na tipkovnici, za osvjetljenje tipku (i to na minimumu).

Nekoć davno sam čak htio i otkinuti one na lan portu ali sam na kraju odustao i namazao ih lakom.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 22:39 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Re: Bug vam pomaže da postanete uspješni developer
hudibitek kaže...

Pročitao sam "Bog vam pomaže..." i mislim si ima nade

I ja sam imao ovu vrst disleksije i uzviknuh "Ima Boga, ima Boga ...",

a kad ono BUG.

Preletio malo članak, neću otkriti što piše da ne osujetim prodaju,

ali nema ništa bez .NET .NET .NET bilo kuda .NET svuda.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 13:59 (absolon).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice