Cajke, turbo folk i ostali sportovi

poruka: 173
|
čitano: 30.922
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cajke, turbo folk i ostali sportovi".
12 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
jocommb kaže...
Bolja vrsta ljudi od vas koji kad nemate sta rec pocinjete prosipat pamet oko pravopisa.... pametnom dosta kad procita...a ti nastavi 🙋‍♂️😀

 Kad nemam što reć? Pa zar ti nisam jasno napisao sve što mislim o toj muzici i o ljudima koji to slušaju?

I meni na živce idu ljudi koji se uhvate pravopisa i gramatike na ovakvim mjestima. Ali ovo tvoje boli:

"te lokalne seljacine makar na takav nacin nekomentiraju one sto neslusaju to pa neznam onda sta ste vi ostali koji to neslusate al vidim da je i seljacina premija naziv za tebe i slicne...."

Ovakvo nešto ni polupismena osoba ne može napisati i apsolutno se uklapa u stereotip cajkaša.

Druga stvar je da sam ja napisao kako su cajkaši seljačine. To je moje mišljenje jer sve seljačine koje poznajem slušaju upravo takvu muziku. Nisam napisao da si ti seljačina. Možda i nisi, ali ne vjerujem, pogotovo nakon ovih tvojih par postova.

 

12 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
BlueMax kaže...
jocommb kaže...
Bolja vrsta ljudi od vas koji kad nemate sta rec pocinjete prosipat pamet oko pravopisa.... pametnom dosta kad procita...a ti nastavi 🙋‍♂️😀

 Kad nemam što reć? Pa zar ti nisam jasno napisao sve što mislim o toj muzici i o ljudima koji to slušaju?

I meni na živce idu ljudi koji se uhvate pravopisa i gramatike na ovakvim mjestima. Ali ovo tvoje boli:

"te lokalne seljacine makar na takav nacin nekomentiraju one sto neslusaju to pa neznam onda sta ste vi ostali koji to neslusate al vidim da je i seljacina premija naziv za tebe i slicne...."

Ovakvo nešto ni polupismena osoba ne može napisati i apsolutno se uklapa u stereotip cajkaša.

Druga stvar je da sam ja napisao kako su cajkaši seljačine. To je moje mišljenje jer sve seljačine koje poznajem slušaju upravo takvu muziku. Nisam napisao da si ti seljačina. Možda i nisi, ali ne vjerujem, pogotovo nakon ovih tvojih par postova.

 

 Sig worthy !

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
14 godina
offline
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

jaka ti zabava vrtit' žarulje (virtualne)...

 

te cajke jesu zbilja pandan amričkoj hiper-produkciji r'nb i rapa, jer konzumenti imaju otprilike  istu širinu vokabularea:

 

say whaaaaaaaaat?

whateveeeeeeeeeeer...

i was like, you know....

 

uglavnom, da prisnažim:

 

da su prvi hominidi bili inteligentni poput prosječnog cajkaroša, danas bi dominantna vrsta na Zemlji bili žohari...

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2019 9:01 (Stric_Jura).
Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
BlueMax kaže...

Ja sem čovjek u godinama i smisao mog dolaska tu nisu izlasci. No ipak sam izašao jednu večer i sad mi treba par dana da se oporavim. Tako da ja više nisam neko mjerilo pa mene zanemari. Ti stvarno misliš da se u Berlinu, New Yorku, Rio De Janeiru.... ljudi ne znaju zabaviti zato što ne slušaju cajke?

 

 Ma ja te zezam.

 

 Ovo što ja pisem se odnosi na mlađu populaciju, uz to - pišem paušalno i populistički da vidim reakcije.

 Jasno je da ne definira svatko zabavu jednako i da se svatko treba (ako ima volje) zabavit se naj bolje što može prema svojim afinitetima.

 

   Edit: ono što je meni totalno ne shvatljivo je kako Netko / Itko može napisat da mrzi nekog zbog glazbe koju sluša, vrijeđat ga zbog toga itd., što se događa seljoberima koji slušaju turbo folk i koje mrzim iz dna duše

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2019 9:49 (Glavas_ZG).
15 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi

Whatsaaaaaaa :)

Pridodaj tome pjesme koje nisu cajke, tipa "tuc-tuc" ili "vrapci i komarci".

Pridodao bih i neke TV emisije, poput Big Brother, pa neke nazovi "kvizove" za IQ 20 i niži - zaglupljivanje naroda. Ko u filmu "Idiocracy". Ja to ne mogu gledati, kao što neke pjesme ne mogu slušati. Ali da u svakom žanru ima i jako dobrih pjesama, pa i u srpskim cajkama, pa i u hrvatskoj narodnoj glazbi, i u metalu - ima.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
150+ komentara na ovaj clanak. Bug bi trebao pocet pisat o cajkama, a ne o elektronici hahaa
 
1 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

To jasno pokazuje kakva smo klijentela ovdje na forumu.

 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
Meni osobno najbolja pjesma i jako opustajuca
AMD AntiBoy
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
Glavas_ZG kaže...

To jasno pokazuje kakva smo klijentela ovdje na forumu.

 Nema jačih...

 

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
14 godina
offline
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

ja vjerujem da i glazba može biti funkcionalna, povezana s trenutkom..

 

ovo je moj odabir za vožnju, kad vidim budaletine da voze bez svjetla po magli, recimo...

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

ja volim makedonski folk,jos od kada sam imao 15 godina davne 85'; 

 

waaagh
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
warhammer kaže...

ja volim makedonski folk,jos od kada sam imao 15 godina davne 85'; 

 

 nema to veze s makedonskim folkom, to ti je post punk, gotic rock pomiješan s bizantskim kršćanskim religijskim pjevanjem, glazbom... meni je bio dobar (kad sam bio mlađi) i mizar, sličan bend... a na tom tragu i dead can dance (dolje) primjerice etc... bio sam darkerčina jedno vrijeme

 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 19:00 (Louis Pluto).
14 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
BlueMax kaže...
jocommb kaže...

Druga stvar je da sam ja napisao kako su cajkaši seljačine. To je moje mišljenje jer sve seljačine koje poznajem slušaju upravo takvu muziku. Nisam napisao da si ti seljačina. Možda i nisi, ali ne vjerujem, pogotovo nakon ovih tvojih par postova.

 

 nemislim se sigurno ispravljat da tebi i slicnima udovoljim pravopisom.... nemislim da si mutav pa da nisi razumio.... ili se ipak varam... vec sam rekao da ovdje nepisem esej razumije se sve sta se napise.... a vi ispravljaci ste najdosadniji jer ocito da nemozete utuvit sebi u glavu da ovdje pisu ljudi iz vise drzava i nemaju bas istu gramatiku ko i vi.... al se pravite pametni naravno... a vi mozete mislit sta hocete al cajke su preuzele vecinski dio nocnog zivota po hr pa eto vidi se sta ljudi mislie o cajkama a sta o vama djevicama marijama....

VenAtoR#2231
7 godina
offline
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

btw.

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

Dead can dance je dobar band i ako ga se gleda van okvira nekakve subkulture.

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi

Padot na Vizantija je kasnije transformiran u Mizar !

 

A sto se tice alternativne scene 80' nase,odn ex drzave i svjetske  za mene to nije bila alternativa to je meni bio moj mainstream 

 

Cini se da nisi shvatio moj post i njegovu ironiju  ,,makedonski  folk,, 

waaagh
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 17:23 (warhammer).
7 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
warhammer kaže...

Padot na Vizantija je kasnije transformiran u Mizar !

aaaaha, nisam to znao, hvala za info... čujem nešto mi poznato zvuči taj padot na vizantija kad ono...

 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 19:17 (Louis Pluto).
16 godina
offline
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

Ček malo, 70% ljudi na anketi je kliknulo da nemože smislit cajke, pa tko se onda s kim ovdje svađa? 3 čovjeka se obračunavaju sa ostatkom BUG populacije oko toga da su oni super dok slušaju turbo dizel folk?
Mislim, ajd ok. ispunili smo anketu, ajmo dalje. Nemorate ništa nikome dokazivati. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 19:25 (overhaul).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
Ja one koji slusaju saamo cajke strpavam u isti koš s onima koji slušaju samo rock, samo metal, samo rap. Najjači su mi oni kojima je jedina dobra glazba led Zeppelin, acdc i pink floyd jer su hard core rokeri. Osobno volim dobru glazbu, dobar ritam ili tekst. Tako slusam i rap (ne ovaj mumble), rock, pop, country, blues, metal. U svakom zanru nadem dobru pjesmu. Ali cajke nevolim, Karleuša, cece i stoje, nije to moj tip glazbe. Zao mi je sto puno mladih cura koje sam upoznao to slusa pa mi je to turn off.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

Samo cajka, brajo  moj...

...i miris dizla

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 21:36 (Kant).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
Kant kaže...

Samo cajka, brajo  moj...

...i miris dizla

 i masni burek il' ć'vapi...

 

dlakava kockice i raspelce na retrovizoru, te krunica oko ručice mjenjača...

 

rvacka domoljubna idila...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
Stric_Jura kaže...

 i masni burek il' ć'vapi...

ovo je u negativnom kontekstu kao  sramota 

15 godina
offline
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

O narodnjaci, braćo i zemljaci,

budite ortaci

pa ostavite nešto i za nas :)

 

Nakon turbo-dizel folka ide valjda litij-ionski-gorive-ćelije folk.

That's all folk(s)!

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice