Call of Duty: Black Ops Cold War - Ne tako hladni

poruka: 5
|
čitano: 4.752
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Call of Duty: Black Ops Cold War - Ne tako hladni ".
15 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War - Ne tako hladni

Nisam volio Modern Warfare, ne Warzone nego baš MW jer je TTK bio brz pa svi kempali i sve se svodilo tko koga prvi vidi. A i mape su bile loše.

 

Ali ova igra me ugodno iznenadila, beta je bila loša i odbila me od igre totalno ali Danny me navukao i stvarno iznenađenje kolko je dobra igra. Po prvi put nakon prvog Black opsa 1 uživam u CODu

Gotovo sve mape su mi dobre i nema mjesta da se onako utaboriš ili neki choke point. 


Singleplayer isto jako dobar. Nije stalno akcija i ima onaj neki dobar buildup i predah prije nego akcija počne. Je da je kratak, ali jako dobar i sa više krajeva.

 

U svakom slučaju 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 10:32 (Jack Sparrow).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War - Ne tako hladni

Armada mi ga može...

 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War - Ne tako hla
Jack Sparrow kaže...

Gotovo sve mape su mi dobre i nema mjesta da se onako utaboriš ili neki choke point

 Dobro da si me upozorio, odmah sam odustao...

...
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War - Ne tako hla
Napokon jedan Cod nakon prastarog MW koji me zaljepio za ekran, strasno zabavan , nenaporan i vizualno fascinantan. Kampanja je predobra, lokacije klasika hladnog rata odlicne, berlin, moskva, vietnam, cuba.. igram na Xboxu series X , 65in 4k fald tvu, hdr tu stvarno dolazi do izrazaja. MP bih volio malo vece mape sa više igraca,, upravo mi stigao neki sezone 1 update..
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War - Ne tako hla
Danny_HR kaže...

Armada mi ga može...

 Bolje Armada nego Miami 

 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice