Čitatelj i čitateljica osvojili crni i crveni NOA

poruka: 14
|
čitano: 4.031
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čitatelj i čitateljica osvojili crni i crveni NOA ".
15 godina
neaktivan
offline
Čitatelj i čitateljica osvojili crni i crveni NOA

Čestitam sretnim dobitnicima ,a vi iz Bug-a , nije cijela Hrvatska Zagrebačka županija...

 
3 8 hvala 0
10 godina
offline
Čitatelj i čitateljica osvojili crni i crveni NOA

Čestitke dobtnicima koji su osvojili vrijedne nagrade na BUGovoj nagradanjači.

 

Nagrade osvajaju ljudi bez obzira od kuda dolazili. Sreća čista određuje dobitnike...to je lutrija, to je kocka...

Nema potrebe za sumnje u izvlačenje. Ionako ako se pročitaju pravila, vidi se da postoji komisija...

Ako netko ima problema sa nagradnim igrama u BUG uvijek može se obratiti Općinskom sudu u Zagreb, kako i piše u pravilima igre...

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Čitatelj i čitateljica osvojili crni i crveni
Zagreb ne spada u Zagrebačku županiju, a Čakovec je sjedište Međimurske županije. Čisto za info...
16 godina
offline
Čitatelj i čitateljica osvojili crni i crveni NOA

Dobro da se poklopilo da crveni ide pripadnici ljepseg spola...

 
2 3 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Čitatelj i čitateljica osvojili crni i crveni
Inovator kaže...

Dobro da se poklopilo da crveni ide pripadnici ljepseg spola...

 Zbog čega tako misliš?

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
12 godina
offline
Re: Čitatelj i čitateljica osvojili crni i crveni
Inovator kaže...

Dobro da se poklopilo da crveni ide pripadnici ljepseg spola...

 Uz malo googlea, postoji jedna osoba s takvim imenom i ide u osnovnu skolu(zg). Sumnjam da osoba ima veze s bug-om, ali namjesteno mislim da nije sigurno, jer dosada je cista lutrija bila i uvijek je sa bug forumom!

Cestitke dobitnicima :)

everyday i'm shuffling...
15 godina
offline
Čitatelj i čitateljica osvojili crni i crveni NOA

ma to su zamijenili u redakciji pri izvlačenju, u skladu s istanbulskom konvencijom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Čitatelj i čitateljica osvojili crni i crveni
Primarno jer MISLIM, a sekundarno jer je drustveno usvojena konvencija vece ucestalosti predmeta jarkih boja u zena nego u muskaraca.
9 godina
offline
Re: Čitatelj i čitateljica osvojili crni i crveni
Zamisli koliki bi to fijasko bio da su izvukli oba muška dobitnika. Ovi dva bi prepolovili crnog na pola a crvenog ostavili redakciji. 😂😂

Sretno dobitnicima!
SSD koliko si mi života uštedio...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Čitatelj i čitateljica osvojili crni i crveni
Inovator kaže...
Primarno jer MISLIM, a sekundarno jer je drustveno usvojena konvencija vece ucestalosti predmeta jarkih boja u zena nego u muskaraca.

 Prvi dio rečenice u potpunome je nesuglasju s drugim dijelom. Misliš, a ne misliš? Nema to nikakva smisla, prijatelju. Živim za dan kad ćeš shvatiti dubinu besmislena bezdana u koji si nesmotreno upao.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
15 godina
offline
Re: Čitatelj i čitateljica osvojili crni i crveni
Mary Sue kaže...

 Prvi dio rečenice u potpunome je nesuglasju s drugim dijelom. Misliš, a ne misliš? Nema to nikakva smisla, prijatelju. Živim za dan kad ćeš shvatiti dubinu besmislena bezdana u koji si nesmotreno upao.

 hodali mujo te haso rubom mračnog ponora s bezdanom. u neželjenu trenutku haso se posklizne i odleti (jasno) nadolje.

- haso, jesi l' živ, ba?

= jašta sam.

- a kako, kad je ovako visoko?

= pa još padam.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
protjeran
offline
Re: Čitatelj i čitateljica osvojili crni i crveni

Takozvani paradoks bezdana. :)

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
7 godina
protjeran
offline
Re: Čitatelj i čitateljica osvojili crni i crveni

Evo ja svoju nagradu prepustam nekome tko zaista zeli taj telefon.

 

PS - Zasto o svojoj nagradi poslijednji saznajem, i to preko medija?

16 godina
offline
Re: Čitatelj i čitateljica osvojili crni i crveni
Mary Sue kaže...

 Prvi dio rečenice u potpunome je nesuglasju s drugim dijelom. Misliš, a ne misliš? Nema to nikakva smisla, prijatelju. Živim za dan kad ćeš shvatiti dubinu besmislena bezdana u koji si nesmotreno upao.

 

 Barem si rano otkrila smisao svog postojanja.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice