Čitatelji biraju - monitor godine

poruka: 18
|
čitano: 5.184
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čitatelji biraju - monitor godine".
15 godina
neaktivan
offline
Čitatelji biraju - monitor godine

BenQ PD3200U

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Čitatelji biraju - monitor godine

imam dva samsunga 22", stara 5-6 godina, oba otišla u razmaku od mjesec dana. Slika jako treperi kad se upali ili svako malo blinka. 

A bili su tako šminkerski lijepi kad sam ih kupio.

 

Never more Samsung.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - monitor godine
BarbaVeli kaže...

imam dva samsunga 22", stara 5-6 godina, oba otišla u razmaku od mjesec dana. Slika jako treperi kad se upali ili svako malo blinka. 

A bili su tako šminkerski lijepi kad sam ih kupio.

 

Never more Samsung.

 Koliko bi po tebi monitori trebali trajati?

Tko rano rani, sam u nju upada, ali ćud nikada!
11 godina
offline
Čitatelji biraju - monitor godine

možda ovaj model AOC CQ27G2, već sam ga ranije spomenuo kao nešto vrijedno pažnje

jedini je problem što ga još nigdje ne vidim u ponudi

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Čitatelji biraju - monitor godine

Imam 15 godina star VA Samsung i 9 godina star IPS Dell koji i dalje normalno rade. Definitivno ne bih bio zadovoljan da moram svakih 5 godina monitore kupovat.

Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Čitatelji biraju - monitor godine

moj 22" s-view monitor kupljen krajem 2008. još uvijek normalno radi. tada je bio osjetno jeftiniji od samsunga i drugih većih brendova. u ovih 11 godina radio je praktički svaki dan 5+ sati, prije kad sam više igrao bilo je i mnogo dana sa 10+ sati rada. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Čitatelji biraju - monitor godine
dtdtdt kaže...

moj 22" s-view monitor kupljen krajem 2008. još uvijek normalno radi. tada je bio osjetno jeftiniji od samsunga i drugih većih brendova. u ovih 11 godina radio je praktički svaki dan 5+ sati, prije kad sam više igrao bilo je i mnogo dana sa 10+ sati rada. 

 

 22" pa to je premalo. Cak i mobiteli imaju veci ekran. 10 godina patnje.

12 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - monitor godine
Eno i moj BenQ iz 2009 još uvijek potpuno ispravan, samo ima par ogrebotina po ekranu jer je nećak pokušao igrati San Andreas pomoću škara 😂
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - monitor godine
O_O_O kaže...
dtdtdt kaže...

moj 22" s-view monitor kupljen krajem 2008. još uvijek normalno radi. tada je bio osjetno jeftiniji od samsunga i drugih većih brendova. u ovih 11 godina radio je praktički svaki dan 5+ sati, prije kad sam više igrao bilo je i mnogo dana sa 10+ sati rada. 

 

 22" pa to je premalo. Cak i mobiteli imaju veci ekran. 10 godina patnje.

ovisi koliko je udaljen dok radiš, kad sjediš normalno i imaš plitak stol onda je dosta blizu i nije premalen

ako si gurnuo monitor na udaljeni dio stola i još se izvališ u stolicu metar od stola - pa ti je monitor dva metra od očiju, onda naravno da jest prermalen

 

15 godina
offline
Čitatelji biraju - monitor godine

probao sam sve dijagonale, od 1/256 inča do milju i 15/17 i nema do 16:10. ipak je to napredak u odnosu na sutjesku, kad je bilo 10:1. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Čitatelji biraju - monitor godine

BenQ gl2450... ne sjećam se ni kad sam ga kupio. Radi k'o avion!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Čitatelji biraju - monitor godine

Moram baciti hejt na ove Bug-ove izbore najboljih gadgeta. 

 

U cak 90% slucajeva nemam pojma ni o kojim se proizvodima radi kako treba i koliko vidim na liste se stavljaju samo vrhunski i najskuplji modeli. 

Po meni monitor godine je onaj koji za neku razumnu cijenu i obicnim smrtnicima donosi koliko toliko dobre performanse.

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Čitatelji biraju - monitor godine
Pretpostavljam da svi glasuju samo za monitore koje su isprobali? 😂😂😂
Kako dati glas za nešto sto nisi nikad koristio?
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - monitor godine

DELL U3219Q

14 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - monitor godine
Lemilicu u ruke. Novi kondenzatori će te ispast 10-20kn.
14 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - monitor godine
Lemilicu u ruke. Novi kondenzatori će te ispast 10-20kn.
16 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - monitor godine
tonac kaže...

BenQ PD3200U

 jel to onaj koji random blesiče?

4 godine
protjeran
offline
Čitatelji biraju - monitor godine

A gdje je onaj megapopularni 32" 1440p za niti 200€? Kaj znaci uopce najbolji?, niti jedan od navedenih s liste nije niti priblizno najbolji u icemu, svaki ima svojih prednosti i teskih mana

 
3 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice