Čitatelji biraju - tipkovnica godine

poruka: 12
|
čitano: 4.172
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čitatelji biraju - tipkovnica godine".
9 godina
neaktivan
offline
Čitatelji biraju - tipkovnica godine

ko je još probao ovoliko tipkovnica? glasat ću za onu koju imam

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - tipkovnica godine
toliko tipkovnica a niti jedno slovište
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Čitatelji biraju - tipkovnica godine

Probao skoro sve na listi i G915 iako lijepa nije ni blizu najbolje, a tu masno vodi. Mada opet, tipkovnica godine može biti jer lijepo izgleda i rijetko je imati bežičnu mehaniku s RGB-om.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Čitatelji biraju - tipkovnica godine

ima tu prednosti...ma o kolikoj se erupciji bijesa radilo, teško da ćeš opalit šakom po 1900kn

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Čitatelji biraju - tipkovnica godine
torrente kaže...

ima tu prednosti...ma o kolikoj se erupciji bijesa radilo, teško da ćeš opalit šakom po 1900kn

 Mnogi se zajebu jer na kraju krajeva to je samo obicna plastika, kao i ona za 300kn.

15 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - tipkovnica godine
hanteed kaže...

ko je još probao ovoliko tipkovnica? glasat ću za onu koju imam

 dugmetara logitech k200 (više se ne proizvodi iz neznana razloga a ima sve i izvrsna je za jednako tako sve; postoji vrrrrrrlo slična bežična ali nema lampicu za num lock, samo za caps lock). 

 

 

usput: nikad nisam pojmio svrhu za scroll lock i pause|break. to se valjda vuče od prapovijesti i još nitko se ne usudio zamijeniti to nečim za promjenu korisnim ili jednostavno maknuti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Čitatelji biraju - tipkovnica godine

G915 mi je vrh od tipkovnice, pitanje je samo da li je normalno dati tu lovu za tipkovnicu? A vrlo sam blizu... 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Čitatelji biraju - tipkovnica godine
=XFX=PlayHard kaže...

G915 mi je vrh od tipkovnice, pitanje je samo da li je normalno dati tu lovu za tipkovnicu? A vrlo sam blizu... 

 sjećam se vremena kada je dobar gaming miš sa dobrom podlogom bio oko 50 eura i to bilo skupo tada a danas tipkovnica 2 soma kuna a prije samo miš skup ništa više

14 godina
offline
Čitatelji biraju - tipkovnica godine

Trenutno imam Ryzer Lycosu koju sam nekad davno platio oko 750kn. Jedna od najgorih tipkovnica po kvaliteti izrade sto sam vidio uopce. Otisla su mi i dva Razer Deathaddera, znaci Razer prodaje najvece smece u industriji periferije bez ikakve sumnje i jedino sto znam da u zivotu vise nista njihvo necu kupiti. S Logitechom sasvim drugacije iskustvo, toliko toga jeftinog sam kupio sto radi i dan danas, jednostavno meni najomiljeniji i najkvalitetniji brand za periferiju! 

 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Čitatelji biraju - tipkovnica godine

Kad u naše trgovine stigne full-size mehanička tipkovnica sa ISO Layoutom, barem 2 vrste switcheva (jedni linearni, jedni nelinearni - pa da ljudi mogu odabrat što im više odgovara ovisno o tome za što ju primarno koriste), solidnom izradom, odvojivim arm restom (ali da se ne prodaje zasebno, naravno) i nekakvom razumljivom cijenom od 300 do max. 500kn, onda će to za mene biti najbolja tipkovnica. I to ne samo 2019. godine, nego cijelog stoljeća.

 

Dokle god se to ne desi, ostajem na svojoj, već nekih 6-7 godina staroj Logitech G103 tipkovnici koju sam (tamo negdje 2013. ili 2014. godine) uzeo na popustu za 169kn. I još uvijek me jako dobro služi, kao i prvog dana. 

Da se razumijemo, isprobao sam mehaničke tipkovnice sa ANSI Layoutom (valjda 95% mehaničkih tipkovnica kod nas) i ni pod razno ih ne bi kupio. Možda bi se nakon nekoliko mjeseci priviknuo na "bar-shaped" ENTER, ali do tada bi napisao hrpu ovakvih poruka.ž

 

Što me užasno živcira...

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Čitatelji biraju - tipkovnica godine

Šteta pa Realforce R2 nije u igri -

ali dobro, može i HHKB.

 

Split your lungs with Blood and Thunder
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - tipkovnica godine
=XFX=PlayHard kaže...

G915 mi je vrh od tipkovnice, pitanje je samo da li je normalno dati tu lovu za tipkovnicu? A vrlo sam blizu... 

 nisi jedini. :-\

Dobra tipkovnica traje 10+ godina (ja koristim istu već nekih 12-14 godina., radi kao i prvog dana), a stalno si u kontaktu s njom, tako da mislim da je dobra investicija. Naravno da bi trebala biti jeftinija, ali nije.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice