CoD: Black Ops 4 uveo omražene mikrotransakcije, i

poruka: 9
|
čitano: 3.276
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "CoD: Black Ops 4 uveo omražene mikrotransakcije, i".
9 godina
offline
CoD: Black Ops 4 uveo omražene mikrotransakcije, i

Glupost...dok god su te mikrotransakcije "kozmetičke" prirode i dobiveni/kupljeni itemi se nemogu "preprodavati" za ojrice i dolare ovo nemože smetati igri niti "normalnim" igračima...tko oće cool skin a nema skilla da ga otvori...nek razbije kasicu prasicu ili mazne tati kreditnu karticu...

IIII
Moj PC  
10 2 hvala 0
CoD: Black Ops 4 uveo omražene mikrotransakcije, i

Ma tako je to kad bolujes od granicnog autizma pa si posebna pahuljica koja se zamara ovakvim glupostima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: CoD: Black Ops 4 uveo omražene mikrotransakcij
Pa kakav je ovo naslov s navodnicima, šta ste vi 24sata?

Srozali ste se malo je reć...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: CoD: Black Ops 4 uveo omražene mikrotransakcij
Dementor kaže...
Pa kakav je ovo naslov s navodnicima, šta ste vi 24sata?

Srozali ste se malo je reć...

 a u korak s vremenom.... samo cekam da krenu i kod nas naslovi ko kos srba, krene normalno a onda u pola naslova caps lock i otprilike nastavak "ONDA JE URADIO/LA OVO, ONDA SE DESILO OVO,..." pa da si uradis OVO  kad citas....

VenAtoR#2231
16 godina
offline
Re: CoD: Black Ops 4 uveo omražene mikrotransakcij
Pobrali iz PUBG
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: CoD: Black Ops 4 uveo omražene mikrotransakcij
S obzirom da je vec dovoljno ljudi blesavo toliko iskesirati za CoD sa svim dodacima, kako je ovo cudno ili neocekivano? Pa hebote, prodaju jednu te istu igru rascijepkanu u DLC vec godinama, toliko da sam i zaboravio da postoji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: CoD: Black Ops 4 uveo omražene mikrotransakcij
Mad Ant kaže...
S obzirom da je vec dovoljno ljudi blesavo toliko iskesirati za CoD sa svim dodacima, kako je ovo cudno ili neocekivano? Pa hebote, prodaju jednu te istu igru rascijepkanu u DLC vec godinama, toliko da sam i zaboravio da postoji.

 Oksimoron...a naziva druge blesavima...

IIII
15 godina
offline
Re: CoD: Black Ops 4 uveo omražene mikrotransakcij
ZGamer kaže...

Glupost...dok god su te mikrotransakcije "kozmetičke" prirode i dobiveni/kupljeni itemi se nemogu "preprodavati" za ojrice i dolare ovo nemože smetati igri niti "normalnim" igračima...tko oće cool skin a nema skilla da ga otvori...nek razbije kasicu prasicu ili mazne tati kreditnu karticu...

 Nema "skill" ili 400 sati viska u 20tak dana da bi dobio besplatno taj content?!? Kakav skill? Vec smo u drugoj temi piskarali o tome skill K/D objective ne predstavljaju NIŠTA samo time played a ako ti smatras onog koji igra vise od tebe vještijim onda je sva daljnja rasprava suvisna! 

 

Nisu mi jasni ljudi koji brane ovakav cancer od studija koji naplati od 60-120 eura igru i onda im jos utrpa free 2 play lootbox mikrotransakcije s mobile platforme uz 20 Hz servere i opet to je "kewl" u najmanju ruku jadno!

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
9 godina
offline
Re: CoD: Black Ops 4 uveo omražene mikrotransakcij

Ne branim ja ništa...već sam ti rekao tko voli nek izvoli...ali kad me prozivaš blesavim na blesavi način 

 

...jedan on topic za Activision i korisnike Battle.net-a...Destiny 2 free za PC...upravo ga uzeo 

IIII
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 14:32 (ZGamer).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice