Comics - velika platforma za kupovinu i čitanje st

poruka: 2
|
čitano: 1.732
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Comics - velika platforma za kupovinu i čitanje st".
10 godina
offline
Comics - velika platforma za kupovinu i čitanje st

 

 

Ah, stripovi on-line? Ne znam baš. Koliko je meni poznato  Spider-Man nemreš naći na kisoku, al' zato možeš u specijaliziranoj trgovini i on-line.

Strip koji ne izlazi ukoričen, na papiru mislim da je osuđen na propast. Na konfekciju.

 

Strip nema više onu silnu popularnost koju je nekada imao, ali zato ostaje zauvijek u srcima starijih generacija koje još uvijek vole otići do kioska i kupiti strip.

Sakupljati ga. Te imati mado, te u slobodno vrijeme to čitati kao mentalnu relakciju samoga sebe.

 

Nažalost, nema mlađe publike. Kao i muzika. Dok je postala svugdje dostupna i džaba ili za male pare, postala je bezvrijedna. Nema više utjecaja kao nekada. Okay, ima fanatika koji još kupuju i slušaju ploče, al' to je mala skupina.

 

I dan danas kada npr. kupim neku e-knjigu on-line iz IT-a, uvijek volim imati print-izdanje doma. Mada eto, to mogu u tri sekunde skinuti džaba na svoj komp itd., za ono što vrijedi spreman sam i platiti.

Ljudi kaj dobiju džaba ne znaju cijeniti.

 

Lijepi pozdrav svima koji čitaju stripove!

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Comics - velika platforma za kupovinu i čitanje st

ReadComicOnline (.to) je najbolja platforma za stripove. I svi su besplatni...

 

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2021 10:47 (Filox).
Moj PC  
4 0 hvala 3
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice