Company of Heroes 2 besplatan na Steamu, Among Us

poruka: 12
|
čitano: 5.135
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Company of Heroes 2 besplatan na Steamu, Among Us ".
15 godina
offline
Company of Heroes 2 besplatan na Steamu, Among Us

Po vašem mišljenju (neka se javi tko je probao obje igre, jer ja nisam ovu koja se sada dijeli) da li je Company of Heroes 2 bolja od World in Conflict?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Company of Heroes 2 besplatan na Steamu, Among
Envy kaže...

Po vašem mišljenju (neka se javi tko je probao obje igre, jer ja nisam ovu koja se sada dijeli) da li je Company of Heroes 2 bolja od World in Conflict?

 Nisu ti to bas slicne igre. Coh mozes usporedit sa Men of War igrom.

 

Inace World in conflict me nikad nije previse zanimao, probao sam ga par puta, al nista ozbiljno dok u COH1 i COH 2 imam hrpu sati. COH 2 i dan danas tu i tamo zaigram.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Company of Heroes 2 besplatan na Steamu, Among Us

Taj Among Us je strašno dosadna i bezvezna igra, pojma nemam kako je to bilo tolko popularno. Nikad u biti nisam vidio neku tako lošu igru, a da je tolko popularna.

 

COH2 s druge strane je jedan od boljih RTSova

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Company of Heroes 2 besplatan na Steamu, Among
Jack Sparrow kaže...

Taj Among Us je strašno dosadna i bezvezna igra, pojma nemam kako je to bilo tolko popularno. Nikad u biti nisam vidio neku tako lošu igru, a da je tolko popularna.

 

COH2 s druge strane je jedan od boljih RTSova

 Točno i ja imam iste impresije! Trudio sam se "zavoljeti!" Amon Us i nikako ne ide... Kažu mi iskusniji da je ključno igrati s bliskim osobama, pa onda kao postane zanimljivo kada jedni druge zezaju, ono, interne fore i tako to...

 

S druge strane CoH2 se može igrati vječno. Ja sam ga u zadnje vrijeme igrao na tabletu (sve isto kao i na PC-u, samo se pipka po ekranu, naravno nespretnije je sve skupa, a i teže je reagirati u ključnim situacijama, ali opet - može se).

...
Re: Company of Heroes 2 besplatan na Steamu, Among
Miro kaže...

 Točno i ja imam iste impresije! Trudio sam se "zavoljeti!" Amon Us i nikako ne ide... Kažu mi iskusniji da je ključno igrati s bliskim osobama, pa onda kao postane zanimljivo kada jedni druge zezaju, ono, interne fore i tako to...

 

S druge strane CoH2 se može igrati vječno. Ja sam ga u zadnje vrijeme igrao na tabletu (sve isto kao i na PC-u, samo se pipka po ekranu, naravno nespretnije je sve skupa, a i teže je reagirati u ključnim situacijama, ali opet - može se).

  Točno to. Koma je s random ljudima, no baš super s ekipom preko voice chat-a.

The planet broke before the Guard did!
5 godina
offline
Re: Company of Heroes 2 besplatan na Steamu, Among
Jack Sparrow kaže...

Taj Among Us je strašno dosadna i bezvezna igra, pojma nemam kako je to bilo tolko popularno. Nikad u biti nisam vidio neku tako lošu igru, a da je tolko popularna.

 

COH2 s druge strane je jedan od boljih RTSova

 Fortnite ?!?! xD

 

Generalno popularna je kod mladjih generacija. Ali vise niti tamo, jer ju je vrijeme pregazilo. Poklonjenom konju se ne gleda u zube, ali stvarno sam ocekivao da ce podijeliti nesto vise od onoga sto se prakticki moze besplatno igrati, a ovako kosta nekoliko ojra.

15 godina
offline
Re: Company of Heroes 2 besplatan na Steamu, Among
SamoPitam3 kaže...

 Fortnite ?!?! xD

 

Generalno popularna je kod mladjih generacija. Ali vise niti tamo, jer ju je vrijeme pregazilo. Poklonjenom konju se ne gleda u zube, ali stvarno sam ocekivao da ce podijeliti nesto vise od onoga sto se prakticki moze besplatno igrati, a ovako kosta nekoliko ojra.

 ma Fortnite je još i dobar, nije moj tip igre ali eto za mlade

 

Dok Among Us ono jednostavno ne kužim haha

Re: Company of Heroes 2 besplatan na Steamu, Among
Jack Sparrow kaže...

Taj Among Us je strašno dosadna i bezvezna igra, pojma nemam kako je to bilo tolko popularno. Nikad u biti nisam vidio neku tako lošu igru, a da je tolko popularna.

 

COH2 s druge strane je jedan od boljih RTSova

 

 

OFFTOPIC: Točno moje mišljenje za pobjedničku pjesmu Eurovizije ... uhhhhh užas.

 

ONTOPIC: Steam dijeli "Little Nightmares", ugrabite dok je moguće

 

Save 100% on Little Nightmares on Steam (steampowered.com)

 

15 godina
offline
Company of Heroes 2 besplatan na Steamu, Among Us

Za Steam ne znam, ali na Epicu se ne djele naslovi nego igre. (Ili su možda dodaci za igre - podnaslovi?)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Company of Heroes 2 besplatan na Steamu, Among
Miro kaže...
* * *

 

S druge strane CoH2 se može igrati vječno. Ja sam ga u zadnje vrijeme igrao na tabletu (sve isto kao i na PC-u, samo se pipka po ekranu, naravno nespretnije je sve skupa, a i teže je reagirati u ključnim situacijama, ali opet - može se).

Kakav je taj CoH2 u odnosu na World in Conflict, igra koja je bila igra godine u Bugu i donijela novinu u svijetu RTS-a. Single Player za World in Conflict je fantastičan. Kupio sam WiC a ovaj CopH2 dobio gratis, pa ne bi ih uspoređivao sa drugim igrama.

15 godina
offline
Re: Company of Heroes 2 besplatan na Steamu, Among
CoH je izuzetno dobar WW2 RTS serijal.
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Company of Heroes 2 besplatan na Steamu, Among Us

CoH 2 je tek sada došao do dobrogo competitive RTS-a, iako je njihov commander sustav čisti money grab u odnosu na originalni CoH gdje je svaka frakcija imala samo 3 doktrine i na temelju toga je krojila igru.

CoH 1 mi ima superiorniju atmosferu i onaj osjećaj užasa rata koji mi CoH 2 nije uspio dočarati. CoH 2 mi je pak po količini sadržaja i mehanikama neusporedivo bolji, a tu su još modovi i veliki community koji i dalje pegla igru.

 

CoH 2 je nastao na temelju iskustva koje je Relic stekao s besplatnim online RTS-om Company of Heroes: Online koji se neki od vas možda sjećaju. Projekt je trajao par mjeseci tamo krajem 2010.g. i do proljeća 2011.g.. Igra je imala odlično razrađen commander tree gdje je igrač sma kroji sve to. Neke su stvari preuzeli iz toga za CoH 2 što je dobra stvar.

 

Santana Nije baš usporedivo s Men of War serijalom. Slične jesu samo jer se radi o WW2, ali mehaike su drugačije. Men of War bi opisao kao nekakav hibrid između Commandosa, Blitzkriega i Sudden Strike-a. CoH ima base building aspekt, dok Men of War ima fiskne bodove i pojačanja koja se zovu off map. Mehnika kojom se Men of War drastično razlikuje je to što svaki vojnik ima inventory i s jednim vojnikom ako igraš dobro, možeš napraviti dar mar i moraš igrati opreznije jer se lakše umire. Streljivo je ograničeno, vozila imaju gorivo i ono najbitnije, igra nema HP za vozila (ima za vojnike) već ima module i "realističian" oklop. u CoH-u slabiji tenk izdrži 2-3 hica od težeg topa dok u Men of War-u top s boljom penetracijom jede lakši oklop. Također, svako vozilo možeš indivudualno upravljati i popunjavati s drugim vojnicima. S jednim protutenkovskim topom možeš razbiti kolonu tenkova i vozila i imaš više vrsta granat što je plus, a to zahtijeva i pametno korištenje svake vrste streljiva. Uništenje mape je puno bolje u Men of War-u jer se zgrade prirodno ruše pod tenkovima i moguće je sve izdevastirati. I CoH ima to, ali niti približno kao i ovdje.

 

Rekao bi da je CoH sličan Starcraftu, a Men of War je više sporiji i metodični.

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2021 10:50 (Brki1994).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice