Cooler Master MasterWatt 650 - Brončana medalja

poruka: 7
|
čitano: 2.682
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cooler Master MasterWatt 650 - Brončana medalja".
15 godina
offline
Cooler Master MasterWatt 650 - Brončana medalja

istina. gold je minimum za suvremene komnjfigurancije i imalo zahtjevniji rad/igranje. bronca može proći u uredima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Cooler Master MasterWatt 650 - Brončana medalja

le bump.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2018 15:40 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Cooler Master MasterWatt 650 - Brončana medalja

Ne razumim,ocekivat gold efikasnost u bronz modelu!?

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cooler Master MasterWatt 650 - Brončana medalja

Evo ovaj ga ovdje baš nakitio, ono, čudo jedno, tako da izem ti "novinarsku" objektivnost, i tam i vam!

 

Štob' reko poznati stihoklepac s ovijeh prostora, citiram jel': "nema tog novinara koji za X€ neće napisati istinu"!

 

Ergo, gledano sa svijetle strane života, i kod mene "kucka" njihovo napajanje, radi brez problema, i to je to.

 

Uglavnom, ne znam za njega, a što je meni glavni pokazatelj dal' nešto radi dobro ili ...

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cooler Master MasterWatt 650 - Brončana medalja

Cooler Master je samo naljepnica, u članku nedostaje ključna informacija, a to je tko je OEM. U ovom slučaju je to HEC.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Cooler Master MasterWatt 650 - Brončana medalja

Kod mene CM skoro desetljece radio,prodao ga i jos momak dela!!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cooler Master MasterWatt 650 - Brončana medalj
Tom69 kaže...

Cooler Master je samo naljepnica, u članku nedostaje ključna informacija, a to je tko je OEM. U ovom slučaju je to HEC.

Je, potpuno točno i ispravno razmišljanje!

 

Samo, za doći do takove informacije, eh, to bi zahtjevalo ipak malo više truda, od jel', khm, propagandnog pamfleta "aka" reklamnog materijala koji nam je predočen. Sačuvaj Bože da se vražja stvar rastavila, prikazala utroba, navelo što je što na PCB-u, što radi koji "čipić", zašto su odabrali baš njega, a ne nakog trećeg ili desetoga, koji su kondenzatori unutra, koji ventilator, jesul' induktiviteti zaliveni i s čim, jel? PCB pertinaks il' vitroplast il' nešto treće, koje je boje, malo se "preslušala" pod opterećenjem, pogledalo se što se događa s tranzijentnim pojavama prilikom ovakovog il' onakovog opterećenja, probalo se preopteretiti, probalo se sniziti ulazin napon, priložilo se koji screenshot od osciloskopa...

 

E to bi onda bio BUG za koji bi se trgali...

 

Ovako, na kraju, sve je to skupa juha od luka, malo luka i puno vode, a mesa ni u tragovima tj. gdje je bit svega?!

 

Kupi, kupi, kupi, kupi, baš je super, a jeftino!!!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice