Čovjek koji je dvaput za velik novac prodao "istu"

poruka: 6
|
čitano: 23.285
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čovjek koji je dvaput za velik novac prodao "istu"".
14 godina
offline
Čovjek koji je dvaput za velik novac prodao "istu"

Ono što je tužno da se radi o aplikaciji za ANONIMNO davanje komplimenata. Znači za ciljanu populaciju (današnju djecu/mladež) sramota je nekoga pohvaliti, reći mu nešto lijepo, već se to mora učiniti anonimno.

Ako nekoga pohvališ otvara se mogućnost za prijateljstvo, bliskost, suradnju, romansu... ali zašto bi kad može anonimno.

Moj PC  
11 0 hvala 1
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Čovjek koji je dvaput za velik novac prodao "i
Impresioniran sam.
 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Čovjek koji je dvaput za velik novac prodao "i
jozef kaže...

Ono što je tužno da se radi o aplikaciji za ANONIMNO davanje komplimenata. Znači za ciljanu populaciju (današnju djecu/mladež) sramota je nekoga pohvaliti, reći mu nešto lijepo, već se to mora učiniti anonimno.

Ako nekoga pohvališ otvara se mogućnost za prijateljstvo, bliskost, suradnju, romansu... ali zašto bi kad može anonimno.

Nije kriva aplikacija zato što je netko smotan.

Ta apk pomaže i levatima.  

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
13 godina
offline
Čovjek koji je dvaput za velik novac prodao "istu"

Kasne Ameri. Kod nas se odavno više puta plaćalo farbanje istog tunela.

 
11 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Čovjek koji je dvaput za velik novac prodao "i
Jer, dvaput je dvaput
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Čovjek koji je dvaput za velik novac prodao "i
jozef kaže...

Ono što je tužno da se radi o aplikaciji za ANONIMNO davanje komplimenata. Znači za ciljanu populaciju (današnju djecu/mladež) sramota je nekoga pohvaliti, reći mu nešto lijepo, već se to mora učiniti anonimno.

Ako nekoga pohvališ otvara se mogućnost za prijateljstvo, bliskost, suradnju, romansu... ali zašto bi kad može anonimno.

Ne baš... često nas društvene norme ograničavaju u iskrenosti (pogotovo dok još nemaš izgrađen karakter, dok se nisi "ostvario" na nekom polju - dakle poglavito adolescenti i ljudi s manje samopouzdanja - ukratko većina populacije).

A anonimne ankete se provode po razredima odavno. Ankete su tipa izaberi najboljeg i najgoreg prijatelja (karikiram malo) s ciljem shvaćanja dinamike razreda, tko je omiljen, omražen... štogod, a kako bi se na vrijeme moglo poduzeti potrebne radnje - dakle prevencija prije nego eskalira u koješta. Metoda postoji jaaaako dugo samo je netko sad napravio platformu za to, ali je neprihvaćena jer ljude (generaliziram, znam) više nije briga za druge, već se samo na sebe gleda (da ne ulazimo u to zašto je tomu tako... od države, društvenog uređenja, preko tehnologija, alijenacije, trendova i koječega)...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice