I dalje ništa od proširive memorije na Samsungovim

poruka: 13
|
čitano: 3.922
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I dalje ništa od proširive memorije na Samsungovim".
14 godina
offline
I dalje ništa od proširive memorije na Samsungovim

Naučili od Applea.. zašto dati da ekipa sama stavi karticu, ako im možeš to prodati skuplje :)

 

Iako realno koji će ti K toliko memorije uz današnja cloud rješenja, meni od 128GB, prazno 70-80 već 2 godine, a koristim najnormalnije mob....  OK, ne krcam ga igricama i zatrpavam videom i fotkama, za to služi gugl foto :)

 
0 3 hvala 0
13 godina
offline
I dalje ništa od proširive memorije na Samsungovim

Danas je aktualan i u opticaju mobilni gadget sa pola TB memorije 

Utvaram si da će za dvije godine i TB biti ne “MUST HAVE” već sasvim običan normalan komad mobilnog gadgeta! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
I dalje ništa od proširive memorije na Samsungovim

30-40 high-res flac albuma i ode pola memorije. Evo, od 128gb kartice 58gb mi je glazba. Ostatak kad napunim fotkama prebacujem na eksterni i ajmo dalje. Od viška glava ne boli. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
2 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: I dalje ništa od proširive memorije na Samsung
bus kaže...

Naučili od Applea.. zašto dati da ekipa sama stavi karticu, ako im možeš to prodati skuplje :)

 

Iako realno koji će ti K toliko memorije uz današnja cloud rješenja, meni od 128GB, prazno 70-80 već 2 godine, a koristim najnormalnije mob....  OK, ne krcam ga igricama i zatrpavam videom i fotkama, za to služi gugl foto :)

Znaci nemas pojma o cemu se prica u clanku. Naravno da ce i dalje biti moguce ubaciti micro sd karticu i na taj nacin prosiriti memoriju. Samo nece biti omoguceno koristiti memorijsku karticu kao internu memoriju uredaja, sto ima smisla kad malo proucis o cemu se tocno radi. Dakle, sljedeci put obavezno procitati cijeli clanak, a ne samo naslov prije komentiranja.

14 godina
neaktivan
offline
I dalje ništa od proširive memorije na Samsungovim

Baš to, pojma nema o čemu priča i ovo je dobar potez jer je interna memorija puno brža od sd kartica i samim time mogući su samo problemi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: I dalje ništa od proširive memorije na Samsung
gocc01 kaže...

30-40 high-res flac albuma i ode pola memorije. Evo, od 128gb kartice 58gb mi je glazba. Ostatak kad napunim fotkama prebacujem na eksterni i ajmo dalje. Od viška glava ne boli. 

 

Frend i ja smo htjeli viditi koja je razlika između M4A i FLAC-a. Pustili istu pjesmu.. Jebi me al jan ikakvu razliku nisam osjetio u zvuku.

10 godina
offline
Re: I dalje ništa od proširive memorije na Samsung
Dex.pwn kaže...
gocc01 kaže...

30-40 high-res flac albuma i ode pola memorije. Evo, od 128gb kartice 58gb mi je glazba. Ostatak kad napunim fotkama prebacujem na eksterni i ajmo dalje. Od viška glava ne boli. 

 

Frend i ja smo htjeli viditi koja je razlika između M4A i FLAC-a. Pustili istu pjesmu.. Jebi me al jan ikakvu razliku nisam osjetio u zvuku.

 

Pa na uređaju koji nije audiofilski nema nit smisla. Razlika između nekog 320kbps MP3 i 96/24 flaca ne da je čujna već zvuči kao druga verzija pjesme 

 

To se naravno odnosi na slušalice gdje ipak više detalja dopre do uha.

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
12 godina
protjeran
offline
Re: I dalje ništa od proširive memorije na Samsung
gocc01 kaže...
Dex.pwn kaže...
gocc01 kaže...

30-40 high-res flac albuma i ode pola memorije. Evo, od 128gb kartice 58gb mi je glazba. Ostatak kad napunim fotkama prebacujem na eksterni i ajmo dalje. Od viška glava ne boli. 

 

Frend i ja smo htjeli viditi koja je razlika između M4A i FLAC-a. Pustili istu pjesmu.. Jebi me al jan ikakvu razliku nisam osjetio u zvuku.

 

Pa na uređaju koji nije audiofilski nema nit smisla. Razlika između nekog 320kbps MP3 i 96/24 flaca ne da je čujna već zvuči kao druga verzija pjesme 

 

To se naravno odnosi na slušalice gdje ipak više detalja dopre do uha.

 

kad na vrbi rodi grožđe

lp

Intel Core™ i7 Forever
14 godina
neaktivan
offline
Re: I dalje ništa od proširive memorije na Samsung
Ne znam zašto bi to uopće ikome trebalo ali hajde.
Memoriju svakako proširiš kada staviš sd karticu, samo očito je problem koristiti cut/copy-paste
 
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: I dalje ništa od proširive memorije na Samsung
Od kada je mobitel audiofilski uređaj?
10 godina
offline
I dalje ništa od proširive memorije na Samsungovim

Moj je 

 

Phil.

 

Hejteri zato vide razliku između 66 i 68fpsa 

 

Btw koje sluške ima ženska na "razotkrivanju" te kojim se DACom stanoviti služi? 

 

Edit: piše ATH M50x

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2018 20:53 (gocc01).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: I dalje ništa od proširive memorije na Samsung
gocc01 kaže...

Moj je 

 

Phil.

 

Hejteri zato vide razliku između 66 i 68fpsa 

 

Btw koje sluške ima ženska na "razotkrivanju" te kojim se DACom stanoviti služi? 

 

Edit: piše ATH M50x

 vjerojatno neke jako lose?Hi-fi se mogao prodavati i diciti u nebesa dok se razvijao danas je to krepana macka i tko vjeruje da ce doziviti bestezinsko stanje ili nirvanu slusajuci flac i sustave od pola milijona kuna i tamo cuti isusa vara se, blind testovi su to odavno razotkrili a i sam osobno slusajuci sistem od 500000kn(da dobro si procitao nisam fulao niti jednu nulu:)..hi-fi je odavno postao placebo.lp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2018 21:42 (Stjepanj).
11 godina
offline
Re: I dalje ništa od proširive memorije na Samsung
Stjepanj kaže...
gocc01 kaže...

Moj je 

 

Phil.

 

Hejteri zato vide razliku između 66 i 68fpsa 

 

Btw koje sluške ima ženska na "razotkrivanju" te kojim se DACom stanoviti služi? 

 

Edit: piše ATH M50x

 vjerojatno neke jako lose?Hi-fi se mogao prodavati i diciti u nebesa dok se razvijao danas je to krepana macka i tko vjeruje da ce doziviti bestezinsko stanje ili nirvanu slusajuci flac i sustave od pola milijona kuna i tamo cuti isusa vara se, blind testovi su to odavno razotkrili a i sam osobno slusajuci sistem od 500000kn(da dobro si procitao nisam fulao niti jednu nulu:)..hi-fi je odavno postao placebo.lp

Na istom onom testu ja sam imao 0 od 6. Ali svejedno, ako gocc01 misli da čuje razliku, onda je on i čuje.

 

Naime ljudi slušaju ušima, ali čuju mozgom, a mozak je zajeban instrument, lako ga se da prevarit i uvjerit da nešto postoji iako u stvari ne postoji.

 

 

p.s.

 

Isto tako, ljudi gledaju očima ali vide mozgom pa zato i vide razliku između 66 i 68 fpsa.

42
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2019 21:26 (markoBT).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice