Dell na udaru smanjene potražnje za računalima, ot

poruka: 8
|
čitano: 16.840
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dell na udaru smanjene potražnje za računalima, ot".
14 godina
offline
Dell na udaru smanjene potražnje za računalima, ot

Šteta, Dell je po meni jedan od najboljih proizvođača prijenosnih računala a posebno poslovnih više klase. Meni osobno su bolji od Lenova.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
3 2 hvala 0
6 godina
offline
Dell na udaru smanjene potražnje za računalima, ot

Pa neće zatvorit. Vraća se tržište u normalu. Ono nije bilo normalno. Život je takav.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Dell na udaru smanjene potražnje za računalima, ot

Oduvijek precijenjeni proizvodi, pa nije vise 98"

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Dell na udaru smanjene potražnje za računalima
uss kaže...

Šteta, Dell je po meni jedan od najboljih proizvođača prijenosnih računala a posebno poslovnih više klase. Meni osobno su bolji od Lenova.

 Bio, vise ne! Nazalost COVID ih je dotukao i to ne iz razloga jer im je pala proizvodnja nego zato sto je veliki broj ljudi poceo raditi od kuce i oni su ovdje vidjeli poslovnu priliku, te su na trziste "brze bolje" izbacili nekvalitetne proizvode. Primjera radi mi smo uzeli preko 3,000 latitude modela malo vise iznad standardnih i kvaliteta je bila i VISE NEGO UZASNA! Pocevsi da oko 20% laptopa smo vratili jer su neispravni bili u potpunosti, plastika se savijala nakon par sati rada, baterija bi se napuhala nakon samo tjedan dana rada, pucala plastika oko network utora, WiFi ne bi mogao pronaci mrezu udaljenu 10 metara, na bar njih 1,000 imali smo velikih problema sa kompatibilnosti, driverima, zvukom i sl.

 

Toliko je lose bilo da smo prosincu prosle godine raskinuli suradnju sa Dell u potpunosti i odustali od njih, idemo na HP sad.

 

Ovo je samo primjer kod nas, kolega u PokerStar su uzeli jos 3 puta vise uredjaja i isto sranje, tako da su i oni presli na HP.

10 godina
offline
Re: Dell na udaru smanjene potražnje za računalima
Gadgeti kaže...
uss kaže...

Šteta, Dell je po meni jedan od najboljih proizvođača prijenosnih računala a posebno poslovnih više klase. Meni osobno su bolji od Lenova.

 Bio, vise ne! Nazalost COVID ih je dotukao i to ne iz razloga jer im je pala proizvodnja nego zato sto je veliki broj ljudi poceo raditi od kuce i oni su ovdje vidjeli poslovnu priliku, te su na trziste "brze bolje" izbacili nekvalitetne proizvode. Primjera radi mi smo uzeli preko 3,000 latitude modela malo vise iznad standardnih i kvaliteta je bila i VISE NEGO UZASNA! Pocevsi da oko 20% laptopa smo vratili jer su neispravni bili u potpunosti, plastika se savijala nakon par sati rada, baterija bi se napuhala nakon samo tjedan dana rada, pucala plastika oko network utora, WiFi ne bi mogao pronaci mrezu udaljenu 10 metara, na bar njih 1,000 imali smo velikih problema sa kompatibilnosti, driverima, zvukom i sl.

 

Toliko je lose bilo da smo prosincu prosle godine raskinuli suradnju sa Dell u potpunosti i odustali od njih, idemo na HP sad.

 

Ovo je samo primjer kod nas, kolega u PokerStar su uzeli jos 3 puta vise uredjaja i isto sranje, tako da su i oni presli na HP.

 Ja imam diametralno suprotno iskustvo, makar brojke nisu tolike.

 

Godinama smo bili na HP-ovim ProBook uređajima i prelaskom na Dell smo se preporodili.

Zadnji pošteni HP laptopi su bili 4730s i 4740s.

Problemi sa baterijama i grafičkim karticama na skoro svakom HP laptopu.

Sada trenutno koristimo Lenovo jer je Dell iz nekog razloga odlučio prestat proizvodit poslovne 17" laptope, a nama takvi trebaju zbog vrste posla.

 

15 godina
offline
Re: Dell na udaru smanjene potražnje za računalima

20% na 3000 uredjaja je koma. Koliko je tebi povrat bio na HP-u?

Linux, Arch Linux.
11 godina
protjeran
offline
Re: Dell na udaru smanjene potražnje za računalima
Ante kaže...

20% na 3000 uredjaja je koma. Koliko je tebi povrat bio na HP-u?

 Da jako je lose, nazalost eto nismo jedini, a koliko vidim okolo firme koje narucuju mi smo "mala riba" za njih. Problem je sto su pokusali ustedjeti maksimalno na Latitude modelima kao jeftniji, ali onaj tko je to planirao je jako "nesposoban" s obzirom da im je taj laptop upravo najprodavaniji model i onda kad usporedis model iz 2021. i onaj zadnjih iz 2019. doslovno ovaj novi izgleda kao igracka ili neka jeftina kineska kopija. HP nam prva narudzba stize evo za 2 mjeseca tek ali kolege hvale za sada maksimalno i svi su prezadovoljni.

10 godina
offline
Re: Dell na udaru smanjene potražnje za računalima

10-ak posto cca.

HP ne koristimo od serije G3 tako da se možda sad situacija popravila.

Dell smo vratili 1 kom od cca 150.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice