Developer izradio zabavnu parodiju iritantnih i pr

poruka: 14
|
čitano: 13.816
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Developer izradio zabavnu parodiju iritantnih i pr".
13 godina
offline
Developer izradio zabavnu parodiju iritantnih i pr

Oni koji nisu od jucer na netu znaju vec dugo koliko je los...

Moj PC  
6 0 hvala 0
5 godina
offline
 
13 0 hvala 4
13 godina
offline
Developer izradio zabavnu parodiju iritantnih i pr

Potpuno točno... Iako moram priznat da sam naletio i na gore (iritantnije) WEB stranice...

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Developer izradio zabavnu parodiju iritantnih i pr

toliko dodataka je "u akciji" da se otvara samo zasivljen početak i niš osim toga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Developer izradio zabavnu parodiju iritantnih i pr
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2021 11:32 (neznam123456).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Developer izradio zabavnu parodiju iritantnih i pr

https://motherfuckingwebsite.com/

 

"

Let me describe your perfect-ass website:

 

  • Shit's lightweight and loads fast
  • Fits on all your shitty screens
  • Looks the same in all your shitty browsers
  • The motherfucker's accessible to every asshole that visits your site
  • Shit's legible and gets your fucking point across (if you had one instead of just 5mb pics of hipsters drinking coffee)"

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2021 13:37 (Mad Ant).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Developer izradio zabavnu parodiju iritantnih i pr

Ajde oko ostalih gluposti, ali ova obavijest o cookie-ima je najveća debilana a po zakonu se mora imati.

Mislim ono, ljudi koji čitaju Privacy policy i Terms of use pročitali bi i Cookie policy dobrovoljno, tako da je ovo još samo jedan nepotrebni klik za sve ostale koji traže informacije.

Baš me zanima postoji li i jedan čovjek koji nije ili ne bi posjetio određeni web zbog cookie-ja.

 

Amenoum
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Developer izradio zabavnu parodiju iritantnih

Ja. Ne mogu se sjetiti koja je stranica U pitanju. Ali znam da nisam imao izbora nego stisnuti "Accept". Kliknuo X i nikad vise.

7 godina
neaktivan
offline
Developer izradio zabavnu parodiju iritantnih i pr

Mislim da je stvarnost  još gora.

Nedostaje popup o geolokaciji.

I moj favorit želite li downloadati nativnu aplikaciju.

I valute. Web shopovi mi uvijek zbog nekog razloga otvore stranicu u krivom jeziku ili valuti, a dao sam im sve cookije :-)

https://www.youtube.com/channel/UCgos5WloYoxCvCeUIi47ZxQ
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Developer izradio zabavnu parodiju iritantnih i pr

Ovo je i dalje najbolja stranica u hrvatskom internetskom prostoru ako ne i šire.

 
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Developer izradio zabavnu parodiju iritantnih
Ajvan kaže...

Ovo je i dalje najbolja stranica u hrvatskom internetskom prostoru ako ne i šire.

 Ovo je vrh! Ima jedan dio gdje usporeduje svoju uslugu sa izradom kobasica od svinjetine pa kaze nesto u stilu: "nas posao je poput kvalitetnih domacih kobasica, bez soje i dodataka, tako i mi ne naplacujemo nepotrebne troskove bla bla" 

16 godina
offline
Re: Developer izradio zabavnu parodiju iritantnih

...

King in the castle, king in the castle ...
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2021 15:25 (tjodalv).
16 godina
offline
Re: Developer izradio zabavnu parodiju iritantnih
tjodalv kaže...

...

Ovaj, ne znaš za Pavel Dugu?
Nedavno se hvalio kako je kupio Suzuki Sx4 S Cross.
Sa svojim "pimplanjem" i stalnim radom.
Bez obzira što mislili o njemu, čovjek ima posla i zarađuje.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
10 godina
suspendiran
offline
Re: Developer izradio zabavnu parodiju iritantnih
Ajvan kaže...

Ovo je i dalje najbolja stranica u hrvatskom internetskom prostoru ako ne i šire.

 

Pa mislim to su limiti od tog čovjeka Pavela Duge. Niti ima znanja niti volje da si unaprijedi poslovanje na bilo kakav način, to je već jedan stariji čovjek koji je moguće u penziji, možda si ovime podeblja penzijicu. Ima svoju bazu korisnika koji kad kažeš računalo prvo pomisle na digitron, a bilo kakvo "osobno računalo" njima je kanta stara 20 godina, pa kolko radi radi, kao i vozilo, Passat 1993. godište, dobar je... inače, stranica je bila "reklamirana" još daaaavno, na newzgrupama, sjećam je se od tamo...

 

 

Pavel Duga - YouTube

 

 

 

Edit:

Sad gledam na fejsu, da, kao što sam očekivao, korisnici su tukci. Recimo pita žena "dajte mi instalirajte neki antivirus ali da nije jako skup" ... eto, takve korisnike ima. 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 11:31 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice