Developeri slučajno podigli cijenu Factoria na rus

poruka: 12
|
čitano: 6.944
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Developeri slučajno podigli cijenu Factoria na rus".
15 godina
offline
Developeri slučajno podigli cijenu Factoria na rus

i haso se popiknuo i pao slučajno na mujin nož jedno pet-šest puta zaredom 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2022 10:12 (Ajar).
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Developeri slučajno podigli cijenu Factoria na rus

Ovi se poceli pjeniti ko carli s bjesnocom.

Ne znam zasto rusi imaju nize cijene kad ni mi balkanjerosi nemamo popust.

Linux, Arch Linux.
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Developeri slučajno podigli cijenu Factoria na rus

 

 

Da, bilo bi lijepo žviejti u svijetu, gdje demokracija ne bi kažnjavala sve zbog politike imperijalističkihi velesila.

 

To je demokracija nije.

 

 

Ajd, sada sve blokriajte kaj je rusko. Čekam izbacivanje Dostojevskog iz školske lektire, knjižnica, knjižara....

dzg
Moj PC  
1 6 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Developeri slučajno podigli cijenu Factoria na
Demokracija nema veze sa sankcijama već s pravom glasa na izborima. "Pravom glasa".
3 godine
odjavljen
offline
Re: Developeri slučajno podigli cijenu Factoria na
PzKpfw kaže...

 

 

Da, bilo bi lijepo žviejti u svijetu, gdje demokracija ne bi kažnjavala sve zbog politike imperijalističkihi velesila.

 

To je demokracija nije.

 

 

Ajd, sada sve blokriajte kaj je rusko. Čekam izbacivanje Dostojevskog iz školske lektire, knjižnica, knjižara....

 Bas si nasao primjer labude. Dostojevskog su Rusi sami blokirali, osudili na smrt i poslali u Sibir. Nisu se nesto promjenili. 

P.S. Ako svratis do Splita, posjeti borilacki klub Pit Bull i pitaj za Velikog Peru. Mozemo odradti jedan sparing.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2022 16:11 (veliki pero).
10 godina
offline
Developeri slučajno podigli cijenu Factoria na rus

 

 

E, ne znam zakaj me oćete šorati?? Fin sam dečko, često odem do knjižnice i tako. Nikada se u životu nisam potukao sa nikim.

Ne volim nasilje, niti ga odobravam. Izgleda da nemate argumentara za raspravu, pa pribjegavate pozivima na nasilje. 

 

dzg
Moj PC  
1 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Developeri slučajno podigli cijenu Factoria na
PzKpfw kaže...

 

 

E, ne znam zakaj me oćete šorati?? Fin sam dečko, često odem do knjižnice i tako. Nikada se u životu nisam potukao sa nikim.

Ne volim nasilje, niti ga odobravam. Izgleda da nemate argumentara za raspravu, pa pribjegavate pozivima na nasilje. 

 

Sparingovanje u boksu nije nasilje. To je sportska rekreacija. A i radi se samo o pozivu. Pa ako hoćeš, a ako nećeš, nikom ništa. Demokratski. Ne ka Rusi. Oni nisu pitali Ukrajince oćedu lli se šorati. Nego su navalili, onako iz čista mira. To je pravo nasilje. Ali izgleda da i ti neodobravaš nasilje samo nekima. Ako su jači, a ako nisu onda može i nasilno.  

42
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2022 17:24 (markoBT).
10 godina
offline
Developeri slučajno podigli cijenu Factoria na rus

 

 

Ma, druže ne idemo nikam. Đido tamo, te me istuku. 

Ne izlazim inače van. Samo do posla i do trgovine.

 

 

O Rusima nije sada tema, te ovo nije forum zato. Protiv sam bilo kakvog nasilja, rata, nego samo peace&love, bro!!

dzg
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Developeri slučajno podigli cijenu Factoria na
veliki pero kaže...
PzKpfw kaže...

 

 

Da, bilo bi lijepo žviejti u svijetu, gdje demokracija ne bi kažnjavala sve zbog politike imperijalističkihi velesila.

 

To je demokracija nije.

 

 

Ajd, sada sve blokriajte kaj je rusko. Čekam izbacivanje Dostojevskog iz školske lektire, knjižnica, knjižara....

 Bas si nasao primjer labude. Dostojevskog su Rusi sami blokirali, osudili na smrt i poslali u Sibir. Nisu se nesto promjenili. 

P.S. Ako svratis do Splita, posjeti borilacki klub Pit Bull i pitaj za Velikog Peru. Mozemo odradti jedan sparing.

 ti si care ubro ruzu etikete foruma i lijepog ponasanja na istom. sjetio si me na jednu besmrtnu repliku iz "Rana" 

 

jel toplo doli? jeste svi u podrumu ili potkrovlju jer se furestima izdala domovina? :-)

3 godine
odjavljen
offline
Re: Developeri slučajno podigli cijenu Factoria na
nikola kaže...
veliki pero kaže...
PzKpfw kaže...

 

 

Da, bilo bi lijepo žviejti u svijetu, gdje demokracija ne bi kažnjavala sve zbog politike imperijalističkihi velesila.

 

To je demokracija nije.

 

 

Ajd, sada sve blokriajte kaj je rusko. Čekam izbacivanje Dostojevskog iz školske lektire, knjižnica, knjižara....

 Bas si nasao primjer labude. Dostojevskog su Rusi sami blokirali, osudili na smrt i poslali u Sibir. Nisu se nesto promjenili. 

P.S. Ako svratis do Splita, posjeti borilacki klub Pit Bull i pitaj za Velikog Peru. Mozemo odradti jedan sparing.

 ti si care ubro ruzu etikete foruma i lijepog ponasanja na istom. sjetio si me na jednu besmrtnu repliku iz "Rana" 

 

jel toplo doli? jeste svi u podrumu ili potkrovlju jer se furestima izdala domovina? :-)

Nekad trebas stavit nogu i objasniti ljudima ako su u krivu i zive u zabludama. Ja imam cvrste libreralno-pahuljicaste stavove i od toga ne odstupam. 

2 godine
offline
Re: Developeri slučajno podigli cijenu Factoria na
PzKpfw kaže...

 

 

E, ne znam zakaj me oćete šorati?? Fin sam dečko, često odem do knjižnice i tako. Nikada se u životu nisam potukao sa nikim.

Ne volim nasilje, niti ga odobravam. Izgleda da nemate argumentara za raspravu, pa pribjegavate pozivima na nasilje. 

 

 Nasilje je nasilje..

Postoji fizičko zlostavljanje i psihičko.

 

Ti si psihički zlostavljač (trol), tako da te VPero ima pravo izazvati u području zlostavljanja, u kojem on smatra da je bolji. 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2022 11:01 (Zaporožac).
13 godina
offline
Re: Developeri slučajno podigli cijenu Factoria na

 Bas si nasao primjer labude. Dostojevskog su Rusi sami blokirali, osudili na smrt i poslali u Sibir.

 Navodno su blokirali i Tolstoja. Kakav "Rat i mir"?! Ispravno je "Specijalna operacija i mir"!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice