Digitalizacija javnog prijevoza u Beču

poruka: 3
|
čitano: 2.639
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Digitalizacija javnog prijevoza u Beču".
12 godina
offline
Digitalizacija javnog prijevoza u Beču

Nikad mi nije bilo jasno zašto se ti informativni stupovi ne integriraju u kućice na stajalištima. Tada bi se mogle staviti i PV ploče na krov tako da nemaju nikakvih ograničenja po pitanju priključka na električnu mrežu (npr na periferiji ili izvan urbanih četvrti), a i osvjetljene su noću.

 

Nema mi gore kada vidim da se prilikom planiranja nove infrastrukture ne misli pa kojekakvi stupovi niču posred biciklističke staze (BTW i u DE se to redovno događa).

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
online
Digitalizacija javnog prijevoza u Beču

Da li netko ima više informacija o e-papiru koje je recimo to rezolucije u pitanju i kojih su dimenzija ti displeji, možda koja je tržišna cijena takvih ili sličnih. Koliko je energetska ušteda naspram LCD ili nešto slično tome?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Digitalizacija javnog prijevoza u Beču
kerum kaže...

Nikad mi nije bilo jasno zašto se ti informativni stupovi ne integriraju u kućice na stajalištima. Tada bi se mogle staviti i PV ploče na krov tako da nemaju nikakvih ograničenja po pitanju priključka na električnu mrežu (npr na periferiji ili izvan urbanih četvrti), a i osvjetljene su noću.

 

Nema mi gore kada vidim da se prilikom planiranja nove infrastrukture ne misli pa kojekakvi stupovi niču posred biciklističke staze (BTW i u DE se to redovno događa).

 ovo sveskup nije nista nova, u becu odavno imas sasvim dostatnu informaciju za koliko minuta nesto dolazi - trend od ubahna.

 

dodatak za slabovidne je nesto novo i korisno jer su oni do sad bili zakinuti za ovu informaciju.

 

sto se tice planiranja i organiziranja, fala bogu to je bec - znaci odavno svaka stanica ima svoj znak vrlo vidljiv i pocesto i kucicu osim ako nije mudro smisljena negdje ispod mosta ili podvoznjaka pa si uvijek zasticen - i podzemna je dakako prica za sebe.

 

ovo je malo glupavo jer i oni imaju kasnjenja, pogotovo u spici i onda ljudi hoce malo frust odreagirati na necem prirucnom - ovo ce bit sjajan ventil :-\

 

ako postoji grad gdje debili ne koriste mozak kad prave ceste i koji postavljaju stupice kako se kojem debilu nadigne - ukljucujuci opasna mjesta, nasred ceste...

dodji u brisel, dakle em nesposobni, em opasni po bicikliste.

 

a sto se tice njemacke - u minhenu voze najbezobzirniji i najbezobrazniji biciklisti od kojih se i meni dizala kosa na glavi.

 

najljepse staze i paznja posvecena biciklistima u prometu do sad - stockholm ili cijela nizozemska - gdje u manjim mjestima nema auta, tamo je carstvo bicikla, auti nikad nemaju prednost...

 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice