Disney+ - streaming servis za ljubitelje Ratova zv

poruka: 14
|
čitano: 5.957
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Disney+ - streaming servis za ljubitelje Ratova zv".
10 godina
suspendiran
offline
Disney+ - streaming servis za ljubitelje Ratova zv

Na Android TV ne mogu promijeniti izgled titlova. Pozadina je previše svjetla i font je bijel te nije boldan, što dovodi do čestih problema prilikom čitanja titlova. Nema doslovce nikakvih mogućnosti podešavanja ničega, jedino se može staviti kvaliteta prikaza (automatska/srednja/niska) i to je sve što postoji od "opcija".

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Disney+ - streaming servis za ljubitelje Ratov
Za 80€ kupim externi HDD od 2tb...REMUX Star Wars...i onako mi je brzina kućnog interneta doživotno
zabetonirana na 15mbps...što je najgore...nisam još gledao niti jedan novi Star Wars...znači zadnji mi je bio
Star Wars: Revenge of the Sith...kupujem HDD...punim ih i ništa ne gledam:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Disney+ - streaming servis za ljubitelje Ratov
HCMAA kaže...
Za 80€ kupim externi HDD od 2tb...REMUX Star Wars...i onako mi je brzina kućnog interneta doživotno
zabetonirana na 15mbps...što je najgore...nisam još gledao niti jedan novi Star Wars...znači zadnji mi je bio
Star Wars: Revenge of the Sith...kupujem HDD...punim ih i ništa ne gledam:)

 

ne razumijem što sada želiš reći s time?

5 godina
offline
Re: Disney+ - streaming servis za ljubitelje Ratov
Evo ima dva dana kako je izašao i odmah sam dobio aplikaciju na svim Samsung televizorima(Tizen OS) i na telefonu itd. Ne dam vala ni marke za ovo. Tih 7.99 dolara ili eura bolje potrošiti za brašno i ulje ili neki lijek. Imam već 4 godine externi HDD od 5 TB i do sada sam skupio oko 500 najboljih Sci fi filmova i oko 100 tv serija uključujući i sve Marvelovo što je ikada izašlo i sve od Star Warsa zaključno sa petom epizodom serije Obi Wan Kenobi, drugom epizodom gospođice Marvel i zadnjom epizodom Star Trek Strange new worlds. Sve to preko znate čega da ne objašnjavam (Yify i i ostala raja). Imam Telemachov 1 Gbps Internet. Čekam sada seriju o Ahsoki Tano i tako. Da vidim hoće li naći onog Ezru Bridžera, pa čekam treću sezonu Mandaloriana i tako unedogled. Šta ću Bože teško se živi sve je skupo cijene divljaju.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2022 16:19 (bernibug).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Disney+ - streaming servis za ljubitelje Ratov
Izbjegavam polu proizvode kao šta je ovaj disney+ bez titlova i sinkronizacije. Hvala
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2022 17:15 (nike098).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Disney+ - streaming servis za ljubitelje Ratov
Gledam sad rtl, a oni udarili u jednom reklamnom bloku reklamu za d+ 3 puta, i to po meni lažno. U reklami su titlovi a svi znamo da ih nema a kako mi izgleda ni neće tako skoro ako ikad i bude.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Disney+ - streaming servis za ljubitelje Ratova zv

Disney+ slavi rodjendan pa je mjesec dana pretplate samo 2 eura

 

https://fr135.net/c/?si=14711&li=1691350&wi=323698&ws=

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Disney+ - streaming servis za ljubitelje Ratov
MEGATAMA kaže...

Disney+ slavi rodjendan pa je mjesec dana pretplate samo 2 eura

 

https://fr135.net/c/?si=14711&li=1691350&wi=323698&ws=

 To za stalno ili samo prvi mjesec?

 

Lovac u mutnom

 

Vjerovatno samo taj jedan mjesec.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2022 14:44 (MasterOfDisaster).
16 godina
offline
Re: Disney+ - streaming servis za ljubitelje Ratov

Pa piše ti, mjesec dana pretplate je 2 eura. Jedan mjesec i toeto. Ja se bojim kliknuti na link pa ne znam što tamo piše 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
14 godina
offline
Re: Disney+ - streaming servis za ljubitelje Ratov
Pero Dinamit kaže...

Pa piše ti, mjesec dana pretplate je 2 eura. Jedan mjesec i toeto. Ja se bojim kliknuti na link pa ne znam što tamo piše 

Da, sad sam vidio kad sam otišao dalje po linku, samo je prvi mjesec 2€, a idući i nadalje po 8€ mjesečno.

 

Šteta.

11 godina
offline
Disney+ - streaming servis za ljubitelje Ratova zv

Pa uzmete mjesec dana i pogledate naprimjer sve Marvelove hitove u IMAX enhanched kvaliteti.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Disney+ - streaming servis za ljubitelje Ratov
MEGATAMA kaže...

Pa uzmete mjesec dana i pogledate naprimjer sve Marvelove hitove u IMAX enhanched kvaliteti.

 

 

to ne bih gledao niti da mi netko plati da ih gledam.

6 godina
offline
Re: Disney+ - streaming servis za ljubitelje Ratov

2 eur za mjesec dana pa dam, pogledam ovo što još nisam!

Hvala za info

13 godina
offline
Disney+ - streaming servis za ljubitelje Ratova zv

Jel tko vidio u traileru za Andor kalašnjikov.Komedija.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice