Dobro izbalansiran miš za igrače - Asus Cerberus F

poruka: 12
|
čitano: 3.534
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dobro izbalansiran miš za igrače - Asus Cerberus F".
6 godina
protjeran
offline
Dobro izbalansiran miš za igrače - Asus Cerberus F

Donekle mi je jasno zbog čega proizvođači računalne opreme često na tipkovnice više klase dodaju osvjetljenje tipaka. Računaju na korisnike koji ne znaju tipkati naslijepo, tako da na neki način kažnjavaju njihovo neznanje poskupljenjem proizvoda s ugrađenim pozadinskim svjetlom. (U mraku je, logično, teško tipkati onima koji moraju gledati u tipkovnicu, pa osvjetljenje može pomoći.) Podržavam šišanje ovaca i nemam apsolutno ništa protiv takvih proizvođačkih odluka. No, u ovome se članku radi o mišu, a ne o tipkovnici. Što će bilo komu pozadinsko osvjetljenje na kotačiću miša? Ne vjerujem da se netko ne zna ili ne može koristiti mišem u mraku bez takva svjetlećeg dodatka.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
 
3 1 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Dobro izbalansiran miš za igrače - Asus Cerber
Mary Sue kaže...

Što će bilo komu pozadinsko osvjetljenje na kotačiću miša?

Ček malo. Ti se nadaš nekom razumnom objašnjenju rgb ludila?

 

Da ti dočaram... Molim te reci mi kako bi mirno spavala da imašovakav PC, a miš ti običan i... ne svijetli?! 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dobro izbalansiran miš za igrače - Asus Cerber
Mary Sue kaže...

Donekle mi je jasno zbog čega proizvođači računalne opreme često na tipkovnice više klase dodaju osvjetljenje tipaka. Računaju na korisnike koji ne znaju tipkati naslijepo, tako da na neki način kažnjavaju njihovo neznanje poskupljenjem proizvoda s ugrađenim pozadinskim svjetlom. (U mraku je, logično, teško tipkati onima koji moraju gledati u tipkovnicu, pa osvjetljenje može pomoći.) Podržavam šišanje ovaca i nemam apsolutno ništa protiv takvih proizvođačkih odluka. No, u ovome se članku radi o mišu, a ne o tipkovnici. Što će bilo komu pozadinsko osvjetljenje na kotačiću miša? Ne vjerujem da se netko ne zna ili ne može koristiti mišem u mraku bez takva svjetlećeg dodatka.

 Potpuno si u pravu. Ja ne znam koristiti ni mis ni tipkovnciu. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Dobro izbalansiran miš za igrače - Asus Cerber
eywa33 kaže...

Da ti dočaram... Molim te reci mi kako bi mirno spavala da imašovakav PC, a miš ti običan i... ne svijetli?! 

 Moj prijatelj s fotografije rješava ovako teške životne probleme u nekoliko gutljaja. Moraš ga i ti upoznati.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
16 godina
offline
Re: Dobro izbalansiran miš za igrače - Asus Cerber
Mary Sue kaže...

..... Ne vjerujem da se netko ne zna ili ne može koristiti mišem u mraku bez takva svjetlećeg dodatka.

 

Ako već kupujete svjetleći miš, onda morate obavezno kupiti i svjetleću podlogu za njega. Poznato je da onda bolje radi; ono sinergija i tako to.

 

https://www.bug.hr/article/sharkoon-dodao-i-rgb-osvjetljenje-tekstilnoj-podlozi-za-misa-3094

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
7 godina
offline
Re: Dobro izbalansiran miš za igrače - Asus Cerber
Mary Sue kaže...

 Moj prijatelj s fotografije rješava ovako teške životne probleme u nekoliko gutljaja. Moraš ga i ti upoznati.

Nadam se da piješ uvozni, a ne ovaj šrot iz Zagrebačke pivovare (od ovog domaćeg sranja čovjek brzo mutira u Godzillu).

 

 

Kruha i igala...
11 godina
odjavljen
offline
Re: Dobro izbalansiran miš za igrače - Asus Cerber
Mary Sue kaže...

 Moj prijatelj s fotografije rješava ovako teške životne probleme u nekoliko gutljaja. Moraš ga i ti upoznati.

Kamo sreće da je nekoliko gutljaja dovoljno... Meni treba bataljon takvih prijatelja da zaboravim. 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
6 godina
protjeran
offline
Re: Dobro izbalansiran miš za igrače - Asus Cerber
fer-de-lance kaže...

Nadam se da piješ uvozni, a ne ovaj šrot iz Zagrebačke pivovare (od ovog domaćeg sranja čovjek brzo mutira u Godzillu).

 Baš kad pomislim da sam dosegla najvišu razinu zlobe, dobri mi ljudi otvore potpuno nove vidike. Čini se da odsad pijem samo Beck's proizveden u Zagrebu.

 

eywa33 kaže...

Kamo sreće da je nekoliko gutljaja dovoljno... Meni treba bataljon takvih prijatelja da zaboravim. 

 Manje je više. Više je manje.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
12 godina
protjeran
offline
Dobro izbalansiran miš za igrače - Asus Cerberus F

Još samo da se netko dosjeti napraviti miš za ljude lijeve "orijentacije", a ne samo simetrične.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 19:34 (NiramX).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dobro izbalansiran miš za igrače - Asus Cerber
NiramX kaže...

Još samo da se netko dosjeti napraviti miš za ljude lijeve "orijentacije", a ne samo simetrične.

 Simetrični su ok, ali ako imaju tipke na desnoj strani, ovakve podvale ne kupujem.

Kako Cougar, Roccat, CM i SteelSeries znaju napraviti kako treba, Kiro je odličan posao napravio sa superdextrous dizajnom.

6 godina
protjeran
offline
Re: Dobro izbalansiran miš za igrače - Asus Cerber
NiramX kaže...

Još samo da se netko dosjeti napraviti mišza ljude lijeve "orijentacije", a ne samo simetrične.

 Postoje čak dvije riječi za ljude koji su vještiji lijevom negoli desnom rukom. Očekivala bih da ljevoruk čovjek, štoviše ljevak, zna za njih.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Dobro izbalansiran miš za igrače - Asus Cerber
Mary Sue kaže...
eywa33 kaže...

Da ti dočaram... Molim te reci mi kako bi mirno spavala da imašovakav PC, a miš ti običan i... ne svijetli?! 

 Moj prijatelj s fotografije rješava ovako teške životne probleme u nekoliko gutljaja. Moraš ga i ti upoznati.

 Ako ti je to prijatelj onda si zaglibila poprilično, pogotovo ako ti on riješava životne probleme

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice