DuckDuckGo Privacy Browser - preglednik koji sprje

poruka: 5
|
čitano: 3.261
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "DuckDuckGo Privacy Browser - preglednik koji sprje".
14 godina
offline
DuckDuckGo Privacy Browser - preglednik koji sprje

Ne znam ko ce se naljutit na ovo, ali u naslov je trebalo dodat "izbacuje irelevantne rezultate pretrazivanja" ako se koristi njihov search engine

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
5 4 hvala 0
9 godina
offline
Re: DuckDuckGo Privacy Browser - preglednik koji s
Dobar je, ali ipak preferiram Firefox s DDG-om kao zadanom tražilicom i uBlock Originom.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
DuckDuckGo Privacy Browser - preglednik koji sprje
Koristim Firefox na kompu,i duck duck go.Nisam doma guglal nešto več više od godinu dana.I zadovoljan sam,radi super.U opcijama tražilice treba samo namjestit da traži hrvatske rezultate pretraživanja,jer ne radi out of the box,dobivaš strane rezultate na hrvatske upite.
Na netu sam negdje gledal dokumentarac o duck duck go,na kraj krajeva ispostavlja se da i ta tražilica koristi google za pretraživanje,samo filtrira govna.
:)
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: DuckDuckGo Privacy Browser - preglednik koji s
Da, ponekad postavi krivu regiju za pretraživanje.

DDG koristi Bingove, Yandexove, vlastite i druge rezultate. Ako netko traži privatnu tražilicu koja koristi Googleove rezultate, postoji Startpage.com. ;)
5 godina
neaktivan
offline
DuckDuckGo Privacy Browser - preglednik koji sprje

I ja sam na Firefoxu sa DuckDuckGo vec duze vrijeme. Rijetko kada trebam googlat, obicno kada trazim nesto lokalizirano. Google je tu jos uvijek kralj. Eng. sve preko DDG.

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice