EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi počet

poruka: 18
|
čitano: 5.639
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi počet".
15 godina
offline
EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi počet

 

Mirišim hrpetinu SJW gluparija.... 

Moj PC  
8 2 hvala 1
8 godina
offline
EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi počet

Trailer izgleda fenomenalno, no ništa od toga nije gameplay. Kako i piše na dnu stranice na kraju trailera. Rendano u Frostbiteu, ne pojavljuje se sve u igri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi počet

Oh miruj srce moje...

 

Još čekam igru koja če se barem približiti legendarnom X-WING: ALLIANCE ili FREESPACE 1 i 2.

 

Ali bojim se da ovo ipak neće biti to nego samo još jedno money grab multiplayer smeće.

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi p
mrfloyd kaže...

 

Mirišim hrpetinu SJW gluparija.... 

 Naravno.

Samo pogle naslovnu stranu.

Good guy (vjerojatno, rebelion helmet), je žensko cca 22 godine, romske boje kože (znači križanac barem 3 etničke skupine, a i oči idu malo nahero, tak da i Azijati nemogu prigovarati).

Čim vidim na bilo čemu takvu naslovnicu odmah mi je muka jer znam da im prioritet je bila politika, a ne igra.

 

Npr. Fallen order je bio SJW free naslov, bez multiplayer/survival bullshita, možda nas opet iznenade.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2020 9:03 (Jarvan).
15 godina
offline
EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi počet

Ili tko želi može igrati ovo 

 

https://xwaupgrade.com

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2020 10:40 (Alfredo nr.2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi p
Jarvan kaže...
Good guy (vjerojatno, rebelion helmet), je žensko cca 22 godine, romske boje kože (znači križanac barem 3 etničke skupine, a i oči idu malo nahero, tak da i Azijati nemogu prigovarati).
Npr. Fallen order je bio SJW free naslov, bez multiplayer/survival bullshita, možda nas opet iznenade.

 Ti nebi jebo Beyonce jer je visoko na romskoj skali boje (EugenicarJarvan©®™) ili krizanac, a rado gledas guzicu lika koji se zove Cal Kestis? (more like Balls Testis em-aj-rajt...)

 

Covjece ti si toliko duboko u ormaru da vjerojatno znas Aslana.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
11 godina
protjeran
offline
Re: EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi p
wyks kaže...
Jarvan kaže...
Good guy (vjerojatno, rebelion helmet), je žensko cca 22 godine, romske boje kože (znači križanac barem 3 etničke skupine, a i oči idu malo nahero, tak da i Azijati nemogu prigovarati).
Npr. Fallen order je bio SJW free naslov, bez multiplayer/survival bullshita, možda nas opet iznenade.

 Ti nebi jebo Beyonce jer je visoko na romskoj skali boje (EugenicarJarvan©®™) ili krizanac, a rado gledas guzicu lika koji se zove Cal Kestis? (more like Balls Testis em-aj-rajt...)

 

Covjece ti si toliko duboko u ormaru da vjerojatno znas Aslana.

 

 Kaj pričaš ti.

 

Gdje i kad sam ja rekao nešto o privlačnosti/neprivlačnosti prema nekome u ovom postu??. Ili rekao nešto rasistički, a da i jesam vjerojatno bi bio u pravo, jer stereotipi su zarađeni, nisu izmišljeni.

 

Promašio si cijelu poantu koja sam naglasio.

 

Kad vidiš to na naslovnici bilo kojeg novog medija, znaš da je fokus na politiku i SJW ... što znači da se nisu baš potrudili oko onog što igru čini dobrom.

 

Gledam guzicu lika s kojim igram!? ... Ne, igram igru i gledam svijet u kojem se nalazim. Protagonist koji je je ... kaj sad. 

 

Vidim da je tvoj post dosta isfrustriran, neznam jel tvojim ormarom ili čim trećim, ali iskreno baš me i briga. Samo pazi da ti fedora ne padne s glave viteže.

 

Ja kao roditelj dvoje djece imam drugih problema, nemogu se sekirati još i sa tuđim pederlukom.

 

EDIT:

Da odma objasnim svoje stajalište jer vidim da se ili krivo razumjelo, ili možda namjerno (onda jbg).

 

Nemam nikaj protiv nijedne druge etničke skupine.

Npr. opet aktualni crnci ... ima ih par tu kod mene "obojanih", nemam problema s njihovom prisutnošću, niti s njihovim porijeklom, dapače, ni ne gledam ih ko "obojene".

Ako si kreten, kreten si, boja kože nema veze s tim.

Ako ti kažem da si kreten jer si crn, onda je to rasistička izjava, ako ti kažem samo da si kreten, to nema veze s tvojim porijeklom.

Nemam problema s crncima, ali imam sa raznim pokretima u stilu BLM, nemam problema sa svim skupinama iz LGBTQ (i kaj već nije unutra), ali mi smeta forsanje po ulicama jednom godišnje i guranje barem jednom pripadnika te grupe u svaku glavnu ulogu (nemam nikaj protiv da je stavljen gay ili transić u bilo koju glavnu ulogu, ali imam da je naguran na silu, pa makar to promijenilo dojam koji je pisac htio dočarati i sam ton/radnju filma, knjige ili igre, isto kao i mijenjanje spolova nekih likova, npr. ženski James Bond i sl.)

 

Isto vrijedi za sve ostale etničke grupe i sve koji se osjećaju drukčije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2020 13:50 (Jarvan).
10 godina
neaktivan
offline
EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi počet

Odlicna stvar za studio jer vise nema lose igre.

Ne moraju se potrudit napravit dobru igru, samo stave crnca kao glavnog lika i tko kaze da mu igra ne valja taj je rasist 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi počet

Ja sam ovo nabavio upravo mi se skida.

Po recenzijama koje sam vidio je igra odlicna, nema uopce mikrotransakcija...

 

Nadam se  da ce se skupiti ekipe ovdje pa da zaigramo skupa, malo osvjezenje od standardnih sutera...

Pogledajte recenzije...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi počet

uspio sam samo navuč VR na glavu i "upalit" i onda nažalost ( ili na sreću ))) sam morao na posao .... bilo bude zanimljivo popodne ))))

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi p
mla_dend kaže...

uspio sam samo navuč VR na glavu i "upalit" i onda nažalost ( ili na sreću ))) sam morao na posao .... bilo bude zanimljivo popodne ))))

 nakon kratko ali lošeg iskustva ( "tehnički" problemi ) jučer, odoh tražiti povrat od steama (((

15 godina
offline
Re: EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi p
mla_dend kaže...
mla_dend kaže...

uspio sam samo navuč VR na glavu i "upalit" i onda nažalost ( ili na sreću ))) sam morao na posao .... bilo bude zanimljivo popodne ))))

 nakon kratko ali lošeg iskustva ( "tehnički" problemi ) jučer, odoh tražiti povrat od steama (((

 meni je igra ok, sto ne stima tocno? problemi s vr-om ili nesto trece?

 

Bnet: mNik987#2148
16 godina
offline
EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi počet

Kas će neki star wars di ću ja bit u ulozi storm troopera i mlatit jadne jedije, upravljat sa death starom i uništavat planete sa miroljubivim stanovništvom?

Ja bi toga.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 20:32 (nixass).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi p
problemi s VRom, radi Ok onda počne štekati, visoki latancy preko ocululusovog linka, sli što je najgluplje ne od početka i ne stalno...prošao sam 15-20 minuta prve misije ( u tie fighteru naravno ))) i to mi je fora ali nova igra i da ne podržava oculusove touch kontrolere, to mi je totalno noshvatljivo... očito je da mi PCjaši za sada plaćamo danak multiplatformingu... vraćam se igri ponovno ali kad ju malo developeri dovedu u red...
5 godina
offline
EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi počet

Još jedna odlična igra za VR, a ja još nisam nabavio kontrolere. Imam Oculus Rift, ali bez kontrolera, ima li itko kontrolere za prodat? Hoću igrat HL Alyx i ovo. I još svašta šta ne mogu ni isprobat bez glupog kontrolera... Prodajte mi svoje!

 

Live long and prosper.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi p

za"ovo" ti kontroleri ne trebaju jer nisu podržani .... treba ti HOTAS ))))

5 godina
offline
Re: EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi p
mla_dend kaže...

za"ovo" ti kontroleri ne trebaju jer nisu podržani .... treba ti HOTAS ))))

 Holy Shit!

 

Uvijek sam htio sebi kupit HOTAS (prvi out čujem za ovu skračenicu, neka), a sad imam i zašto! Može jedna brza preporuka, nešto prihvatljive cijene, a da nije zadnji šrot.

 

Haha, sad ću letit i davat gasa ko Tom Cruise u Top Gunu! Fiiijuuuuuu... Ma šta Wedge Antilles!  

 

Live long and prosper.
12 godina
offline
Re: EA najavio Star Wars: Squadrons, igra izlazi p
Filox kaže...
mla_dend kaže...

za"ovo" ti kontroleri ne trebaju jer nisu podržani .... treba ti HOTAS ))))

 Holy Shit!

 

Uvijek sam htio sebi kupit HOTAS (prvi out čujem za ovu skračenicu, neka), a sad imam i zašto! Može jedna brza preporuka, nešto prihvatljive cijene, a da nije zadnji šrot.

 

Haha, sad ću letit i davat gasa ko Tom Cruise u Top Gunu! Fiiijuuuuuu... Ma šta Wedge Antilles!  

 

ha ja ti nisam neki stručnjak za HOTASe ... sebi sam naručio http://www.thrustmaster.com/en_US/products/t16000m-fcs-hotas i još ga oćekujem ))) taj kao koristi istu tehnologiju kao i warthog .... i imaš i ovih : (koji su dosta jeftiniji) http://www.thrustmaster.com/en_US/products/tflight-hotas-x  .... sve u svemu ja sam HOTAS narucio radi Squadronsa a izgleda da ću ga koristiti u DCSu na MIGu 20 BIS )))))

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice