EA objavio promjene za Star Wars Battlefront II mi

poruka: 5
|
čitano: 656
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "EA objavio promjene za Star Wars Battlefront II mi".
8 godina

Zar ljudi još kupuje te ea poluproizvode?

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
moderator
Re: EA objavio promjene za Star Wars Battlefront I

Ako mene pitaš SW BF je jedan od najboljih (najzabavijih) izdanja EA zadnjih godina.

6 godina

Neznam koliko ce ti biti zabavno kad te neki tatin sin s ulupanih par tisuca dolara u igru mete citav game jer ima upgradeove o kojima ti mozes samo sanjat.

Loot box-ovi su kuga gaming industrije, izbjegajem ih as such.

Plati 60 Eura i onda ulupaj jos minimalno toliko na anemicne DLC packove, a potom jos par stotina na loot boxove samo da bi mogao biti u toku s ostatkom igraca, definicija idealne igre za EA sefove.

Dovoljno mi je pogledat kako su handleali Visceral Games, te kako su ubili njihov single player "Uncharted"-like Star Wars naslov kako bi napravili multiplayer igru koja ce imat "broader appeal" i naravno milijun vise nacina za izmust lovu od igraca.

Thank you but no thank you, f**k EA.

Moj PC  
7 0 hvala 0
6 godina

Jest da je minimalna, ali je ipak pozitivna promjena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

Ljutite se na ovo a fakin Activision patentira lutboxove koji te stavljaju u bolje polozaje s kupljenim itemimma ili te stavi odma kao novoga igraca s likovima koji imaju odlican gear u neprijateljskom timu da bi te natjeralo da i ti kupis.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice