Edward Snowden sljedećeg mjeseca izdaje memoare

poruka: 5
|
čitano: 19.387
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Edward Snowden sljedećeg mjeseca izdaje memoare".
5 godina
protjeran
offline
Edward Snowden sljedećeg mjeseca izdaje memoare

Inteligentan i iznimno hrabar momak. Navijam za njega. 

 

Nažalost, bojim se da će ga se Sjedinjene Fašističke Države prije ili kasnije dočepati - čim umjesto Putina dođe neka pijandura tipa Jelcina ili neki uvlakač tipa naših dupelizaca.

 

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Edward Snowden sljedećeg mjeseca izdaje memoar
Antiseptik kaže...

Inteligentan i iznimno hrabar momak. Navijam za njega. 

 

Nažalost, bojim se da će ga se Sjedinjene Fašističke Države prije ili kasnije dočepati - čim umjesto Putina dođe neka pijandura tipa Jelcina ili neki uvlakač tipa naših dupelizaca.

 

Pa je, ali od dočepavanja sad ionak nema koristi jer kaj bi sa time postigli ništa.To je več otpisan gubitak ili poraz, dakle progutaj i šuti pa guraj dalje.

 

Amere puno više boli Rusko uplitanje ili blokiranje Američkih planova u Siriji.E to je pravi poraz, dakle opet gledaj pa šuti i to je to.

 

Sasvim drukčiji primjer, Jeffrey Wigand je bio još hrabriji/luđi kad je sam krenuo u obračun protiv močne duhanske industrije+pokvareni američki zakonski sistem.Ali eto človek je izvuko živu glavu, iako je lako moglo ispast da je "eto ciljano stradal u nekakvoj prigodnoj nesreči ili slično".

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
5 godina
protjeran
offline
Re: Edward Snowden sljedećeg mjeseca izdaje memoar
@ Rambox

Ma, to je njima (amerima) više da pokažu ostalim potencijalnim zviždačima što ih slijedi kad ih ukebaju (isto ko i s Assangeom).

A ovo sa Sirijom - je, to ih je komplet uzjebalo. Taman su mislili da su pri kraju... kad ono bačuška. ;)
Nakon toga pušu i na hladno (pogledati pod Venezuela).
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.8.2019 22:23 (Antiseptik).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Edward Snowden sljedećeg mjeseca izdaje memoare

Samo indirektno povezano, kao posljedica svih mogućih nevjerodostojnosti i loših poteza US gov ne samo prema vl. narodu, već i partnerima:

Danas sam pročitao zanimljiv članak odličnog naslova, vezano uz američanske aspiracije prema Iranu - uzaludno su poslali poziv desecima država za pristup tzv "Operaciji Sentinel"... naslov sve govori:

"Trump’s coalition of one

 
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Edward Snowden sljedećeg mjeseca izdaje memoare
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice