Električni i hibridni automobili u SAD-u više neće

poruka: 24
|
čitano: 7.375
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Električni i hibridni automobili u SAD-u više neće".
10 godina
offline
Električni i hibridni automobili u SAD-u više neće

Brzine oko 30km/h su pretezno u gradu, a automobili su smatrani kao veliki proizvodjaci buke (makar za one koji zive uz prometne ceste). 

Mozda uvedu neki zvuk koji ce biti prijatniji za uho ili ako vozaci mogu birati bojim se koji bi zvuk odabrali neki :-(

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Električni i hibridni automobili u SAD-u više neće

Novi automobili, pogotovo oni manji, kad voze do 30 km/h su skoro besumni, uopce ne mozes skuzit da li im je motor upaljen ili ne.

Za njih ta pravila ne vrijede?

 

Moja osobna observacija je da se veliki broj pjesaka u blizini prometnice (bez obzira da li je prelaze ili samo hodaju uz) ponasa ko kokos bez glave.

Cudno je da nema vise nesreca...

 

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Električni i hibridni automobili u SAD-u više neće

Ja bih na svoj auto stavio zvuk: intro od AC/CD "Highway to hell"

 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Električni i hibridni automobili u SAD-u više neće

-treba vratiti u modu ono, seljo s muzikom, spuštena stakla i navijen radio.. u fići,... auspuh ko grički top..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
13 0 hvala 0
12 godina
offline
Električni i hibridni automobili u SAD-u više neće

Jucer je pored mene na uskoj ulici prosao Model S otprilike s otprilike 30-35km/h i bez problema se cuje zvuk otpora zraka i podloge. To sto na ulicama imamo hodajuce zombije koji buljeci u ekrane i sa slusalicama u usima izazivaju sudbinu nije razlog da odbacimo sansu za permanentno rjesenje zagadenja bukom.

Moj PC  
15 0 hvala 2
14 godina
offline
Električni i hibridni automobili u SAD-u više neće

Navigacija u prometu je pretežito vizualna što znaći da pješak mora GLEDATI a ne slušati kuda se kreće! Umjesto da se smanjuje kolićina buke u prometu, sada za zakonski podiže. Bitno da kod amera sigurnosi sustavi poput ABS ili zracnih jastuka nisu obavezni u novim automobila ali je zato obavezno posjedovanje oružja - svijet izvrnutih stvari.

Moj PC  
12 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Električni i hibridni automobili u SAD-u više

A što ćemo sa slijepim osobama, zbog kojih se sve ovo i radi?

15 godina
online
Re: Električni i hibridni automobili u SAD-u više

bar su dosljedni.. uvođenje npr pojasa (za vezanje).. ovisno o tumačenju-prevodu, opasač-remen-.. i dok rukama crtaš po zraku, 'znaš ono' (pokret rukom od ramena preko trbuha..) i klasičan us-sudac to doživi kao halter za gun, od tad je obavezno. Inače bi bilo opcija.. :)

 

pošto imaju i školske buseve, poveznica s tičerarmingom, uz model za knjižničarke (prigušivač), školski busevi (na podvozju humvija) će imati kružno postolje za M2 il ineki flak, dok tičer u autu mora imati bar jednu dugu cijev.. auspuh je opcija. :)) btw i tu je bilo problema s prijevodom, top-prigušivač..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2018 8:45 (ihush).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Električni i hibridni automobili u SAD-u više
Kod njih je to obavezno, dok recimo u Indiji nije..
7 godina
offline
Električni i hibridni automobili u SAD-u više neće

krooompiraaaa, kiselog zelja, jabuka, kronpiraaaa

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Električni i hibridni automobili u SAD-u više
10alex kaže...

Brzine oko 30km/h su pretezno u gradu, a automobili su smatrani kao veliki proizvodjaci buke (makar za one koji zive uz prometne ceste). 

Mozda uvedu neki zvuk koji ce biti prijatniji za uho ili ako vozaci mogu birati bojim se koji bi zvuk odabrali neki :-(

 

Prva asocijacija:

 

 

 

13 godina
offline
Električni i hibridni automobili u SAD-u više neće

hoće li bit u ponudi zvuk honde civic 1.5 iz 90-ih sa 80mm topom iza?

Svemirski mega car
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Električni i hibridni automobili u SAD-u više
matkoGSi kaže...

hoće li bit u ponudi zvuk honde civic 1.5 iz 90-ih sa 80mm topom iza?

 

Više bi volio čuti blow off valve haha

16 godina
offline
Re: Električni i hibridni automobili u SAD-u više
Vezano za fotografiju - nije mi jasno zašto kod električnih auta priključak za punjenje nije na nekom logičnijem mjestu kao npr kod vozačevih vrata pa da ne moraš ići okolo svaki put. Također to bi smanjilo šansu da biseri odvezu auto sa konektorom još priključenim za auto.

To bi imalo smisla pogotovo sa nekim sustavom pay in front punjenja jer ne moraš niti izlaziti iz auta da ga napuniš.
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Električni i hibridni automobili u SAD-u više neće

kod modela koji su primarno razvijeni za benzin dizel motore imaju utičnicu na mjestu za tankiranje goriva,jer je ta "rupa" već tu kad su štancali karoseriju,jeftinije je štancat jedan tip karoserije nego dva

 

dok kod auta koji su razvijeni samo za struju,oni mogu imat u lijevom blatobranu ili ispod logotipa marke na prednjoj maski (estetski prihvatljivo) (hyundai ioniq,opel ampera e,nissan leaf,..)

 

 

Svemirski mega car
Moj PC  
5 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Električni i hibridni automobili u SAD-u više
Mar kaže...
Vezano za fotografiju - nije mi jasno zašto kod električnih auta priključak za punjenje nije na nekom logičnijem mjestu kao npr kod vozačevih vrata pa da ne moraš ići okolo svaki put. Također to bi smanjilo šansu da biseri odvezu auto sa konektorom još priključenim za auto.

To bi imalo smisla pogotovo sa nekim sustavom pay in front punjenja jer ne moraš niti izlaziti iz auta da ga napuniš.

Biseri će uvijek biti biseri, ne možeš dovoljno fool-proof sustav napraviti da spriječiš svakog idiota koliko god se trudio.

 

16 godina
neaktivan
offline
Električni i hibridni automobili u SAD-u više neće

treba staviti zvuk mašine za rublje, pomogućnosti centrifugu ili stari usisavač 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Električni i hibridni automobili u SAD-u više neće

čisto kao prijedlog:

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Električni i hibridni automobili u SAD-u više

 

Na 0:15 hahahhaha

16 godina
offline
Električni i hibridni automobili u SAD-u više neće

Pitanje vremena kada ce "masni prdac" biti jedna od opcija 

 
4 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Električni i hibridni automobili u SAD-u više neće

A da je bilo malo isključit slušalice i gledat' oko sebe na ulici, ne bi bilo bitno kakve auto proizvodi zvukove niti sa koje daljine se čuje/ne čuje jer ne bi ni bilo toliko prometnih nesreća... 
Human stupidity - LEVEL UP!

(-(-_(-_-)_-)-)
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Električni i hibridni automobili u SAD-u više neće

Uz zvukove ljubavnoga klinča pri nižim brzinama nudimo vam i ove decetne hologramske jelenje rogove na haubi, tijekom vožnje društvo vam može praviti Helga, ona zna vaše navike i što volite.

Može li Helga voziti kad budem umoran? Naravno samo je zamolite.

Helga molim te nemoj voziti više od 200 i stani na slijedećem odmorištu.

Nikola, I'm afraid I can't do that.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Električni i hibridni automobili u SAD-u više
Kako ne shvaćaš ;) oni vide i auto kao oružije, s razlogom se ne ugrađuju sigurnosi sustavi, tako možeš veće sranje napravit sa svojim novim oružijem/autom...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Električni i hibridni automobili u SAD-u više
MMX kaže...

Novi automobili, pogotovo oni manji, kad voze do 30 km/h su skoro besumni, uopce ne mozes skuzit da li im je motor upaljen ili ne.

Za njih ta pravila ne vrijede?

 

Moja osobna observacija je da se veliki broj pjesaka u blizini prometnice (bez obzira da li je prelaze ili samo hodaju uz) ponasa ko kokos bez glave.

Cudno je da nema vise nesreca...

Apsolutno istina, ali nije ni da je prosječni vozač bolji. Meni se već dvaput ove godine dogodilo da su me žene (je li to igrom slučaja ili nešto govori, procijenite sami ) skoro pregazile na zebri. Jednom fino prelazim pored auta koji stoje na zebri, kreće auto ispred i glupača kreće skupa s njim bez da baci pogled oko sebe ima li pješaka. Da nisam čuo auto da kreće sto posto bi mi potrgala nogu. Drugi put žena skreće lijevo (na raskrižju gdje je zabranjeno skretanje ulijevo) i na mene nevinog pješaka. I još se krene derati na mene kaj ne gledam hahahha Strašno

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice