Elektronske registarske tablice predstavljene u Ka

poruka: 7
|
čitano: 3.029
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elektronske registarske tablice predstavljene u Ka".
15 godina
offline
Elektronske registarske tablice predstavljene u Ka

*elektroničke

 
5 0 hvala 1
15 godina
online
Elektronske registarske tablice predstavljene u Ka

Veću glupost nisam dugo čuo.

Isto kao i za "zaslon na elektronskim knjigama".

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
online
Elektronske registarske tablice predstavljene u Ka

Pa ovo je dobro, zato što je hackable.

Nema više stajanja onim sisačima novaca - promijeniš tablicu po potrebi a ako te i uhvate uvijek možeš reć "nisam ja".

Svemir.
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Elektronske registarske tablice predstavljene u Ka

"...koristi bistabilni LCD zaslon kakve susrećemo na elektronskim knjigama, a ne treba im konstantno napajanje električnom energijom."

 

Hm, LCD ili E-Ink zaslon? Kaže ovdje da je E-Ink:

 

https://www.e-ink-info.com/us-starts-testing-e-ink-car-license-plates

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2018 23:17 (Mycroft).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Elektronske registarske tablice predstavljene
PaleRider kaže...

Pa ovo je dobro, zato što je hackable.

Nema više stajanja onim sisačima novaca - promijeniš tablicu po potrebi a ako te i uhvate uvijek možeš reć "nisam ja".

 Za hakiranje se ide u zatvor na par godina, a za brzinu daš petsto kuna i bok. Što bi rekli ameri - no brainer.

Ja rekoh
16 godina
online
Re: Elektronske registarske tablice predstavljene
Feudalac kaže...

 Za hakiranje se ide u zatvor na par godina, a za brzinu daš petsto kuna i bok. Što bi rekli ameri - no brainer.

 

no brainer? dati 500 kn bez da si napravio ikakvu štetu? Dobro si rekao - treba neimat mozga da se prihvati takav sustav i neimat muda da on opstane i postane sve gori.

 

Svemir.
15 godina
online
Re: Elektronske registarske tablice predstavljene
PaleRider kaže...
Feudalac kaže...

 Za hakiranje se ide u zatvor na par godina, a za brzinu daš petsto kuna i bok. Što bi rekli ameri - no brainer.

 

no brainer? dati 500 kn bez da si napravio ikakvu štetu? Dobro si rekao - treba neimat mozga da se prihvati takav sustav i neimat muda da on opstane i postane sve gori.

 

 

Taaaako je Roki, šta će tebi ko govoriti koliko ćeš ti brzo voziti. Ti najbolje znaš.

Opleti Roki, stisni gas, kome se može što dogoditi, nikome! Roki nikome ne staje, bješte djeco evo Rokija.

 

Treba ukinut sve kazne, nek se ljudi voze kako misle da mogu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice