EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar 30 p

poruka: 16
|
čitano: 4.118
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar 30 p".
15 godina
offline
EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar 30 p

Ma da, možeš misliti kako će Netflix početi financirati HAVC, hehe  . Smanje postojeći neeuropski sadržaj do potrebnog omjera ili prebace teret na korisnike i mirna BiH. I ne sumnjam da će od svega toga samo profitirati sektor nelegalne distribucije. Al to je tako u prirodi, gdje ima mesa ima i lešinara.

Deckard
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar 30 p

Bit ce dobro ako dobijemo njemacke, poljske, svedske i ostale filmove/serije, al bit ce gadno ak krenu sa turskim i spanjolskim sapunicama.

(makar bi Netflix od toga mogao i profitirati - znam bar jednu kandidatkinju koja bi prodala obiteljsko zlato za turske sapunjare)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar 30 p

Zbog te EU i nazovi država članica Netflix već ima smanjen obim sadržaja na ovim prostorima. A sad još žele dodatno smanjivanje uz uvođenje kojekakvog trećerazrednog smeća.

 

 
4 2 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar
maximus007 kaže...

Zbog te EU i nazovi država članica Netflix već ima smanjen obim sadržaja na ovim prostorima. A sad još žele dodatno smanjivanje uz uvođenje kojekakvog trećerazrednog smeća.

 

 Na osnovu cega si donio taj velebni zakljucak? 

15 godina
offline
EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar 30 p

jedva čekam ciklus tradicionalnog albanskog filma. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 14:57 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar 30 p

Nevjerojatno čim se sve bavi EU birokracija. Eto jučer sam saznao da je nedavno ograničena količina soli u kruhu. Sutra će ograničiti količinu šećera u čokoladi.

 
6 0 hvala 0
10 godina
offline
EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar 30 p

U potpunosti podrzavam, a nek si dizu cijene doma materi ovaj caci.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 21:00 (Statsman).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar 30 p

Dosta europskih filmova je bolje od svih ostalih bar kad se radi o novijim.

 
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar

Ima i odlicnih serija, evo primjerice njemacki Dark.

15 godina
offline
EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar 30 p

Al dobre evropske serije i filmovi dođu na netflix i bez specijalnog zakona. Ovaj zakon će ih natjerati da stave i hrpu loših serija i filmova, a korisnici će to na kraju platiti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar 30 p

Hoće li se i izvor tog sadržaja unutar EU pravično raspoređivati po zemljama članicama pa da se prijavimo za neki poticaj u cilju produciranja neke serije? Ako postoji i naša kvota unutar toga predlažem da im pošaljemo Lud - Zbunjen, Nad lipom i Zauvijek susjedi. Ako alkohol i duhan nisu zabranjeni, ne znam zašto se ne bi i ove serije legalizirale unutar EU.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2018 11:42 (ante_etna).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar
dejo6 kaže...

Al dobre evropske serije i filmovi dođu na netflix i bez specijalnog zakona. Ovaj zakon će ih natjerati da stave i hrpu loših serija i filmova, a korisnici će to na kraju platiti.

A kao da preko bare na jednu vrhunsku i devet gledljivih ne produciraju sto sranja?

Ne ovo ce ih samo natjerat da vise uloze u europsku (ko)produkciju tj. ocekujem poplavu serija tipa Young Pope i Counterpart koje su dobrim dijelom na europski pogon dok je samo par glavnih rola u rukama dobrih karakternih glumaca s anglosaksonskog govornog podrucja.

 

 

 

 

10 godina
offline
Re: EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar
ante_etna kaže...

Hoće li se i izvor tog sadržaja unutar EU pravično raspoređivati po zemljama članicama pa da se prijavimo za neki poticaj u ciljem produciranja neke serije? Ako postoji i naša kvota unutar toga predlažem da im pošaljemo Lud - Zbunjen, Nad lipom i Zauvijek susjedi. Ako alkohol i duhan nisu zabranjeni, ne znam zašto se ne bi i ove serije legalizirale unutar EU.

 Pogledaj Pocivale u miru i Novine pa onda kreni srat. Malo misto ili Gruhtovcani su i dalje bolji od 99,9% americke produkcije.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 9:47 (Statsman).
12 godina
offline
Re: EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar
Statsman kaže...
ante_etna kaže...

Hoće li se i izvor tog sadržaja unutar EU pravično raspoređivati po zemljama članicama pa da se prijavimo za neki poticaj u ciljem produciranja neke serije? Ako postoji i naša kvota unutar toga predlažem da im pošaljemo Lud - Zbunjen, Nad lipom i Zauvijek susjedi. Ako alkohol i duhan nisu zabranjeni, ne znam zašto se ne bi i ove serije legalizirale unutar EU.

 Pogledaj Pocivale u miru i Novine pa onda kreni srat. Malo misto ili Gruhtovcani su i dalje bolji od 99,9% americke produkcije.

" Kreni srat", bit će da si krivo shvatio post kad si se tako uzhebo i napisao nešto što nema veze s vezom.

10 godina
offline
Re: EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar
ante_etna kaže...
Statsman kaže...
ante_etna kaže...

Hoće li se i izvor tog sadržaja unutar EU pravično raspoređivati po zemljama članicama pa da se prijavimo za neki poticaj u ciljem produciranja neke serije? Ako postoji i naša kvota unutar toga predlažem da im pošaljemo Lud - Zbunjen, Nad lipom i Zauvijek susjedi. Ako alkohol i duhan nisu zabranjeni, ne znam zašto se ne bi i ove serije legalizirale unutar EU.

 Pogledaj Pocivale u miru i Novine pa onda kreni srat. Malo misto ili Gruhtovcani su i dalje bolji od 99,9% americke produkcije.

" Kreni srat", bit će da si krivo shvatio post kad si se tako uzhebo i napisao nešto što nema veze s vezom.

 Ante ne seri

12 godina
offline
Re: EU: Streaming servisi će biti dužni imati bar
Statsman kaže...

 kreni srat.

  ne seri

 Daj se odluči, nemereš mijenjat' direktivu svakih 15 sekundi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice