EU želi uklanjanje ilegalnog sadržaja s Interneta

poruka: 5
|
čitano: 2.767
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EU želi uklanjanje ilegalnog sadržaja s Interneta ".
10 godina
neaktivan
offline
EU želi uklanjanje ilegalnog sadržaja s Interneta

Kad govorimo o kompanijama koje dnevno imaju aktivnih milijune (stotine milijuna) korisnika, jedini nacin je automatsko uklanjanje sadrzaja nakon prve prijave. Znaci nebo je granica je zloupotrebe, a rezultat da je svaka objava na facebooku, youtubu itd. u razumnoj opasnosti da bude pobrisana. Uvijek ce se netko naci tko ce prijavit bilo sto iz bilo kojeg razloga, pogotovo ako ta prijava bez obzira koliko je bezrazlozna ce uroditi plodom. Lazni profili ce se izradjivati samo za prijavljivanje.

Ne vidim na koji nacin osim automatizma se moze udovoljiti uklanjaju sadrzaja u kratkom roku.

Sigurna trazilica: https://www.ixquick.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
EU želi uklanjanje ilegalnog sadržaja s Interneta

Mnogo je jedan sat, ja bi to na minutu smanjio...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
9 0 hvala 2
15 godina
offline
EU želi uklanjanje ilegalnog sadržaja s Interneta

Da mi je EU plata vjerovatno ne bih ni pomišljao na ilegalni sadržaj...

Know your world.
 
4 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: EU želi uklanjanje ilegalnog sadržaja s Intern

Ovu naredbu kao da je izdalo ministarstvo istine (1984) 😑

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2018 11:53 (ivan262).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
EU želi uklanjanje ilegalnog sadržaja s Interneta

Nije sve crno-bijelo, vjerojatno su mislili na privremeno uklanjanje / nedostupnost, dok autor ne potvrdi / opovrgne sumnjivost.
Znači, u praksi, neka AI skripta / robot koji prepozna dovoljno sumnjivih keyworda i drugih elemenata (npr u slučaju plaćenog "bombardiranja" raznih siteova istim sadržajem, npr u predizbornoj kampanji), zbloka sadržaj i traži od autora promptni dokaz o neškodljivosti poslanog.

 

U praksi, da: to djeluje kao preventivna cenzura i potencijalno otvara mogućnost stravičnih manipulacija.

 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice