Europske zemlje (bez Hrvatske) dogovorile ulaganja

poruka: 6
|
čitano: 2.494
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Europske zemlje (bez Hrvatske) dogovorile ulaganja".
15 godina
offline
Europske zemlje (bez Hrvatske) dogovorile ulaganja

Kako ocekivati da da podupremo ulaganje u umjetnu inteligenciju kad nismo kadri niti prirodnu inteligenciju upotrijebiti bez da se ne posvadjamo (reforma skolstva).

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Europske zemlje (bez Hrvatske) dogovorile ulaganja

niš me to ne čudi. mi smo ionak slijepo crijevo europe, zabunom primljeni u zajednicu uređenih i civiliziranih država. eventualno bi tu netko mogao osnovati "državnu agenciju za umjetnu telekenjciju" i zaposliti u njoj još parsto uhljeba iz vladajuće koalicije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Europske zemlje (bez Hrvatske) dogovorile ulaganja

Kod nas ima previse umjetnog, a premalo inteligencije, tako da me ne cudi.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Europske zemlje (bez Hrvatske) dogovorile ulaganja

Nemoj ti men neku antelegenciju da u Hrvacki sabor ide! Odi treba raspravljat o istaMbulskoj konferenciji! Da oni meni musko u zemski wc!

 
8 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Europske zemlje (bez Hrvatske) dogovorile ulaganja

Bolje prirodna glupost nego umjetna inteligencija 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Europske zemlje (bez Hrvatske) dogovorile ulaganja

Saće Markićka organizirati referendum protiv ove konvencije, jer ta AI mora biti nedjelo šejtana. 

 
3 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice