Filmski studio MGM nudi se na prodaju streaming se

poruka: 8
|
čitano: 4.210
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Filmski studio MGM nudi se na prodaju streaming se".
16 godina
offline
Filmski studio MGM nudi se na prodaju streaming se

Na kraju nece biti niti jednog filmskog studija koji je pravio filmove u zadnjih 20 godina. Ostat ce samo streaming servisi i softverske kompanije koje imaju toliko novca na svojim racunima da mogu kupiti citave drzave sa njihovim stanovnicima da im peru prljave gaće. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Filmski studio MGM nudi se na prodaju streamin
Romano kaže...

Na kraju nece biti niti jednog filmskog studija koji je pravio filmove u zadnjih 20 godina. Ostat ce samo streaming servisi i softverske kompanije koje imaju toliko novca na svojim racunima da mogu kupiti citave drzave sa njihovim stanovnicima da im peru prljave gaće. 

 ali na žalost i dalje ne znaju snimiti pošteni film. :-(

7 godina
protjeran
offline
Re: Filmski studio MGM nudi se na prodaju streamin
Romano kaže...

Na kraju nece biti niti jednog filmskog studija koji je pravio filmove u zadnjih 20 godina. Ostat ce samo streaming servisi i softverske kompanije koje imaju toliko novca na svojim racunima da mogu kupiti citave drzave sa njihovim stanovnicima da im peru prljave gaće. 

 O cemu pricas Universal, Disney, Warner su jaci nego ikada.

9 godina
neaktivan
offline
Filmski studio MGM nudi se na prodaju streaming se

Koliko god rastu prihodi i rashodi te se povećava budžet u sadašnjem dobu, nekako mi se čini da nikad nije bilo manje novih dobrih franšiza i IP-jeva. Vrte se samo Star Wars, Transformeri, Terminator ponovno, pa Marvel i DC franšize i još neke. Valerijan koji je bio jedan novi IP je nažalost bio flop u prodaji. Evo, prošle su već godine otkad je bio neki film koji me stvarno pozitivno oduševio, pogotovo da je to taj film, bez universa ili slično, na primjer Bad Times at El Royale.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2020 19:40 (JozoBozo121).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Filmski studio MGM nudi se na prodaju streamin
O_O_O kaže...

 O cemu pricas Universal, Disney, Warner su jaci nego ikada.

O cemu pricam ? Sve tri firme koje si nabrojao su sitna riba. Samo Disney vrijedi 190 miljardi, a ova dva Warner i Universal ne vrijede ni 20 miljardi . A Apple net worth preko 1000 miljardi i odlucio je progutati sve za njihov Apple+. Da ne pricam o Netflixu koji godisnje zaradjuje 17 miljardi. Tako da imas jos jedino Disney i to je to. 

Filmski studio MGM nudi se na prodaju streaming se

Neka im i HRT ponudi svojeg "Generala", već kad smo ga svi mi u HR platili bio bi red da se ovo remekdjelo može gledati svugdje u svijetu.

Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Filmski studio MGM nudi se na prodaju streaming se

Nudim 1 Kn za MGM...Ako je mogao Kutle po jednu kunu,zašto nebi i ja.

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Filmski studio MGM nudi se na prodaju streamin
Romano kaže...
O_O_O kaže...

 O cemu pricas Universal, Disney, Warner su jaci nego ikada.

O cemu pricam ? Sve tri firme koje si nabrojao su sitna riba. Samo Disney vrijedi 190 miljardi, a ova dva Warner i Universal ne vrijede ni 20 miljardi . A Apple net worth preko 1000 miljardi i odlucio je progutati sve za njihov Apple+. Da ne pricam o Netflixu koji godisnje zaradjuje 17 miljardi. Tako da imas jos jedino Disney i to je to. 

 Mozda na prvi pogled. Warner je divizija AT&T koji vrijedi $190 miljardi, a Universal je dvizija Comcasta koji vrijedi $70 miljardi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice