Forza Horizon 5 dolazi s impresivnim brojem automo

poruka: 15
|
čitano: 16.518
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Forza Horizon 5 dolazi s impresivnim brojem automo".
13 godina
offline
Forza Horizon 5 dolazi s impresivnim brojem automo

Zanimljivo kako je sličan narativ kao u HCL članku, podnaslov je praktički isti samo parafraziran.

U oba slučaja su autori očito nesvjesni da je Nevera produkcijski naziv za C_Two pa se ne može reć da Nevere nema u igri.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 5 dolazi s impresivnim brojem au
hah

zanimljivo je kako si spomenuo lika iz knjige (i tv serije) koji je iz davnih vremena, a usko je povezan s autorom koji objavljuje na bug.hr i sudjeluje u raspravama na ovom forumu

a i ovi moderni CEO-i me veoma podjećaju na Matana :)
MPLAB C18
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Forza Horizon 5 dolazi s impresivnim brojem au
Pustite Rimca na stranu

Lista im je zasada zakurac

Nema BMW-a,nema Alfe,nema Citroena,nema Fiata,samo dva Peugeota, jedan (2) Opela....

Bitno je da natrpaju američka sranja do daske...

Svemirski mega car
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Forza Horizon 5 dolazi s impresivnim brojem au
Ima li Ferarija 575M Maranello
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Forza Horizon 5 dolazi s impresivnim brojem automo

Ni jedan novi model iz 2020. ili 2021. ... sve isto kao i FH4. 

 

A možda fali i virtualnih čipova  ...irl čekam auto već 6 mjeseci od narudžbe i još nema update osim da je potvrđena proizvodnja.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2021 9:34 (mrsmith).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Forza Horizon 5 dolazi s impresivnim brojem automo

a kao da vam je bitno koji auto vozite, pa nije da su radili na fizikalnom modelu, pa nije to simulator vožnje...

 

 

vozio FH3, nakon par gluposti kupio sam ferrari testarosu, i neda mi se više ništa drugo niti voziti niti kupovati. Možda sam prestar pa ne razumijem što bih trebao raditi, ali ovaj auto mi je super, odvozio sam 20ak utrka (svaka uglavnom identična, staza slična, okoliš sličan), eto, vidio sam sve što me interesiralo. Ugasio i nikad se više ne vratio igri.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Forza Horizon 5 dolazi s impresivnim brojem au
mrsmith kaže...

Ni jedan novi model iz 2020. ili 2021. ... sve isto kao i FH4. 

 

A možda fali i virtualnih čipova  ...irl čekam auto već 6 mjeseci od narudžbe i još nema update osim da je potvrđena proizvodnja.

 Koji auto?

13 godina
offline
Re: Forza Horizon 5 dolazi s impresivnim brojem au
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

a kao da vam je bitno koji auto vozite, pa nije da su radili na fizikalnom modelu, pa nije to simulator vožnje...

 

 

vozio FH3, nakon par gluposti kupio sam ferrari testarosu, i neda mi se više ništa drugo niti voziti niti kupovati. Možda sam prestar pa ne razumijem što bih trebao raditi, ali ovaj auto mi je super, odvozio sam 20ak utrka (svaka uglavnom identična, staza slična, okoliš sličan), eto, vidio sam sve što me interesiralo. Ugasio i nikad se više ne vratio igri.

 

 

Egzekli. Igrao FH4, više manje samo skinovi koji nemaju veze s pravim autom. Mustang iz 60ih je bio bolji od moje Alfe 4C po zavojima.

15 godina
online
Re: Forza Horizon 5 dolazi s impresivnim brojem au
Casper127 kaže...
mrsmith kaže...

Ni jedan novi model iz 2020. ili 2021. ... sve isto kao i FH4. 

 

A možda fali i virtualnih čipova  ...irl čekam auto već 6 mjeseci od narudžbe i još nema update osim da je potvrđena proizvodnja.

 Koji auto?

Golf 8 GTI.... narucio u 3. mj. nema jos nista, ni datum proizvodnje...

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5 dolazi s impresivnim brojem au
Ima se meže se 😁

Frend mi novu Octaviu ceka isto od 3 mjeseca..
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2021 8:41 (volegradele).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Forza Horizon 5 dolazi s impresivnim brojem au
volegradele kaže...
Ima se meže se 😁

Frend mi novu Octaviu ceka isto od 3 mjeseca..

Yup, dok dođe, doći će i facelift 

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
Re: Forza Horizon 5 dolazi s impresivnim brojem au
mrsmith kaže...
Casper127 kaže...
mrsmith kaže...

Ni jedan novi model iz 2020. ili 2021. ... sve isto kao i FH4. 

 

A možda fali i virtualnih čipova  ...irl čekam auto već 6 mjeseci od narudžbe i još nema update osim da je potvrđena proizvodnja.

 Koji auto?

Golf 8 GTI.... narucio u 3. mj. nema jos nista, ni datum proizvodnje...

 Pitam jer sam si ja naručio A4 i prvo je bilo tri mjeseca, na kraju su promijenili na 5-6mj. Još malo pa je prošlo mjesec dana od toga, a rekao je da će mi javit kad potvrde datum isporuke, no izgleda da ću ja isto čekat pošto je to sve dio VW grupe hahahaha 

15 godina
online
Re: Forza Horizon 5 dolazi s impresivnim brojem au
Casper127 kaže...
mrsmith kaže...
Pitam jer sam si ja naručio A4 i prvo je bilo tri mjeseca, na kraju su promijenili na 5-6mj. Još malo pa je prošlo mjesec dana od toga, a rekao je da će mi javit kad potvrde datum isporuke, no izgleda da ću ja isto čekat pošto je to sve dio VW grupe hahahaha 

Da, grozno je stanje trenutno. Kaže mi ovaj u salonu da sad naručiš, barem godinu dana čekanja kako stvari stoje u VW grupi. Meni je na ponudi bilo 3 mjeseca isporuka (početkom 3.mj kad sam naručio auto)... nakon tih 3 mjeseca prebacili na 6 mjeseci zbog nestašice čipova / situacije... evo 6 mjeseci je prošlo, sad je sve u zraku - informacija nikakvih nema.

 

Ali eto, kolega je naručio ID4 i njemu je stigao u manje od 3 mjeseca... tako da mi se čini da su električni trenutno u većem prioritetu.

It is always darkest just before the dawn.
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5 dolazi s impresivnim brojem au

el. i više klase imaju prioritet...

 

a recimo Peugeot za novi 308 nudi - analognu ploču...

Ju je je? Je ju je!
7 godina
offline
Re: Forza Horizon 5 dolazi s impresivnim brojem au
Stric_Jura kaže...

el. i više klase imaju prioritet...

 

a recimo Peugeot za novi 308 nudi - analognu ploču...

Na kraju ispada da je korona spasila više života nego oduzela, jer svi budu prisiljeni maknuti tablete i touchscreenove iz auta, koliko bude to samo spasilo života...

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice