Fractal Design Meshify 2 Clear TG - Rafiniranje kv

poruka: 10
|
čitano: 4.299
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fractal Design Meshify 2 Clear TG - Rafiniranje kv".
14 godina
offline
Fractal Design Meshify 2 Clear TG - Rafiniranje kv

"Nema ledice za rad diskova" - na 2 kučišta to nisam ni spajao tako da je to po meni plus.

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Fractal Design Meshify 2 Clear TG - Rafiniranje kv

"Nema ledice za rad diskova" - to treba premjestiti u rubriku "prednosti"!

Idi i radi nešto korisno!
 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Fractal Design Meshify 2 Clear TG - Rafiniranje kv

Ja volim kad još nekaj lagano blešči, a da nisu RGB sranja... lepa mala HDD ledica je uvijek dobrodošla, al nije nikakav minus.

 

Kak bi onaj lokalni analni uvlakač rekao, Fractal rula nadmočno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fractal Design Meshify 2 Clear TG - Rafiniranj

Opcija je uvijek dobrodošla. No, na Define R4 mi je toliko bleščila u oči da sam je morao iskopčati (mala studentska soba). Tko zna, da je bila neka prigušenija, manje napadna LED-ica...

15 godina
offline
Fractal Design Meshify 2 Clear TG - Rafiniranje kv

"Nema ledice za rad diskova" - koga još briga za to, ionako to više nisu diskovi nego memorijski čipovi (nvme ssd), barem kod mene...

 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Fractal Design Meshify 2 Clear TG - Rafiniranje kv

Ovaj članak mi izgleda kao ulizavanje sponzoru jer ste i mane koje su svi ostali naglasili predstavili kao prednost. Kučište je solidno ali ne zaslužje ovu ocjenu niti blizu s obzirom da se za te novce može dobiti kvalitetnije kučište

 
1 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Fractal Design Meshify 2 Clear TG - Rafiniranj
formula1live kaže...

Ovaj članak mi izgleda kao ulizavanje sponzoru jer ste i mane koje su svi ostali naglasili predstavili kao prednost. Kučište je solidno ali ne zaslužje ovu ocjenu niti blizu s obzirom da se za te novce može dobiti kvalitetnije kučište

 A mane su?

4 godine
protjeran
offline
Re: Fractal Design Meshify 2 Clear TG - Rafiniranj
Denis kaže...
formula1live kaže...

Ovaj članak mi izgleda kao ulizavanje sponzoru jer ste i mane koje su svi ostali naglasili predstavili kao prednost. Kučište je solidno ali ne zaslužje ovu ocjenu niti blizu s obzirom da se za te novce može dobiti kvalitetnije kučište

 A mane su?

 

Kad vec pitas, evo sa drugih bogatih sajtova, kojima ovo kuciste ne znaci aposlutno nista, makar dobili 10 komada free:

 

 

  • Bulky power supplies can't slide in sideways.
  • A touch pricey for the feature set.
  • Vertical-mount video card riser not included standard.

Nifty front-panel texture, but front fans aren't lit to highlight it.

  • This white case has a black interior.
  • Changing the case to Storage Mode is slightly fiddly.
  • Removing the drive cage in the floor of the case may take some work.
  • Difficult to access lower compartment
    Short on Zip ties
    Over tightened thumbscrews

 

I pod vasim:

 

Izvrsne performanse

 

Jeste testirali prozracnost? Gdje su grafovi? ili je ovo jos jedan balkanski review gdje se dobije free za clanak ili review gdje ne smijes montirati nista jer se mora vratiti nazad, zato i nema slike sa staklom jer jos ono cudo niste odljepili?

 

15 godina
offline
Re: Fractal Design Meshify 2 Clear TG - Rafiniranj
Daj nauči pisati Ć
Idi i radi nešto korisno!
16 godina
moderator
offline
Re: Fractal Design Meshify 2 Clear TG - Rafiniranj
SuperHeroj kaže...
Denis kaže...
formula1live kaže...

Ovaj članak mi izgleda kao ulizavanje sponzoru jer ste i mane koje su svi ostali naglasili predstavili kao prednost. Kučište je solidno ali ne zaslužje ovu ocjenu niti blizu s obzirom da se za te novce može dobiti kvalitetnije kučište

 A mane su?

 

Kad vec pitas, evo sa drugih bogatih sajtova, kojima ovo kuciste ne znaci aposlutno nista, makar dobili 10 komada free:

 

 

  • Bulky power supplies can't slide in sideways.
  • A touch pricey for the feature set.
  • Vertical-mount video card riser not included standard.

Nifty front-panel texture, but front fans aren't lit to highlight it.

  • This white case has a black interior.
  • Changing the case to Storage Mode is slightly fiddly.
  • Removing the drive cage in the floor of the case may take some work.
  • Difficult to access lower compartment
    Short on Zip ties
    Over tightened thumbscrews

 

I pod vasim:

 

Izvrsne performanse

 

Jeste testirali prozracnost? Gdje su grafovi? ili je ovo jos jedan balkanski review gdje se dobije free za clanak ili review gdje ne smijes montirati nista jer se mora vratiti nazad, zato i nema slike sa staklom jer jos ono cudo niste odljepili?

 

 Imaš tablicu s performansama.

Bulky power supplies can't slide in sideways.

 

Tko god je ovo napisao nema pojma jer se u ovo kućište napajanje ne ugrađuje sa strane već se skine za to predviđeni okvir straga, montira se na napajanje i onda se napajanje vrati straga u kućište. Tako je sa svim Fractalovim kućištima unazad x godina. 

 

A touch pricey for the feature set.

 

Fractalova kućišta su uvijek bila skuplja.  Kvalitetna su, modularna i dobro složena. Ne vidim tu neki problem. 

 

Vertical-mount video card riser not included standard.

 

Ovo se jako rijetko viđa kao standardni dodatak. Zapravo, nisam vidio ni jedno kućište "normalne" cijene da to ima kao standardni dio opreme. Fractal cijeni taj vertical riser 50 dolara. Ne vidim kako je to mogao biti standardni dio opreme kućišta bez velike modifikacije cijene. 


Nifty front-panel texture, but front fans aren't lit to highlight it.

 

Stvar ukusa.

 

This white case has a black interior.

 

Također stvar ukusa.

 

Changing the case to Storage Mode is slightly fiddly.

 

Koliko često se to radi? Jedanput pri slaganju konfiguracije i eventualno ako se netko odluči kasnije nakrcati kućište diskova što je malo vjerojatno. Nema smisla spominjati uopće jer je traženje dlake u jajetu. 

 

Removing the drive cage in the floor of the case may take some work.

 

Da, no ne vidim čemu komplicirati s nekakvim dodatnim mehanizmima ako će se to napraviti jedanput pri inicijalnom slaganju konfiguracije. Sve je lijepo objašnjeno u priručniku i izvodi se bez problema dok je kućište prazno. Dakle također traženje dlake u jajetu. 

 

Difficult to access lower compartment

 

Lol, ne. 

 

Short on Zip ties

 

S obzirom da se dobiju i čičak vezice koje su već u kućištu, ne vidim ovo kao neki problem. Tko baš želi picajzlirati ionako ima doma spremne ovakve vezice. Fractal ne isporučuje ni više ni manje nego ostali. 

 

Over tightened thumbscrews


S ovim se mogu složiti. Štoviše, mislim da su ovakvi vijci posve neprikladni za fiksiranje kartica, a svi ih koriste. Napisao sam to u tekstu kojeg, sudeći po tvojoj opasci, nisi ni pročitao. Pisati to kao minus...pa svi na jačim kućištima koriste takve vijke i mnogim korisnicima se sviđaju. Ne znam zašto bi to pisao kao minus. Stegnuti prejako...pa ako se slaže PC onda valjda imaš odvijač pri ruci...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice