Galaxy A8 i A8+ (2018) imat će po dvije selfie kam

poruka: 9
|
čitano: 2.016
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy A8 i A8+ (2018) imat će po dvije selfie kam".
13 godina
neaktivan
offline
Galaxy A8 i A8+ (2018) imat će po dvije selfie kam

I kostat ce bezobrazno puno, sto mi umanjuje interesovanje za takvim cim, bez obzira kakve specifikacije i feature ce imati....

 
3 0 hvala 0
14 godina
online
Galaxy A8 i A8+ (2018) imat će po dvije selfie kam

Cifra uređaja će biti za sjest i plakat, a to je srednja klasa uređaja. Predviđam cijenu od minimalno 3.500 kn. Hvala, ali ne hvala.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Galaxy A8 i A8+ (2018) imat će po dvije selfie
Za uređaj s OLED ekranom, tako velikom baterijom i sasvim dobrim ostatkom hardvera, to bi bila vise nego konkurentna cijena
Ja rekoh
14 godina
online
Re: Galaxy A8 i A8+ (2018) imat će po dvije selfie
Feudalac kaže...
Za uređaj s OLED ekranom, tako velikom baterijom i sasvim dobrim ostatkom hardvera, to bi bila vise nego konkurentna cijena

Ono što sam rekao za cijenu to bi bilo najoptimističnije, ali ni blizu realne cijene koja će vjerojatno biti oko 4.000 - 4.500 kn. Drugo taj uređaj vjerojatno nećemo vidjeti u RH kao ni njegove prethodnike. Bez daljnjega da neće imati dobre specke, imat će odlične, ali i paprenu cijenu.

8 godina
offline
Re: Galaxy A8 i A8+ (2018) imat će po dvije selfie
Ht ima u ponudi a5 2017. Jako povoljno.
A7 je u dućanima oko 3000.
Ja rekoh
14 godina
online
Re: Galaxy A8 i A8+ (2018) imat će po dvije selfie
Feudalac kaže...
Ht ima u ponudi a5 2017. Jako povoljno.
A7 je u dućanima oko 3000.

Da, ali A8 je od 2015. godine i niti jedanput nije došao u RH, pa ne vjerujem ni da će A8 (2018). A ako je A7 3.000 kn, onda bi A8 bio sigurno 4.000kn - što nije malo ni baš povoljno, jer za te pare možeš kod Samsunga uzeti S7 Edge naprimjer.

13 godina
neaktivan
offline
Galaxy A8 i A8+ (2018) imat će po dvije selfie kam

Ma realno sve skuplje od 1700-1800 kn je bacanje para, i lijecenje kompleksa, al et...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Galaxy A8 i A8+ (2018) imat će po dvije selfie kam

jbg, treba naplatiti marketing

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Galaxy A8 i A8+ (2018) imat će po dvije selfie
immolation kaže...

Ma realno sve skuplje od 1700-1800 kn je bacanje para, i lijecenje kompleksa, al et...

 Nedavno sam čitao jedan dobar osvrt na stanje mobilnih SoC-ova; procjena je da se razvoj vlastitog rješenja isplati tek ako se može prodati 150 miliona komada. U tu priču jedva ulazi Apple i nitko drugi; svi ostali koriste generičke ARM-ove dizajne uz male modifikacije. Dodaj 4g modem, plati dio cijene mobitela Qualcommu; gdje je ostalo, proizvodnja, trošak prodaje, marketing, korisnička podrška, jamstvo...

Posljedično, koliko god mi mislili da je nešto napuhano, za tih 200+ eura ne možeš dobiti ništa solidno. Firme koje se natječu u tom segmentu uglavnom životare ili propadaju. Ja osobno sam se više puta opekao na povoljnim androidima tako da bih radije te novce dao za rabljeni godinu-dvije star top model samsunga ili applea nego za novog kineza.

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice