Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh

poruka: 23
|
čitano: 6.281
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh".
14 godina
offline
Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh

Prema specifikacijama, a pogotovo po kapacitetu baterije, prava bomba od mobitela.

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh
Samo neka je stisnu u 4 mm tanko kućište, da mami poglede (i vraga) :-)
A sad ozbiljno, nadam se da će Samsung ovaj put biti pametniji.
morrisoN
 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh
Nebi samsunga hvala... Skupo a krhko nepouzdano i jbs poslovni telefon koji je u podne prazan...
Moj PC  
2 7 hvala 0
Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh

Pa nisam baš čuo da su se ljudi jako žalili na trajanje njegove baterije, mislim danas je uobičajeno da ti baterija traje do kraja dana, što ovaj smartphone i omogućava.

 

Možda planiraju uvesti 4K zaslon (radi daljnje promocije Gear VR-a), jer bi za njega svakako trebala puno jača baterija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh

Horatio Samsung nepouzdan😂😂Već dugo nisam čuo ovakvu bedastoću!!Da mi je znati koji to ti pouzdani mob. koristiš!Ako nije tajna?

Samsung nepouzdan😂😂🤣🤣🤣🤣Krhko...pa jebate telefon od plastike.I treba malo paziti na stvari.Nemreš nešto paltiti 5 i više tisuća pa onda da ti pada po podu,ali gle čuda postoji i maska za mob. Jesmo čuli za to?😂😂😂😂I kaj još..a da baterija...haha a jesmo čuli za bežični punjač????????Zato Samsung i ima opciju bežičnog punjenja da bi ti tel. uvijek bio dovoljno pun!!! Mislim tolko si se israo da sam morao reagirati na tvoju objavu.😂😂🤣hahahaa

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 9:13 (SamsungX).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh
Ja sam malo istrazivao i trebao bi Note 9 imat bateriju od 3850 mAh
 
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh
Ja sam malo istrazivao i trebao bi Note 9 imat bateriju od 3850 mAh
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh

Samsungove baterije na novim mobovima traju, ali tek nakon nakon sto se i na njihovu preporuku pogasi sve sto se ne koristi: wireless, mobile network, nfc, gps, bluetooth, smanji svjetlina ekrana, smanji rezolucija ekrana, ukljuci CPU i battery optimizer, itd. itd.

Prvo se hvale velikom rezom ekrana a onda se ista nakon jednog od upgradea smanji - weee, da bi stedili bateriju.

Zapravo nam govore da ce nam baterija dugo trajati ako mobitel - ne koristimo.

 

Besh to. Ja od mobitela zelim da baterija moze izdrzat ako ne dva tri dana, a onda barem puna 24 sata full loada.

 

Trebnutno imam S7, prije sam imao xperije, i zivcira me sto nakon 1,5 god baterija ne izdrzi ni 1/3 dana normalne upotrebe, ne igranje neke igre

nego telefoniranje, gps bluetooth narukvica surfanje tu i tamo koja fotka...

I nije samo moj mob u pitanju i zena ima istog. Ista stvar i kod nje ikod svakog za kog znam da ima slican mob.

Ako vec rade poslovni mobitel onda neka ga naprave koji milimetar deblji da stane postenna baterija a ne da idu maksimalno minimizirati sve

i onda dobijemo tanke i osjetljive uredjaje gdje treba non stop paliti i gasiti fičere.

Nisam jedini koji tako razmislja i MASA ljudi im govori isto ali oni guraju svoje i bok: ajmo tanje ajmo manje ajmo maknut konektor za slusalice.

Ajmo stavit staklo iza da se jos lakse ogreme ili pukne a svi odmah maskicu na to i koji ce nam onda k staklo iza?
Ajmo zaoblit  ekran i stavit ga full to ruba i da im mob jos lakse izleti iz ruke, da jos cesce slucajno aktiviraju neki shortcut

i da se slika blizu rubova losije gvidi zbog refleksije svjetlosti.

 

E, pa zato ce moj sljedeci mob biti neki kinez koji ne mora biti nuzno imati hi tech specifikacije,

ali će mu baterija trajat.

Imam i eksternu bateriju i to ne jednu nego tri od +10k maha, no kad se ide negdje onda moram nosit i pun ruksak dodataka,
kabela dongleova i to mic po mic naraste na koju kilicu.

Ovako bi mogao uzeti jedan mob i da sam barem miran za vikend.

 

Moj PC  
11 2 hvala 0
14 godina
offline
Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh

Ko vam je kriv što kupujete galaksije.

Postoji veliki izbor proizvođača kojima je 2 dana trajanja baterije potpuno normalno a vi se zaljepite za mainstream i onda kukate.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5
Moj PC  
3 2 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh

Mislim da je neodvojivost korisnika od njihovih pametnih telefona umnogome veći problem od kratkoga trajanja jednoga punjenja baterije.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
 
15 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh
Ovo ja već zadnje 3 godine imam mob od 4000mah a samsung to tek sad uvodi.
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh
EZY-E kaže...

Ko vam je kriv što kupujete galaksije.

Postoji veliki izbor proizvođača kojima je 2 dana trajanja baterije potpuno normalno a vi se zaljepite za mainstream i onda kukate.

 

Ježiga, pametni uče na tuđim greškama, a mi ostali na svojima :)
Inače, meni osobno 7-ici osim jače baterije niš drugio ne fali.
Ako niš drugo bar mogu reć da sam imao - mainstream mob!

 

 

9 godina
offline
Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh

 Planiram kupiti novi mob, imam vise opcija! P20pro, 1+1 6, Sony zx2, najvise me za sada privlaci S9+  ali i odbija radi slabe baterije! Brat mi ima Mate 10 pro odlican mob, baterija nikako da se isprazni, ali mi nekako nije lego! Sva ta fama oko M10P reklame, na YT-u svi odusevljeni u ekstazi a nakraju nekako barem meni nista posebno! Tako da ono rekla kazala bas i ne treba previze ozbiljno ni shvacati!😉 To je samo moje misljenje! Thx!

Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh

ma kupi koji ti odgovara i uživaj, stalno mjerkanje po forumima, portalima samo te dovodi do ludila jer dok pogledaš niti jedna nije savršen, a vrijeme prolazi pa dođe drugi model i tako nedogled

7 godina
offline
Re: Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh

Da, Mate je zapravo sranje, bez obzira na sve silne epitete kojima ga pojedinci časte.

Ali, to je samo moje mišljenje, koje je potpuno irelevantno, jedini autoritet po tom pitanju unas (u foruma) jeste kolega fight.

Pričekajmo njega da nekaj pametno prozbori :)

 

 

Kruha i igala...
8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh
veseli007 kaže...

 Planiram kupiti novi mob, imam vise opcija! P20pro, 1+1 6, Sony zx2, najvise me za sada privlaci S9+  ali i odbija radi slabe baterije! Brat mi ima Mate 10 pro odlican mob, baterija nikako da se isprazni, ali mi nekako nije lego! Sva ta fama oko M10P reklame, na YT-u svi odusevljeni u ekstazi a nakraju nekako barem meni nista posebno! Tako da ono rekla kazala bas i ne treba previze ozbiljno ni shvacati!😉 To je samo moje misljenje! Thx!

 nisi jedini, svi plaču prek yt-a dok ne dobiju u ruke taj Mate, a kad ga dobiju u ruke nastave plakat kad vide šta su dobili

14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh

ma tako je sa svakim hypom pa i ovaj novi p20. Desetak yt bez raw fotografija, nitko ne zna koliko sample itd. bitno da se rade analize. Na kraju ispada da je loš softver što su do sada radili. Ciganarenje. Ista stvar sa oneplus 5 i taj hype sa Emily na kraju dobiješ skuplji mobitel koji plačaš marketing baš toj Emily.

 

po mojem mišljenju pixel sa jednom kamerom je bog i batina te samsung koji ima nekakvu konstantu 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 17:20 (Jim Carrey).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh
Svi kukate a da vam neko da tog matu ili p20 plus uzeli bi ga isti tren.
Meni nije problem rec da imam stari mob koji mi ispunjava sve sto od njega trazim cak je i premasi moja ocekivanja obzirom na skoro 3 godine starom mob sa non stop wifi ili 3g uhvatim 4 sata sota... Bitno je rec da danas poslovni mobiteli sve samo ne poslovni i da mi zapravo nema razlike izmedu nota i nekog ulephona sa monstruoznom baterijom.
Kad si u poslu i nemas vrimena punit mob boli te don jeli ti ekran hd ili retina ili nesto deseto... Jeli ti kamera ima svijetlije slike ili ne kad ti stize vazan dokument ili nesto slicno sve ces to zaboravit pa tako danas vise vidim poslovnih ljudi i kolega kojima je baterija prioritet...
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh

Ne kuzim sto je to lose sto ste vidjeli na Mate 10 Pro kad ste ga uzeli u ruke osim mozda klizavog kucista?

Nakon Samsung Note 2 i Samsung Note 4 uzeo sam Mate 10 Pro jer mi Samsung Note 8 bio preskup i ne vidim u cemu je problem s mobitelom.

Sto se tice trajanja baterije preporodio sam se. Koliko god ga silujem preko dana ne moram traziti punjac prije veceri a i da trebam napuni se turbo brzo. Normalnim rezimom rada bez beda 2 dana izdrzi. A sam mobitel radi iznimno stabilno i brzo, ...

Tek sam uz Mate 10 Pro skuzio koliko sam prije bio bez opravdanog razloga zaluđen Samsungom. Ne kazem kako je Samsung smece. Naprotiv, rade super mobitele ali su jednostavno postali preskupi za ono sto nude i sumnjam kako ce mi iduci mobitel biti Samsung sad kad sam se uvjerio kako i konkurencija radi itekako dobre a jeftinije mobitele.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh

Imao sam sve marke mobitela i svima je zajedničko- isključi ovo isključi ono. U praksi mi najduže traje baterija na srednjem segmentu. Svi flagship uređaji su kante kad je baterija u pitanju, bio to Apple, Huawei, Samsung ili bilo koji drugi.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh

ja bi lamburđinija V10 od 500ks  al da troši ko 1.9 TDi  . Evo tako sam nekako ja pročitao komentare  :)

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh
Ma kakva slaba baterija galaxy s9+ ima super bateriju sa svim upaljenim i 3-4 sata ekrana i upaljenim always on navecer oko 23:00 jos imam u prosjeku 30-40%
Samsung S8+
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 22:44 (pasko).
14 godina
offline
Re: Galaxy Note 9 će imati bateriju od 4000 mAh
pasko kaže...
Ma kakva slaba baterija galaxy s9+ ima super bateriju sa svim upaljenim i 3-4 sata ekrana i upaljenim always on navecer oko 23:00 jos imam u prosjeku 30-40%

 3-4h sot-a nije super, 8+ već je.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice