Galaxy Note7 za Samsung kao da nije postojao

poruka: 12
|
čitano: 4.066
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy Note7 za Samsung kao da nije postojao".
16 godina
offline
Galaxy Note7 za Samsung kao da nije postojao

Note je uvijek bila odlicna serija ali traži i specijalnu publiku. Moj izlet je bio u Note svijet s Note 3 Neo modelom. No nisam baš koristio olovčicu. Od tada sam vjeran S seriji.

Note 7 je konstrukcijski bio fijasko, a što se tiče mogućnosti standardno dobar uređaj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Galaxy Note7 za Samsung kao da nije postojao

Da su barem imali muda pa stavili gorući note7 na to.

Sa Note 3 sam prešao na Nokia 7 plus i ništa mi ne fali.

Note 3 je dobro izdržao i još ga koristim za navigaciju. Međutim samo custom romovi za nadogradnje jer Samsung.

Imao sam bar 5 telefona samsung, ali doviđenja vašem bloatwareu.

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Galaxy Note7 za Samsung kao da nije postojao

Potkrao vam se je mali tipfeler; “Sada već poprilično davne 2011. godine Samsung je pokrenuo nosu seriju mobitela – Note. Naime, te je godine sa proizvodnih traka izišao prvi Note”! 

 

Što se tiče “negiranja” postojanja, mogu oni probavati pokušati učiniti što god žele, ali pored recimo YT-a se nemogu prošvercati 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Galaxy Note7 za Samsung kao da nije postojao

Da, bilo je to zanimljivo - prvo je problem bio u kineskim baterijama, pa onda i njihovim, na kraju je problem bio dizajn.

 

Zato je malo cudno sto je Note 8 i 9 po dimenzijama gotovo jednak, a baterija na 9 je 20% veceg kapaciteta - nadam se da nece biti i tu vatrometa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note7 za Samsung kao da nije postojao

Pored note 3 i note 4 nikada nisam nosio komp na sastanke. Olovka je bila genijalna, ekran dovoljno veliki da si mogao slikati whiteboard i pisati biljeske na njemu.

Petica se i nije prodavala ovdje koliko se sjecam, 8ca i 9ka izgledaju kao odlicni telefoni, ja sam na zalost modelom i enviromentom vezan za firmu (iphone).

ccna, ccda, ccnp, ccdp, ccie written, eci peci pec ti si mali zec, a ja mala vjeverica, eci peci pec
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Galaxy Note7 za Samsung kao da nije postojao

eh kad se samo sjetim riječi kada sam kupio note 4. Ti nisi normalan,šta će ti ta televizija u đepu..pa to ti treba tvoje obje i susjedova ruka za napisat poruku. Oš plaćat paušal na to..vadit građevinsku itd... how time has change huh..

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note7 za Samsung kao da nije postojao
Posjedovao note 3, jako dobar uređaj (u svoje vrijeme). Dali bi poželio novi note, definitivno, no opet preskup je to uređaj koji meni i mojim potrebama je nepotreban. Posebno me smeta što i dalje nemogu dobit najnovije udate na Samsungu i to je u biti najbitnija razlog mog prelaska na drugi brand.
Note serija je definitivno donijela novinu u načinu korištenja mobitela, dosta novih uređaja je preuzelo dio funkcionalnosti i veličine samog uređaja.
HUAWEI je uređaj kojeg sam odabran, i jako sam zadovoljan svojim odabirom.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Galaxy Note7 za Samsung kao da nije postojao

Note je jedan od malobrojenih falgship+ uređaja, dakle onih koji nude još više/bolje od najboljeg.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note7 za Samsung kao da nije postojao
zeleni kaže...

Pored note 3 i note 4 nikada nisam nosio komp na sastanke. Olovka je bila genijalna, ekran dovoljno veliki da si mogao slikati whiteboard i pisati biljeske na njemu.

Petica se i nije prodavala ovdje koliko se sjecam, 8ca i 9ka izgledaju kao odlicni telefoni, ja sam na zalost modelom i enviromentom vezan za firmu (iphone).

 Moj cimer na sezoni je imao peticu, fenomenalan uređaj. Mogao bih čak reći meni omiljeni Note. Bez zaobljenog ekrana i sličnih gluposti

12 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note7 za Samsung kao da nije postojao

3 i 300mah na 6.3 cola ekran na Note 8ci.Nisam ulazio niti gledao detalje Notea 9 ... ali tako mali kapacitet i da nisi ovisan o utičnici...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Galaxy Note7 za Samsung kao da nije postojao
sseennoonn kaže...

eh kad se samo sjetim riječi kada sam kupio note 4. Ti nisi normalan,šta će ti ta televizija u đepu..pa to ti treba tvoje obje i susjedova ruka za napisat poruku. Oš plaćat paušal na to..vadit građevinsku itd... how time has change huh..

 Nije to ništa, meni su tak govorili za Xperiu P (4").

Al su njihove nokie n95 izgledale tad smiješno uz tog Sonya 😁

 

 

Kruha i igala...
6 godina
offline
Re: Galaxy Note7 za Samsung kao da nije postojao
Moj prvi android je bio prvi note N7000... kupljen priko njuške u ožujku 2012....3500kn...prodao iPhone 3gs...i ostatak dodao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice