Gasi se YouTube Vanced

poruka: 45
|
čitano: 21.154
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gasi se YouTube Vanced".
10 godina
suspendiran
offline
Gasi se YouTube Vanced

 

S obzirom da aplikacija na neki način čini ilegalne stvari, ovo je posve razumljivo što se desilo.

 

 

 

Moj PC  
0 27 hvala 0
12 godina
offline
Gasi se YouTube Vanced

Baš nakon super tutorijala na BUGu... :(

 
6 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Gasi se YouTube Vanced
Pc44 kaže...

Baš nakon super tutorijala na BUGu... :(

 po običaju kasne jedno stoljeće

13 godina
online
Gasi se YouTube Vanced

Život bez vanceda nije vrijedan življenja

Moj PC  
31 0 hvala 0
4 godine
offline
Gasi se YouTube Vanced

I dalje pretplata 16kn preko Indije za vlasnika + 5 racuna 

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

S obzirom da aplikacija na neki način čini ilegalne stvari, ovo je posve razumljivo što se desilo.

Aplikacija nije radila ništa ilegalno. Blokiranje oglasa je legalno i postoji još od prije nego što je YouTube nudio Red. Također, sve API-je za funkcionalnost aplikacije je Google pružio sam, te ih nastavlja pružati i dalje.

 

Samim time, aplikacija nije ilegalna jer ne radi apsolutno ništa protiv volje Google-a. 

slitinabakra kaže...

I dalje pretplata 16kn preko Indije za vlasnika + 5 racuna 

Jedna od prednosti Vanceda koju Premium ne nudi je SponsorBlock koji preskače sponzorirane segmente unutar videozapisa, te po novom, pregled broja dislajkova što je YouTube ukinuo. Vanced je nudio i crnu temu koji originalna aplikacija ne nudi, a i više je nego poželjna za (AM)OLED zaslone. Vanced je bio dostupan svima, Premium još uvijek nije dostupan u cijelom svijetu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2022 10:32 (Marko :D).
13 godina
online
Re: Gasi se YouTube Vanced
Lonely Boy kaže...

Dajemo facebook i instagram u zamjenu za vanced.

 Gdje potpišem?

Moj PC  
14 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
slitinabakra kaže...

I dalje pretplata 16kn preko Indije za vlasnika + 5 racuna 

 Isto to je 11 kn u Argentini ;)

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
13 godina
offline
Gasi se YouTube Vanced

nikad im nije dosta... bljuju reklame na sve strane.
no dobro za sad će i dalje raditi, nadamo se da će dogodine doći novi app.
službeni app je proljev i da ignoriramo reklame kojih sad ima u svakom videu te nedostatak dislike funkcije.

gramatika bljak
Moj PC  
14 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
Marko :D kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

S obzirom da aplikacija na neki način čini ilegalne stvari, ovo je posve razumljivo što se desilo.

Aplikacija nije radila ništa ilegalno. Blokiranje oglasa je legalno i postoji još od prije nego što je YouTube nudio Red. Također, sve API-je za funkcionalnost aplikacije je Google pružio sam, te ih nastavlja pružati i dalje.

 

Samim time, aplikacija nije ilegalna jer ne radi apsolutno ništa protiv volje Google-a. 

slitinabakra kaže...

I dalje pretplata 16kn preko Indije za vlasnika + 5 racuna 

Jedna od prednosti Vanceda koju Premium ne nudi je SponsorBlock koji preskače sponzorirane segmente unutar videozapisa, te po novom, pregled broja dislajkova što je YouTube ukinuo. Vanced je nudio i crnu temu koji originalna aplikacija ne nudi, a i više je nego poželjna za (AM)OLED zaslone. Vanced je bio dostupan svima, Premium još uvijek nije dostupan u cijelom svijetu.

Kako misliš ne nudi crne teme, kod mene normalno radi!

Plus to da sa YT Premium dobiješ i YT Music tako da ti ne treba Spotify, Deezer i slične plačat dodatno,a tih 17 kuna za 5 osoba ili cca 8 kn na mjesec za samo jednog usera pa brate ni balkancu nemože bit preskupo!!!

4 godine
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
dturko kaže...
slitinabakra kaže...

I dalje pretplata 16kn preko Indije za vlasnika + 5 racuna 

 Isto to je 11 kn u Argentini ;)

 11kn family pack ili single?

 

 

Marko :D kaže...
slitinabakra kaže...

I dalje pretplata 16kn preko Indije za vlasnika + 5 racuna 

Jedna od prednosti Vanceda koju Premium ne nudi je SponsorBlock koji preskače sponzorirane segmente unutar videozapisa, te po novom, pregled broja dislajkova što je YouTube ukinuo. Vanced je nudio i crnu temu koji originalna aplikacija ne nudi, a i više je nego poželjna za (AM)OLED zaslone. Vanced je bio dostupan svima, Premium još uvijek nije dostupan u cijelom svijetu.


SponsorBlock ajd to je super mora se priznat, ali broj dislikova api brzo ide u deprecated tako da je to trenutno, a crnu temu ja osobno vise preferiram sive tonove nego cisto crne al to je stvar osobnog ukusa

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2022 10:59 (slitinabakra).
15 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
UkradenNick kaže...

nikad im nije dosta... bljuju reklame na sve strane.
no dobro za sad će i dalje raditi, nadamo se da će dogodine doći novi app.
službeni app je proljev i da ignoriramo reklame kojih sad ima u svakom videu te nedostatak dislike funkcije.

 Jutros sam se probudio i na um mi padne jedna pjesma od Dugmeta, otvorim YT ukucam i pustim da svira dok se pripremam za posao. 

Smeće od neke reklame mi uništilo ćejf, mamu im. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
slitinabakra kaže...
dturko kaže...
slitinabakra kaže...

I dalje pretplata 16kn preko Indije za vlasnika + 5 racuna 

 Isto to je 11 kn u Argentini ;)

 11kn family pack ili single?

 trenutno je 7 kn....ja ju placam, i radi mi na više adresa

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
boxer kaže...
UkradenNick kaže...

nikad im nije dosta... bljuju reklame na sve strane.
no dobro za sad će i dalje raditi, nadamo se da će dogodine doći novi app.
službeni app je proljev i da ignoriramo reklame kojih sad ima u svakom videu te nedostatak dislike funkcije.

 Jutros sam se probudio i na um mi padne jedna pjesma od Dugmeta, otvorim YT ukucam i pustim da svira dok se pripremam za posao. 

Smeće od neke reklame mi uništilo ćejf, mamu im. 

 Ma reklame su revolute i slična sranja, ae barem da je proljev od žuje imaju barem dobre reklame.
kad slušam političke kanale tipa (amerika uncovered) sam se žale da ih yubito  demonetizira, zašto da uopče gledam reklame kad bilo kakav škakljiv sadržaj je demonetiziran?

gramatika bljak
14 godina
offline
Gasi se YouTube Vanced

Koristit ću NewPipe iako ne podržava sinkronizaciju sa google servisima, pravit ću lokalne playliste. Na Windowsima myTube UWP odlična aplikacija. Za svaki slučaj skidam zanimljive snimke i spremam na terabox. Ovi iz Googlea nisu normalni, stalno brišu video snimke i ukidaju servise.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
Lonely Boy kaže...
dax-lax kaže...
Lonely Boy kaže...

Dajemo facebook i instagram u zamjenu za vanced.

 Gdje potpišem?

 Samo VPN sa adresom kod Putina. :)

Jaka stvar. Masovna piratizacija sadržaja i softvera u Rusiji je prisutna otkad je interneta tamo, baš kao i kod nas. Ovo da će napravit piratiziranje legalnim je u prenesenom značenju da će odblokirat RuTracker, ništa drugo.

nikonja kaže...
Marko :D kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

S obzirom da aplikacija na neki način čini ilegalne stvari, ovo je posve razumljivo što se desilo.

Aplikacija nije radila ništa ilegalno. Blokiranje oglasa je legalno i postoji još od prije nego što je YouTube nudio Red. Također, sve API-je za funkcionalnost aplikacije je Google pružio sam, te ih nastavlja pružati i dalje.

 

Samim time, aplikacija nije ilegalna jer ne radi apsolutno ništa protiv volje Google-a. 

slitinabakra kaže...

I dalje pretplata 16kn preko Indije za vlasnika + 5 racuna 

Jedna od prednosti Vanceda koju Premium ne nudi je SponsorBlock koji preskače sponzorirane segmente unutar videozapisa, te po novom, pregled broja dislajkova što je YouTube ukinuo. Vanced je nudio i crnu temu koji originalna aplikacija ne nudi, a i više je nego poželjna za (AM)OLED zaslone. Vanced je bio dostupan svima, Premium još uvijek nije dostupan u cijelom svijetu.

Kako misliš ne nudi crne teme, kod mene normalno radi!

Plus to da sa YT Premium dobiješ i YT Music tako da ti ne treba Spotify, Deezer i slične plačat dodatno,a tih 17 kuna za 5 osoba ili cca 8 kn na mjesec za samo jednog usera pa brate ni balkancu nemože bit preskupo!!!

Tamna tema ili baš crna, crna tema? Koliko znam, službena YouTube aplikacija ima samo tamnu temu, dok Vanced nudi i skroz crnu temu. Crna tema je za (AM)OLED zaslone bolja jer su ti pikseli isključeni i ne troše bateriju, dok kod tamne (sive) teme uključeni su i troše bateriju.

 

slitinabakra kaže... 

SponsorBlock ajd to je super mora se priznat, ali broj dislikova api brzo ide u deprecated tako da je to trenutno, a crnu temu ja osobno vise preferiram sive tonove nego cisto crne al to je stvar osobnog ukusa

Taj dodatak za broj dislajkova ima backup za slučaj da YouTube ukine API. Trenutno se prikazuje pravo stanje, a kada API prestane radit, kako će korisnici davat dislajkove, tako će ih aplikacija bilježit. Dakle, radit će na približnom određivanju broje dislajkova što neće biti točno u broj, ali će pokazati vrlo slično stanje, dovoljno da odlučiš vrijedi li pogledati videozapis i da li je koristan ili nije. Što više ljudi koristi dodatak, to će podaci o broju dislajkova biti točniji.

 
2 1 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
nikonja kaže...
a tih 17 kuna za 5 osoba ili cca 8 kn na mjesec za samo jednog usera pa brate ni balkancu nemože bit preskupo!!!

 

 

principi su principi.

 

 

6 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
nikonja kaže...
a tih 17 kuna za 5 osoba ili cca 8 kn na mjesec za samo jednog usera pa brate ni balkancu nemože bit preskupo!!!

 

 

principi su principi.

 

 

 

Principi ne podržavanja osoba koje gledaš na besplatnoj platformi? do tell "o tim principima"...

 

Čak i za naše standarde - cijena jedne maxi pizze i cole... doslovno...

NULL!=NULL
2 godine
online
Gasi se YouTube Vanced

A što sa Snaptube? Valja li što?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
notloB kaže...

A što sa Snaptube? Valja li što?

To je aplikacija za preuzimanje videa, a ne za gledanje.

9 godina
offline
Gasi se YouTube Vanced

Čuo sam da je NewPipe dobra zamjena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced

Pure Tuber nije loš. Koristim ga već duže vrijeme 

 

Pure Tuber-No video ads,background play and download

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
14 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
13 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
pqweasdyxc kaže...

Čuo sam da je NewPipe dobra zamjena.

Ekipi koja koristi YouTube račun baš i nije. Za ekipu koja ne koristi YouTube račun (kao ja), savršen.

ParaNO1d kaže...

Pure Tuber nije loš. Koristim ga već duže vrijeme 

 

Pure Tuber-No video ads,background play and download

Ovo mi izgleda sumnjivo. Kaže security verified i kad klikneš na to, otvara se Google Play, Apkpure, Uptodown. Koliko vidim, ima na Google Playu iako stranica nigdje ne daje link na isti, ali u komentarima piše nema oglasa, ali kad se pokrene video ima oglase. 

16 godina
moderator
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
Marko :D kaže...
Taj dodatak za broj dislajkova ima backup za slučaj da YouTube ukine API. Trenutno se prikazuje pravo stanje, a kada API prestane radit, kako će korisnici davat dislajkove, tako će ih aplikacija bilježit. Dakle, radit će na približnom određivanju broje dislajkova što neće biti točno u broj, ali će pokazati vrlo slično stanje, dovoljno da odlučiš vrijedi li pogledati videozapis i da li je koristan ili nije. Što više ljudi koristi dodatak, to će podaci o broju dislajkova biti točniji.

Samo bih napomenuo da je YouTube, koliko je meni poznato, već ukinuo API. Šlužbeni kraj je bio 13.12.2021., API je radio još neko kraće vrijeme i onda više nije (mislim da su ljudi na Vanced subreditu već 19. pisali da više ne prikazuje dislajkove). Tako da Return YouTube Dislike već sad funkcionira kao paralelni sustav ocjenjivanja. Još uvijek se oslanja na YouTube API za dohvat broja lajkova i poštuje to da ako je palčevanje onemogućeno za konkretni video, onda to ne radi ni preko Return YouTube Dislikea, iako bi u teoriji mogli omogućiti i ocjenjivanje takvih videa.

11 godina
offline
Gasi se YouTube Vanced

Ne gledam TV godinama jer ne podnosim reklame

Ako i kada youtube, zaista, bude onemogucio blokiranje oglasa i ostalih "zdarija" vise ga ne budem koristio.

 

 

Kako sam davno napomenuo, nemam problema platiti nesto da bih gledao, ali ja ne gledam youtube 24/24 niti gledam netflix 24/24 pa niti igram igre preko gamepassa 24/24, a kako sam prije rekao, niti gledam HTV 24/24, vec od svojih 8h slobodnih dnevnio tek dio tog vremena mogu provesti konzumirajuci sadrzaj takvoga tipa.

Tako da niti nemam namjeru placati 10e po servisu kojeg pratim jer bi se tu skupilo stotinjak eura mjesecno... za gluposti?!?! :D

 

Neka se od moje HRT pristojbe odvoji 100% iznosa i podijeli svakome od servisa razmjerno koristenju i to je to... HRT niti pratim niti imam namjeru ikada gledati...

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
Marko :D kaže...
pqweasdyxc kaže...

Čuo sam da je NewPipe dobra zamjena.

Ekipi koja koristi YouTube račun baš i nije. Za ekipu koja ne koristi YouTube račun (kao ja), savršen.

ParaNO1d kaže...

Pure Tuber nije loš. Koristim ga već duže vrijeme 

 

Pure Tuber-No video ads,background play and download

Ovo mi izgleda sumnjivo. Kaže security verified i kad klikneš na to, otvara se Google Play, Apkpure, Uptodown. Koliko vidim, ima na Google Playu iako stranica nigdje ne daje link na isti, ali u komentarima piše nema oglasa, ali kad se pokrene video ima oglase. 

Evo skrinšot s mog moba sad...

https://postimg.cc/sB2KD48L

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
13 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced

Ali ta aplikacija ne izgleda ni približno isto kao ona na screenshotovima sa stranice. 

2 godine
offline
Gasi se YouTube Vanced

I dalje psotoji opcija kao Brave preglednik. Nema teorija da gledam reklame i time podržavam Youtube.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gasi se YouTube Vanced

To što su njima poslali da ugase ne znači da neće netko drugi nastavit updejtati i distributirat drugim kanalima... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice