Genijator u raljama života

poruka: 40
|
čitano: 12.092
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Genijator u raljama života".
15 godina
offline
Re: Genijator u raljama života
PzKpfw kaže...

 

 

 

Oni koji nisu te sreće da imaju pristojan, dobar i plaćen posao u ZGB, već su odavno napustili ovaj grad.

 ili su prestari da odu a i tu su (kao i svi njihovi preci) rođeni. zaboravil si napisati da miki rula nadmoćno

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 9:10 (Ajar).
6 godina
protjeran
offline
Genijator u raljama života

ajde, vi u Hrvatskoj odn u Zagrebu stalno nešto kukate a super vam je. baš je bitan genijator..pih..

što mislite kako je nama u Slavoniji ?

 

jučer nam je bio vaš premijer i obećao nam je neke pare. 

došao je avutom jer je naš aerodrom neupotrebljiv. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Genijator u raljama života
Anđeo bez falinge kaže...
došao je avutom jer je naš aerodrom neupotrebljiv. 

 Ovo si ipak izmislio. Aerodrom Osijek je jedan od najnovijih u Hrvatskoj, kompletno renoviran i opremljen nakon rata, te 100% upotrebljiv.

 

Evo, provjeri led letenja:

http://www.osijek-airport.hr/red-letenja

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
6 godina
protjeran
offline
Re: Genijator u raljama života

Nitko nije umro od malo hiperbole.

frajerica
12 godina
odjavljen
offline
Re: Genijator u raljama života
.....
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Genijator u raljama života
Dex.pwn kaže...
.....

 ma nema do nigerijskog kraljevića. to uvijek pali. ovo je one-off.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
offline
Genijator u raljama života

Čemu se čudimo?

 

Ekipa sa Instituta za medicinska istraživanja - IMI ima studiju o dozimetriji (dozimetrija = ionizirajuće zračenje) zračenja access pointa

 

Tu studiju smo platili svi mi

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Genijator u raljama života

Možete pričat što hoćete o vođi zagreba, no jedno stoji, čoek je napravi da je ziđibi amerika u ovoj zaboravljenoj vukojebini od države.

Mi koji smo došli Vamo iz pichke materine smo bili spremni napravit ono što mekušci domorotci očito nisu i sad se čude ko pura dreku što ih je pregazilo vrijeme i nove okolnosti, g. King B. Vlada gradom nepropisno propisno, a kome se to ne sviđa nek odyebe iz metropole. Genijatori i sl. su ono što u ovoj državi naj bolje ide, takav smo narod fuk it, ovdje postoje dvije vrste ljudi.

Oni koji prodaju genijatore i oni koji bi ih Htjeli prodavat. U kojoj skupini si ti ?

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Genijator u raljama života
A dis bio devestprve ha ?
8 godina
odjavljen
offline
Genijator u raljama života

Bio sam na dnu.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice