Gigabyte predstavio Aorus seriju napajanja

poruka: 13
|
čitano: 3.555
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gigabyte predstavio Aorus seriju napajanja".
14 godina
offline
Gigabyte predstavio Aorus seriju napajanja

Nema RGB-a? Ko bi rekao.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Gigabyte predstavio Aorus seriju napajanja

zvuci odlicno, samo me zanima da li dolaze kabeli za sve utore ili se vecina mora naknadno kupit?

velka me vrućina ovladala...
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
online
Gigabyte predstavio Aorus seriju napajanja

Ako je suditi prema nazivu serije, Gigabyte je tada ova napajanja ponajprije namijenio igračima, a tek potom i svima ostalima.

 

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gigabyte predstavio Aorus seriju napajanja
picajzla0707 kaže...

Ako je suditi prema nazivu serije, Gigabyte je tada ova napajanja ponajprije namijenio igračima, a tek potom i svima ostalima.

 

 

 Gamersko napajanje ti inače daje boost od min 20 fps-a ako nisi znao. 

15 godina
offline
Re: Gigabyte predstavio Aorus seriju napajanja
Samo ako si instalirao najnovije drivere za kuciste.
Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
11 godina
offline
Gigabyte predstavio Aorus seriju napajanja

Tko im je OEM?

 

Inace 20godina vijek na kondiće je pri temperaturi do 25C

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte predstavio Aorus seriju napajanja

jedina komponenta ostala neRGBrirana su napajanja...pitanje je dokle?

Svaka akcija ima svoju reakciju.
11 godina
online
Re: Gigabyte predstavio Aorus seriju napajanja
Uh, imaš svjetlećih napajanja kolko hoćeš, od već davno izdanih superflowera sa svjetlećim priključcima za modularne kablove do više napajanja sa svjetlećim, pa i rgb ventovima
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte predstavio Aorus seriju napajanja

ili ja nisam vidio/nabasao još.ma dobro vent možeš čupnit/zamjenit. ovo je već pitanje modiranja,po defaultu tvornički jedino još netaknuto.iako mislim da nema svrhe kad u 99,9 posto ploča i elektronika okrenuta naopako i ušarafljeno na kontra strani venta. superflower su ipak top 1.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 1:25 (Igor150).
11 godina
online
Re: Gigabyte predstavio Aorus seriju napajanja
Igor150 kaže...

ili ja nisam vidio/nabasao još.ma dobro vent možeš čupnit/zamjenit. ovo je već pitanje modiranja,po defaultu tvornički jedino još netaknuto.iako mislim da nema svrhe kad u 99,9 posto ploča i elektronika okrenuta naopako i ušarafljeno na kontra strani venta. superflower su ipak top 1.

 evo thermaltake rgb, a ima ih još... što je najbolje, izlaze i rgb kablovi 

superflower jest vrh, ali baš zbog tih svjetlećih pizdarija sam ih izbacio iz kombinacije kad sam tražio kvalitetnije napajanje

a i nisu imali bogznašto novo u tom trenutku, dok je seasonic taman izbacio prime seriju

13 godina
online
Re: Gigabyte predstavio Aorus seriju napajanja
picajzla0707 kaže...
superflower jest vrh

SuperFlower radi neke serije napajanja za EVGU, rekao si da si imao EVGU G3, to je SuperFlower napajanje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 10:07 (Valentin17).
12 godina
protjeran
offline
Re: Gigabyte predstavio Aorus seriju napajanja
Sve ide svojim zapadnjackim tokom..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Gigabyte predstavio Aorus seriju napajanja
Valentin17 kaže...

SuperFlower radi neke serije napajanja za EVGU, rekao si da si imao EVGU G3, to je SuperFlower napajanje.

 je, poznato mi je da superflower radi evga napajanja, a uzeo g3 baš zato jer je to leadex platforma bez svjetlećih điđa-miđa, samo što me evga razočarala bukom

 

zanimljivo je da je evga tražila od superflowera da stavi sve japanske kondenzatore da bi dobili na marketingu s natpisom "all japanese", dok sf na istoj platformi (leadex) za vlastita napajanja koristi kombo japanskih i tajvanskih kondića

iako je to realno nepotrebno kad superflower u leadex stavlja tajvance (primjerice teapo) samo na mjesta koja nisu bogzna kako opterećena (čak i kod novijih verzija - link), ali stvar je u evga marketingu

 

imao sam i superflower gold hx napajanje prije pet godina, gdje čak niti glavni kondići nisu japanski, pa opet ima pet godina garancije i radilo je vrlo dobro... dok nije prosvirao vent

a njega sam odabrao zato jer je superflower "cijepljen" od coil whinea, dok je seasonic u to vrijeme imao gadnih problema baš sa cviljenjem

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice