Glazbena industrija 80 posto svojih prihoda biljež

poruka: 6
|
čitano: 1.453
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Glazbena industrija 80 posto svojih prihoda biljež".
14 godina
offline
Glazbena industrija 80 posto svojih prihoda biljež

 

Raste prodaja vinila i cd-a..wtf

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Glazbena industrija 80 posto svojih prihoda bi
AFARON kaže...

 

Raste prodaja vinila i cd-a..wtf

 

za vinyl me ne čudi TBH.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Glazbena industrija 80 posto svojih prihoda bi
Jedino u Hrvatskoj glazbena industrija živi uglavnom od nameta na hard diskove i memorijske kartice, jer ZAMP nije našao način da profitira od streaming servisa.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Glazbena industrija 80 posto svojih prihoda bi
Visak kaže...
Jedino u Hrvatskoj glazbena industrija živi uglavnom od nameta na hard diskove i memorijske kartice, jer ZAMP nije našao način da profitira od streaming servisa.

 

Pa jel mozes zamisliti ikoga od svojih poznanika da slusa Lidiju Bacic ili Zaka ili neku drugu zvijezdu tog tipa svojevoljno preko interneta? Ako i cujes njihove pjesme to je posve slucajno na radiju.

Ja npr slusam domacu glazbu ali iskljucivo stare stvari - bijelo dugme, crvena jabuka, parni valjak, pipsi, prljavo kazaliste, itd... A njima ne treba zamp jer nisu jebeni luzeri. BVTW - nakon godina nagovaranja napokon sam popustio i uzeo spotify pretplatu. I nije mi zao, bas je dobra fora

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Glazbena industrija 80 posto svojih prihoda bi
Friday kaže...
Visak kaže...
Jedino u Hrvatskoj glazbena industrija živi uglavnom od nameta na hard diskove i memorijske kartice, jer ZAMP nije našao način da profitira od streaming servisa.

 

Pa jel mozes zamisliti ikoga od svojih poznanika da slusa Lidiju Bacic ili Zaka ili neku drugu zvijezdu tog tipa svojevoljno preko interneta? Ako i cujes njihove pjesme to je posve slucajno na radiju.

Ja npr slusam domacu glazbu ali iskljucivo stare stvari - bijelo dugme, crvena jabuka, parni valjak, pipsi, prljavo kazaliste, itd... A njima ne treba zamp jer nisu jebeni luzeri. BVTW - nakon godina nagovaranja napokon sam popustio i uzeo spotify pretplatu. I nije mi zao, bas je dobra fora

 Zar ima spotify van amerike?

 

Nije ni deezer loš.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Glazbena industrija 80 posto svojih prihoda bi
AFARON kaže...

 Zar ima spotify van amerike?

 

Nije ni deezer loš.

 

Sluzbeno nije podrzan u irskoj ali radi. Ako ces ga na mobitel instalirati - moras manualno skinuti apk fajl i instalirati. Doduse, naletio sam na par pjesama koje ne rade zbog autorskih prava i sta ja znam. Ali imam premium trial besplatno 3 mjeseca sto je vrlo izdasno. Ako mi se ne bude svidjelo otkazat cu. S obzirom na do sada vidjeno - ostavit cu ga. Cak stovise - uzet cu family subscription

Freak Show Inc.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice