Goldman Sachs predviđa: humanoidni roboti će uskor

poruka: 7
|
čitano: 5.275
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Goldman Sachs predviđa: humanoidni roboti će uskor".
15 godina
offline
Goldman Sachs predviđa: humanoidni roboti će uskor

Nema stvarno korisnih humanoidnih robota bez kvantnog računala u njihovoj glavi, a onda, a onda će svašta biti, sjetite se korone. A bez stvarno korisnih robota nema kolonizacije Mjeseca i Marsa, a kome uspije kolonizirati svemir taj će biti dominantna sila na Zemlji. Već u ovom trenutku kontrola satelita može bitno utjecati na rat. Tko ima Mars ima siguronosni backup svoje civilizacije. 

 
3 0 hvala 0
2 godine
offline
Goldman Sachs predviđa: humanoidni roboti će uskor

"Roboti" ne moraju samo biti humanoidni da bi oteli ljudima radna mjesta..

Učinili su to odavno u mnogim granama industrijske proizvodnje.

Ante Gelo kaže; Hej..Drago,si čuo kako onaj mali loše svira bubanj.. Drago Laban kaže;.. Ma,neka svira. Bolje da svira, nego da krade.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Goldman Sachs predviđa: humanoidni roboti će uskor

 

Super. Ja, evo, vec preko 3 godine cekam tu cudesnu i famoznu Grafensku bateriju. Nije robot, malo je manje.

Svejedno sam na Li-Ion-u u telefonu, a i elektricni automobili su i dalje na Li-Ionu. U 21 stoljecu gdje smo trebali imati svako svoj leteci automobil

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Goldman Sachs predviđa: humanoidni roboti će u
ludizao kaže...

20-50 godina je realnija procjena. Ni potpuno autonomno vozilo ne bude prije 5 godina, ma što neki prodavači magle pričali o tome.

 Ne postoji realna procjena što će biti za godinu dana. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Goldman Sachs predviđa: humanoidni roboti će uskor

Još jedan u nizu od razloga za odvajanje od sistema i vraćanje na početne postavke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Goldman Sachs predviđa: humanoidni roboti će u
Upravo kako je predvidjeno u Rocky 4
 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Goldman Sachs predviđa: humanoidni roboti će u
Gebirgs kaže...

 

Super. Ja, evo, vec preko 3 godine cekam tu cudesnu i famoznu Grafensku bateriju. Nije robot, malo je manje.

Svejedno sam na Li-Ion-u u telefonu, a i elektricni automobili su i dalje na Li-Ionu. U 21 stoljecu gdje smo trebali imati svako svoj leteci automobil

 Da, čitao sam u časopisu Bug, prije hm, ne znam točno, hajmoreći 12 do 15 godina kako proizvođači grafičkih kartica idu prema tome da kartice imaju vlastiti CPU, tako da su neovisne o vanjskom procesoru, i to se je pisalo da će se 100% ostvariti do 2014 godine, no eto, nitko na to više ni ne pomišlja.

Ima takvih predviđanja bezbroj.

 

Tko kaže da su električni automobili budućnost ?

Sutra se može pojaviti "baja" koji će smisliti način 100% učinkovitijeg pogona, pa sve može pasti u vodu, posebice jer svi polako gase nuklearke, pa da sutra svi krenemo na el. vozila; okle bolan tolko struje ?

Ante Gelo kaže; Hej..Drago,si čuo kako onaj mali loše svira bubanj.. Drago Laban kaže;.. Ma,neka svira. Bolje da svira, nego da krade.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice