Google od američkih vlasti žica dopuštenje za nast

poruka: 10
|
čitano: 2.808
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google od američkih vlasti žica dopuštenje za nast".
7 godina
protjeran
offline
Google od američkih vlasti žica dopuštenje za nast

Na sto je spao Google da mora žicati, kao lokalni klosari.

Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google od američkih vlasti žica dopuštenje za
Bit ce ok ukoliko bude moguce koristiti oboje. Gledam jucer reklamu jednog naseg trgovca i uz svaki kupljeni (precijenjeni) notebook poklanjaju Win10 phone. Moja je poanta da brdo ljudi nema pojma o konceptu smartphone-a, a kamoli da ga "pametno" koristi. Mobitel je mobitel. Long live 3310!
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Google od američkih vlasti žica dopuštenje za nast

Land of free i posljednje utočište demokracije i kapitalizma...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google od američkih vlasti žica dopuštenje za nast

Google je u toj poziciji jer su podcijenili Huawei i nisu očekivali da će imati rješenje za zamjenu. To ima najveći utjecaj na europsko tržište, u Kini ionako ne koriste te servise, dok Ameri značajnije ne kupuju Huawei. MS se pametnije izborio za svoju poziciju

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Google od američkih vlasti žica dopuštenje za
southy kaže...

Google je u toj poziciji jer su podcijenili Huawei i nisu očekivali da će imati rješenje za zamjenu. To ima najveći utjecaj na europsko tržište, u Kini ionako ne koriste te servise, dok Ameri značajnije ne kupuju Huawei. MS se pametnije izborio za svoju poziciju

 i još su doma napravili kardinalnu grešku zamjerivši se trumpu i republikancima, pa za razliku od microsofta čiji se ceo trumpu smješka (bez obzira što o njemu misli privatno) su došli na listu onih koji ne smiju poslovati s huaweiem, dok microsoft uredno može (o tome se trenutno govori na drugoj temi - link)

5 godina
protjeran
offline
Re: Google od američkih vlasti žica dopuštenje za
E, jebi ga sad. Ode gugl u minus.
Sve si nekako mislim da je cijela akcija Oranžgutana bila primjer pucanja u vlastitu nogu. Ode i USA u minus. I neka.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google od američkih vlasti žica dopuštenje za
Antiseptik kaže...
...Sve si nekako mislim da je cijela akcija Oranžgutana bila primjer pucanja u vlastitu nogu. Ode i USA u minus. I neka.

Trump je nenamjerno (ili možda namjerno?) ojačao poziciju Kine. USA je u ogromnom, galopirajućem minusu. Dužniji su od Grčke. Graf njihovog duga ide eksponencijalno u vis, jako naglo.

A kome duguju? Privatnim bankama, kao i većina drugih država. Da li to utječe na političke odluke? Da, itekako. Najblaže rečeno. Onaj tko je dužan više ne može samostalno donositi odluke. Na njih utječe onaj kome je dužan, i to može biti do te mjere da dužnik više niti jednu bitnu odluku ne može donijeti sam.

Idi i radi nešto korisno!
12 godina
offline
Google od američkih vlasti žica dopuštenje za nast

A eto...

No jača je fora što giganti kao što su Microsoft i Nokia koji su postojali dok se osnivači Googla nisu, pretpostavljam, ni rodili, prepuštaju tj, "dopustili" su Googlu Android umjesto da razviju poštenu Widows Mobil platformu i Android pokopaju u korijenima.

Ovako je ispalo obrnuto, iako, na forumu je više puta rečeno da MS ima zaradu od Androida...

A jedna Nokia (original, iz Finske ne sa Tajvana), se kladila na krivog konja i popušila biznis sa mobitelima... Jbt, sa 70% tržišta spasti na nulu... Tko je tu lud u Finskoj???

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google od američkih vlasti žica dopuštenje za
Spiridon kaže...

A eto...

No jača je fora što giganti kao što su Microsoft i Nokia koji su postojali dok se osnivači Googla nisu, pretpostavljam, ni rodili, prepuštaju tj, "dopustili" su Googlu Android umjesto da razviju poštenu Widows Mobil platformu i Android pokopaju u korijenima.

Ovako je ispalo obrnuto, iako, na forumu je više puta rečeno da MS ima zaradu od Androida...

A jedna Nokia (original, iz Finske ne sa Tajvana), se kladila na krivog konja i popušila biznis sa mobitelima... Jbt, sa 70% tržišta spasti na nulu... Tko je tu lud u Finskoj???

Nokia (HMD) je u Tajvanu??

12 godina
offline
Re: Google od američkih vlasti žica dopuštenje za
love2ml86 kaže...
Spiridon kaže...

A eto...

No jača je fora što giganti kao što su Microsoft i Nokia koji su postojali dok se osnivači Googla nisu, pretpostavljam, ni rodili, prepuštaju tj, "dopustili" su Googlu Android umjesto da razviju poštenu Widows Mobil platformu i Android pokopaju u korijenima.

Ovako je ispalo obrnuto, iako, na forumu je više puta rečeno da MS ima zaradu od Androida...

A jedna Nokia (original, iz Finske ne sa Tajvana), se kladila na krivog konja i popušila biznis sa mobitelima... Jbt, sa 70% tržišta spasti na nulu... Tko je tu lud u Finskoj???

Nokia (HMD) je u Tajvanu??

 Bokte, ovdje piše da su Finci (još uvijek)...  https://www.hmdglobal.com/

Bio sam uvjeren da su Tajvanci...

Nisam ja ništa prčko.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice