Google gasi servis za skraćivanje URL-ova goo.gl

poruka: 14
|
čitano: 4.647
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google gasi servis za skraćivanje URL-ova goo.gl".
14 godina
offline
Google gasi servis za skraćivanje URL-ova goo.gl

Da im možda ne ponestaje novca za održavanje? 

 

Ljut sam jer smatram da je ovo usluga koja se dosta koristi. Sve radi ušteda. Mora da će sada i drugi pratiti ovaj korak i pokazati dubinsku neisplativnost itd.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google gasi servis za skraćivanje URL-ova goo.
BarbaVeli kaže...

Da im možda ne ponestaje novca za održavanje? 

 

Ljut sam jer smatram da je ovo usluga koja se dosta koristi. Sve radi ušteda. Mora da će sada i drugi pratiti ovaj korak i pokazati dubinsku neisplativnost itd.

 

Ja većinom nikad nisam klikao na te linkove, jer nemam pojma kuda vode.

Svatko pametan ne bi nikad trebao kliknuti na njih.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Google gasi servis za skraćivanje URL-ova goo.
Bitanga kaže...
BarbaVeli kaže...

Da im možda ne ponestaje novca za održavanje? 

 

Ljut sam jer smatram da je ovo usluga koja se dosta koristi. Sve radi ušteda. Mora da će sada i drugi pratiti ovaj korak i pokazati dubinsku neisplativnost itd.

 

Ja većinom nikad nisam klikao na te linkove, jer nemam pojma kuda vode.

Svatko pametan ne bi nikad trebao kliknuti na njih.

To je najmjenjeno onima koji žele održati svoj text urednim. A ako si baš toliko paranoičan, dodaj "+" na kraj linka i reći će ti sve o njemu!

 

https://longurlmaker.com/go?id=elongate0c1713gangling14lofty500distantzqGetShortyenlargedgreatprotracted20ylongish9StartURL319remote09k21farZreaching919sustainedLiteURL9649dSimURL10Shortlinkseenlarged667expanded228Redirxcontinuedget1farawaySHurl3035qe118ffiTraceURL1lasting1Ulimit1farZoff1m18eq0ShrtndDecentURL78607pr80CanURLe11farZreachingShortlinksURLcut0lengthy5101l2118farawaylankyMooURLlengthyzDecentURLn6CanURL00052longishdhstringyURLvixt6Ne1stretch01URLcutenduringShim344enlargedspreadZoutalnkZin22900stretchinglnkZin3GetShorty1012TightURLf02UrlTeaShortenURLG8L1014ShrinkURLDigBig87protracted0rfarZreaching6m6lasting12remote00cShortURL1high3asustainedMooURLxc0greatexpandedlankystretch011enduring111776t301URLNotLong132URLPie93lspunZout1distanth8Shrinkr10B65stretch7xft1e78084sustainedstretching1G8LeEzURL1enduringMinilienG8L58tall1Redirx450loftyShrtnd6d1A2Ne1271301URLB65ShortURL0lengthy8Miniliend09lofty0113YepIt3stretchingoutstretchedShrinkrB65ShortURL03a1expanded2bfarawayfarZoffgf03d01grangy16jk2d45enlargedb174e0stretchingstretchedfarZreachingespreadZoutPiURLGetShortystretch2ylastingprotracted1G8L7500106TraceURLcontinued0301URL60UlimitfarZreachingganglinge5784019estretchinglengthy19b1EzURLtall1104wdb0j15ShortURL3elongated0elongated4towering5URlZieenduringistretchingrangyd66continued003enduring1960TinyLink0stretchingShredURL1outstretched1spunZout57jzrspreadZout11058gangling0outstretched5t07URLPie100881stretched5s0a9RubyURL9FwdURLprotracted81stringyde9aSHurllongish038TraceURLNanoRefShortURLfspreadZout2e811lasting12301URLe9750URLPiej15highMyURLj7a6f0BeamZto1t50u6U76e0Ulimitd8Metamark1zpdrawnZout10running0d1sYATUCaURLcut27farawayhRedirx2300lankydrawnZoutDwarfurlexpandedspreadZoutWapURL91a2uDigBigx3cmd559Minilien57q1eNotLong5lingeringShrinkURL51006nsustainedFly21BeamZtolofty0jShorlURLcutbecstringyTinyLinka6URL9530expandedShorlLiteURLmShortURL4farZoff1610Sitelutionsdistant18Redirxremote411001runningflnkZinlankymURLZcoZukTinyURL0df379continued31farZreaching1j11895RubyURLt41farZoff4ShredURLoutstretchedr0loftywhigh60faraway3aShorl0lengthy5lnkZinlengthened0

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2018 11:08 (Vkm996).
13 godina
offline
Re: Google gasi servis za skraćivanje URL-ova goo.
Bitanga kaže...

Ja većinom nikad nisam klikao na te linkove, jer nemam pojma kuda vode.

Svatko pametan ne bi nikad trebao kliknuti na njih.

Savjet: kada ne znaš gdje te bit.ly i goo.gl linkovi vode, na kraju URL-a dodaj + (tako da bude bit.ly/nesto+ ili goo.gl/nesto+). Kad to otvoriš, pokazati će ti se statistika linka kao i cijela adresa stranice gdje te vodi. TinyURL ima sličnu opciju koju možeš uključiti.

14 godina
offline
Re: Google gasi servis za skraćivanje URL-ova goo.
Bitanga kaže...
BarbaVeli kaže...

Da im možda ne ponestaje novca za održavanje? 

 

Ljut sam jer smatram da je ovo usluga koja se dosta koristi. Sve radi ušteda. Mora da će sada i drugi pratiti ovaj korak i pokazati dubinsku neisplativnost itd.

 

Ja većinom nikad nisam klikao na te linkove, jer nemam pojma kuda vode.

Svatko pametan ne bi nikad trebao kliknuti na njih.

 Ja sam jednom kliknuo na takav link i ostavila me žena, ukrali mi auto i u roku 2 dana mi je otpalo spolovilo. Definitivno ne bih preporučio

-
6 godina
protjeran
offline
Google gasi servis za skraćivanje URL-ova goo.gl

To je jedna od stvari koju ne volim kod Googlea. Sprdne im se i nešto ugase. Proljetno čišćenje. To što takav servis koristi pola svijeta, to njih ne zanima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2018 15:53 (ridealong).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google gasi servis za skraćivanje URL-ova goo.

Nije baš i da se jako jako puno koristio. Više vidim bit.ly linkove nego goo.gl.

6 godina
protjeran
offline
Re: Google gasi servis za skraćivanje URL-ova goo.
Marko :D kaže...

Nije baš i da se jako jako puno koristio. Više vidim bit.ly linkove nego goo.gl.

 Ja sam više koristio bit.ly ali su razne firme imale više povjerenja u goo.gl.

 

Svejedno, ne znam kakvu štetu bi im nosio takav servis?

15 godina
offline
Re: Google gasi servis za skraćivanje URL-ova goo.
The Unforgiven kaže...

 Ja sam jednom kliknuo na takav link i ostavila me žena, ukrali mi auto i u roku 2 dana mi je otpalo spolovilo. Definitivno ne bih preporučio

 

Samo ti klikaj stari, ja se spajam svakodnevno na 20-30 produkcijskih sustava po raznim velikim firmama, makar imam razne anti-* programe.

Ne klikam na nešto što ne znam što je iza. I točka.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Google gasi servis za skraćivanje URL-ova goo.

Po meni je bit.ly puno bolji jer on prilagođava linkove. Ako npr. uneseš neki Facebook link, bit.ly ga pretvara u fb.me itd.

16 godina
offline
Google gasi servis za skraćivanje URL-ova goo.gl

Heh a baš došao pogledat komentare o " jedan čije ime nećemo napisati).), a ono nema nijednog komentara.

Šta je to neka sprdačina ili šta? Vidim u source kodu da je autor sa balkana, al nikad se još do sad nisam susreo sa tim skraćenim linkom... a i vjerojatno nebi kliknuo n njega haha

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Google gasi servis za skraćivanje URL-ova goo.
24v kaže...

Heh a baš došao pogledat komentare o " jedan čije ime nećemo napisati).)

Ja danas baš skinuo SS za na facebook, tek kasnije sam primjetio postotak baterije na SS-u :-P

 

P.S. I slogan im je dobar: when you want something short and sweet

 

 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
offline
Re: Google gasi servis za skraćivanje URL-ova goo.

Mozda  bih  ljudi bilo  najpametnije  da  google  ugasi  cijelu  svoju  uslugu youtube  gmail  sve što  posejeduju što je njihovo  vlastinštvo:očigledno njih nije briga  za  nas malene  ljude pa  su  se dosjetili malo  idemo  se  nasprdati tim  ljudima  a  i sam  je  već  google  sprdačina  sa  ovim što pišu :što da  kažem  žalosno  i  vrlo  smiješno  od njih ovakav  potez:  Ovo  ljudi se  zove  još  Cirukus  haahahah

 

 

10 godina
offline
Google gasi servis za skraćivanje URL-ova goo.gl

Bravo za Sandra i vjesto koristenje HTMLa! 

 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice