Google Pixel 3 XL - skup i osjetljiv na ogrebotine

poruka: 11
|
čitano: 4.293
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Pixel 3 XL - skup i osjetljiv na ogrebotine".
12 godina
offline
Google Pixel 3 XL - skup i osjetljiv na ogrebotine

Iskreno, smatram većom budalom onoga ko kupio ovo nego XMAS ajfon.

 
7 2 hvala 0
13 godina
offline
Google Pixel 3 XL - skup i osjetljiv na ogrebotine

Pa, Jerry je rekao da je Gorilla Glass 5 otporan na ključeve i kovanice, što je očita laž. Gorilla Glass 5 je potpuno promašen proizvod jer je otporan na padove, ali ne i na ogrebotine. Osobno sam doživio da sam unutar prvih par sati dobio ogrebotinu na ekranu iako sam mob stavio u džep u kojem nije bilo apsolutno ništa. Iste priče sam čuo i od vlasnika Samsunga (a i dovoljno lako se nađu na internetu). Sa stražnje strane mob ima GG3, koristim ga bez ikakve zaštite već pola godine i nema ni jednu jedinu ogrebotinu.

 

U svakom slučaju, ovaj frosted glass super izgleda ali malo su fulali, ili su računali da će to biti wow faktor da ljudi vide kako premium djeluje mobitel prije nego ga kupe, a onda stavit maskicu.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Pixel 3 XL - skup i osjetljiv na ogrebotine

Zapravo... i nije. Evo video koji pokazuje da situacija nije takva kakvom se ispočetka čini, uz sasvim logično objašnjenje... U komentarima videa i Jerry i MKBHD (indirektno) pokazuju da nisu znali što se zapravo događa s tim "ogrebotinama". Ali svejedno, nije baš najsretnije rješenje problema koji vjerojatno nije trebao postojati...

 

Here’s To The Crazy Ones ... The ones who see things differently...
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 22:02 (TTCO).
 
3 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Google Pixel 3 XL - skup i osjetljiv na ogrebotine

i ružan

 
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 3 XL - skup i osjetljiv na ogrebo
koliko para... toliko muzike
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Pixel 3 XL - skup i osjetljiv na ogrebo
BlueMax kaže...

Iskreno, smatram većom budalom onoga ko kupio ovo nego XMAS ajfon.

 ajd to malo argumentiraj...

12 godina
offline
Re: Google Pixel 3 XL - skup i osjetljiv na ogrebo
Aldo kaže...
BlueMax kaže...

Iskreno, smatram većom budalom onoga ko kupio ovo nego XMAS ajfon.

 ajd to malo argumentiraj...

 Ružan je i Android One danas možeš dobiti na uređaju od 200$. Za pola godine nećeš ga moći prodati za trećinu sadašnje cijene. Uređaj identičnih karakteristika možeš kupiti 30% jeftinije.

13 godina
odjavljen
offline
Google Pixel 3 XL - skup i osjetljiv na ogrebotine

Najgori flagship ove godine. Jedina prednost naspram konkurencije mu je kamera. Ko je ljubitelj Pixela, vrijeme mu je da kupi 2 XL, dobije sve skoro pa isto, a definitivno ljepsi uredaj po svim kriterijima.

 

Ove godine su Mate 20 Pro i Galaxy Note 9 bez konkurencije u Android taboru

 
6 0 hvala 1
8 godina
odjavljen
offline
Re: Google Pixel 3 XL - skup i osjetljiv na ogrebo
Aldo kaže...
BlueMax kaže...

Iskreno, smatram većom budalom onoga ko kupio ovo nego XMAS ajfon.

 ajd to malo argumentiraj...

 Nema potrebe

10 godina
offline
Google Pixel 3 XL - skup i osjetljiv na ogrebotine

Potvrđujem za GG5 da je katastrofa na LG V30. 

 

Mobitel mi je pao dvaput sa malo više od pola metra, prvi put na laminat, napuklo staklo od kamere a drugi put na parket, napuklo prednje staklo. 

 

Jebemti takvu kvalitetu. Žena ima LG G5 već dvije godine, opal joj je ne brojim više koliko puta i ko nov je. Još k tome bez kaljenog ili folije. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 3 XL - skup i osjetljiv na ogrebo

Doso je novi video nazalost di se vidi da vecina ogrebotina ipak nejde dolje 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice